Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości URTiP podsumuje wyniki konsultacji

URTiP podsumuje wyniki konsultacji

WitekT 19 Lutego 2005 20:28

0 0
22. lutego w siedzibie Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty odbędzie się konferencja prasowa dotycząca przetargu na licencje na świadczenie usług telefonii komórkowej.

Podczas konferencji Prezes URTiP poinformuje o wynikach konsultacji projektów dokumentacji przetargowej oraz o rozpoczęciu postępowania przetargowego na rezerwację częstotliwości w zakresach GSM 1800 MHz i UMTS dla sieci telefonii komórkowej.

Przedstawiony zostanie także harmonogram przebiegu postępowania przetargowego i termin ogłoszenia wyników przetargu.


Źródło tekstu: URTiP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~psia  2005-02-19 22:24:00  host: 213.199.218.2

    powinno byc tak 2 nowych GSm i 1 umts roamng wewnetrz_krajowy ceny 60 kinutka i 15 sms wszedzie... i sekunda i wtedy jest gitara

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-227-104-40.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.