Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Usługa Doładuj z abonamentu również w T-Mobile

Usługa Doładuj z abonamentu również w T-Mobile

LuiN 24 Czerwca 2014 15:10

4 6

Od 24. czerwca klienci usług abonamentowych w T-Mobile mogą korzystać z nowej usługi Doładuj z abonamentu, która umożliwia im doładowanie konta każdemu użytkownikowi korzystającemu z telefonu na kartę w T-Mobile lub Heyah.




Klient zleca doładowanie ze swojego telefonu na abonament, a kwota doładowania zostaje doliczona do jego najbliższej faktury. Dla wygody abonentów stale zasilających konta prepaid, t-mobile oferuje cykliczne doładowanie, dzięki któremu można zlecić przelanie raz w miesiącu określonej kwoty.


Wraz z uruchomieniem usługi "Doładuj z abonamentu" abonenci będą mogli zlecać doładowania za pośrednictwem aplikacji SIMextra, SMS-em, kodem USSD oraz poprzez aplikację MiBOA.


Doładowanie cykliczne:

  • SMS o treści KWOTA DOŁADOWANIA.NUMER DOŁADOWYWANY pod numer 80117,
  • kod *117* KWOTA DOŁADOWANIA*NUMER DOŁADOWYWANY#,

Doładowanie jednorazowe:
  • SMS o treści KWOTA DOŁADOWANIA.NUMER DOŁADOWYWANY pod numer 80116,
  • kod *116* KWOTA DOŁADOWANIA*NUMER DOŁADOWYWANY#

Źródło tekstu: T-Mobile     

Dodaj do:

Tagi: t-mobile

w sumie: 45
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26.  2014-06-25 05:53:03

    Szybcy są!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27.  2014-06-25 08:45:45

    Nie są szybcy... Taki system - ciągłych promocji - taryf, usług... Era czy tam po nowemu T-Mobile od dawna miała tę usługę. Ale oczywiście nikt, albo mało kto raczył się z warunkami zapoznać - w Polsce się zwykle dużo mówi na tematy, o których się pojęcia nie ma, więc inaczej nie może być na popularnym portalu branżowym. To usługa dostępna na zasadzie promocji - od do (zwykle do odwołania, czyli wejścia nowego regulaminu z jakimiś nowymi niuansami w ofercie). Po cholerę więc kpiny? Śmieszni są ci, którzy próbują kpić, podczas gdy sami z wiecznych promocji korzystają ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~hose  2014-06-25 11:12:47  host: 81-18-219-146.static.chello.pl

    @27- przeczytaj nagłówek "Od 24. czerwca klienci usług abonamentowych w T-Mobile mogą korzystać z nowej usługi Doładuj z abonamentu, która umożliwia im doładowanie konta każdemu użytkownikowi korzystającemu z telefonu na kartę w T-Mobile lub Heyah." Jaką widzisz tu promocję? napisano wyraźnie że uruchomiona została USŁUGA, skąd do jasnej cholery mam wiedzieć że to działało już wcześniej skoro nie mam nic wspólnego z tą siecią? Czytam że jest dostępna od 24.06 i to komentuje.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~  2014-06-25 11:21:30  host: 77-255-63-133.adsl.inetia.pl

    28. W takim razie miej pretensje do osób co piszą takie bzdury na telepolis ta usługa była jeszcze za czasów ery nawet nie wiem czy oni nie pierwsi wprowdzili taką usługę

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    30.  2014-06-25 13:14:47

    ~hose - bo widzisz... Ja nie czytam reklamówek czy nagłówków wiadomości tylko... Czytałeś regulamin? Jeśli Ty się opierasz na takich rzeczach podejmując jakiekolwiek decyzje... No gratuluję ;-) Tym bardziej sensu nie ma "słuchać" rad takich ludzi jak Ty - bo co Ty wiesz, skoro nic nie wiesz? To akurat nie jest promocja. Ale usługa "okresowa" bym powiedział. Trwająca w określonym czasie. Ja widzisz nie korzystam z usług Ery ale wiem. Wiedziałem to od lat. I teraz nie musze się upewniać bo jestem na 100% pewien, że na podobnej zasadzie jest ta "nowa" usługa. No bi jest nowa tak naprawdę ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    31.  2014-06-25 13:18:20

    Bieżący regulamin usługi jest mocno rozbudowany w stosunku do poprzednich, obejmuje taryfy jakich nie masz pojęcia, ze są, obsługuje wszelkie kanały dostępu... Pewnie będzie na dłużej ;-) Czytajcie, bo warto czytać ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32.  2014-06-25 13:19:23

    Dodam tylko, ze gdybym miał czerpać wiedzę z Telepolis na temat taryf itp. to bym z pewnością płacił wiele więcej niż płacę i miałbym napieprzone w głowie, ze nie wiedziałbym co który operator w ogóle oferuje ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~Lust  2014-06-25 14:00:28  host: dqq164.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pewnie chodzi o rozszerzenie o poszczególne taryfy, czy tez rozbudowanie (nie wiem czy można było wcześniej zamówić cykliczne doładowanie).

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~tkubon  2014-06-25 18:53:57  host: public-gprs516946.centertel.pl

    doładowanie pewnie bez żadnych bonusów. W Plusie jest 20%, Orange chyba też coś daje, a w T najlepiej poprzez stronę internetową lub z konta Usług Bankowych T

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35.  2014-06-25 19:23:17

    Do 20% jak już ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36.  2014-06-25 19:32:50

    @30- Nie podejmuje żadnej decyzji to niczego nie czytam bo nie zamierzam w najbliższym czasie korzystać z usług tej sieci, gratuluje że sprawdzasz każdą przeczytania bądź usłyszą na informacje, pewnie zajmuje to kilka godzin dziennie. Dla wielkiego T należą się jeszcze większe brawa za okresowość bądź jak napisałeś wcześniej promocyjność USŁUGI która u normalnych operatorów jest czymś tak oczywistym jak włączanie bądź wyłączanie pakietów na swoim koncie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37.  2014-06-25 19:44:24

    Hose - ile mi to zajmuje to raczej nie jest Twoja sprawa? Natomiast co do operatora - nie jest tak, że inni mają to na stałe. Bo nie mają. Plus ma regulamin sprzed kilku lat, jednak jest on regularnie zmieniany... W tym roku już, jak dobrze pamiętam, regulamin podobnej usługi został zmieniony ;-) Pewnie tego też nie wiedziałeś? No nie - po cholerę - przecież nie korzystasz i nie masz zamiaru. Mów więc o tym, z czego korzystasz zamiast pieprzyć bez sensu. Nie szkoda na to Twojego cennego czasu? Że Telepolis nie podał tak ważnej informacji? Pieprzyć Telepolis ;-) Są inne lepsze serwisy, które z pewnością podały tę ważną informację ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38.  2014-06-26 07:18:46

    @37- Masz jakieś problemy z sobą? Lubujesz się w czytaniu regulaminów to twoja sprawa, usługi z których korzystam znam, mam w głębokim poszanowaniu co tam w 1513 regulaminie napisało T lub Plus skoro mnie to nie dotyczy. Nie pieprze bez sensu, piszę na temat jaki jest powyżej.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39.  2014-06-26 09:10:40

    Hose - nie lubuię tego... To raczej normalne. Jednak zanim umowę podpiszę, zawsze czytam. Czytam także ze względu na moje zainteresowania - dlatego od wielu lat jestem czytelnikiem i "komentatorem" na Telepolis... Jeśli z jakichś powodów nie znasz, nie interesuje Cię temat - po co zabierasz głos pod danym wątkiem? Żeby takie głupoty o spędzaniu wolnego czasu albo o zamiłowaniach chrzanić? No piszesz nie na temat właśnie.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~hose  2014-06-26 10:18:31  host: 81-18-219-146.static.chello.pl

    @39- Przeczytałem powyższy temat i się wypowiadam odnośnie tego co w nim napiasano. To że są w nim nieścisłości to nie moja wina, napisano wyraźnie że to NOWA USŁUGA dostępna od 24.06 również w T, nie ma słowa że zastępuje inną usługę, USTOSUNKOWUJE się do tego co napisano.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41.  2014-06-26 12:39:23

    OK, rozumiem. Tylko wiesz co? Gdybym chciał, to do każdego nowego materiału mógłbym mieć zastrzeżenia, ze ma błędy podobnego "typu". I nie dotyczy to tylko Telepolis i serwisów internetowych ale i gazet i (a może lub) czasopism, radia, telewizji ( nie tylko reżimowych) ;-) Ważniejsze, jeśli się jest członkiem danej społeczności i się uważa za raczej bardziej świadomego i "wiedzącego" niż reszta, szczególnie nie będących czytelnikami nawet, to w kontekście powinno się dyskutować a nie na zasadzie łapania za słówka chyba? Bo widzę, ze posiadanie zegarka nie wpisanego do rejestru to jest przestępstwo ale już pożyczka 200 tysięcy nie - bo przecież w celu ratowania życia a nie dla przyjemności? No bądźmy poważni ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~hose  2014-06-26 13:08:40  host: 81-18-219-146.static.chello.pl

    @41 - Zastrzeżenia do każdego tekstu można na siłę wyszukać, jednak nie zamierzam zakopywać się w regulaminy każdej z usług zamim coś skomentuje. Czytając takie informacje na portalu co by nie mówić branżowym, uważam że są sumienne więc je komentuje i tylko do Telepolis można mieć zastrzeżenia. Co do zegarka, itp... Na rozmowy o polityce nikt mnie nie namówi, obecnie nie ma na kogo iść głosować, ci co siędzą na szczycie naszych partii są po jednych pieniądzach niezależnie od opcji politycznej, zależy im na dobrze, niestety głównie swoim a nie innych.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43.  2014-06-26 13:21:00

    W sprawach "politycznych" mamy podobne zdanie ;-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44.  2014-06-26 13:21:35

    Ja dla żartu bardziej napisałem o zegarku i o pożyczce na ratowanie zdrowia czy życia ;-)