Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości URTiP podsumuje wyniki konsultacji

URTiP podsumuje wyniki konsultacji

WitekT 19 Lutego 2005 20:28

0 0
22. lutego w siedzibie Urzędu Regulacji Telekomunikacji i Poczty odbędzie się konferencja prasowa dotycząca przetargu na licencje na świadczenie usług telefonii komórkowej.

Podczas konferencji Prezes URTiP poinformuje o wynikach konsultacji projektów dokumentacji przetargowej oraz o rozpoczęciu postępowania przetargowego na rezerwację częstotliwości w zakresach GSM 1800 MHz i UMTS dla sieci telefonii komórkowej.

Przedstawiony zostanie także harmonogram przebiegu postępowania przetargowego i termin ogłoszenia wyników przetargu.


Źródło tekstu: URTiP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~psia  2005-02-19 22:24:00  host: 213.199.218.2

    powinno byc tak 2 nowych GSm i 1 umts roamng wewnetrz_krajowy ceny 60 kinutka i 15 sms wszedzie... i sekunda i wtedy jest gitara

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet