Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości URTiP: Sprzeciw wobec nowego cennika TP

URTiP: Sprzeciw wobec nowego cennika TP

sirmark 29 Czerwca 2005 12:23

0 0

URTiP zgłosił 28 czerwca br. sprzeciw wobec przedłożonej przez Telekomunikację Polską propozycji wprowadzenia nowego planu telefonicznego "Plan tp zawsze za darmo".

Projekt nowego planu telefonicznego oceniany był pod kątem zgodności z przepisami prawa, uwzględnienia w nim warunków rynkowych i ekonomicznych oraz zapewnienia efektywnej konkurencji na rynku telekomunikacyjnym.
Ostatecznie po przeanalizowaniu całości dokumentacji przedłożonej przez Spółkę, Prezes URTiP uznał, iż proponowany projekt zmiany cennika nie spełnia powyższych warunków i zobowiązał TP S.A. do przedłożenia poprawionego cennika w części objętej sprzeciwem. Tym samym "Plan tp zawsze za darmo" nie może teraz zostać włączony do dotychczasowej oferty spółki.

TP S.A., zgodnie z przepisami ustawy Prawo telekomunikacyjne, jest zobowiązana do przedkładania Prezesowi URTiP do zatwierdzenia projektu cennika lub jego zmian, wraz z uzasadnieniem, co najmniej na 30 dni przed planowanym terminem wprowadzenia cennika lub jego zmian w życie. Projekt zmiany cennika usług telekomunikacyjnych TP S.A. w zakresie propozycji wprowadzenia nowego planu telefonicznego pn. "Plan tp zawsze za darmo" został złożony w dniu 25 kwietnia 2005 r. Pierwotnie TP planowała wprowadzić zmiany cennika z dzniem 1 czerwca 2005 r. Termin ten uległ jednak przesunięciu z uwagi na wyjaśnienia, do udzielenia których TP S.A. wzywana była przez Prezesa URTiP trzykrotnie.

Źródło tekstu: URTiP     

Dodaj do:
w sumie: 3
 • 0

  1. ~aresztsledczysluzewiec  2005-06-29 13:14:00  host: dnt9.neoplus.adsl.tpnet.pl

  szkoda

 • 0

  2. ~Pero  2005-06-29 13:40:00  host: pf.epsa.pl

  dlacego szkoda? - jak my kienci mamy na tym skorzystać to niech inni też mają możliwość hurtowego zakupu odpowiedniaka, a tak konkurecji nie będzie więć znowu monopol?

 • 0

  3. ~macisz  2005-06-29 13:54:00  host: 81.15.170.21

  Już od dziś jeszcze tańsze bezpłatne minuty w TP

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-91-246.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Kto, według Ciebie, będzie liderem rynku smartfonów w 2019 roku?

Jubileuszowy Galaxy S10 może trafić na rynek w trzech wersjach

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet