Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości URTiP odrzuci protest Polkomtela

URTiP odrzuci protest Polkomtela

WitekT 6 Czerwca 2005 16:39

0 0
Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty odrzuci protest Polkomtela, który domaga się nieważnienia przetargu na UMTS w związku z odrzuceniem jego oferty z powodu błędów formalnych - poinformował prezez URTiP Witold Graboś.

Netia Mobile, na zapłacenie za rezerwację częstotliwości zdeklarowanych 345 mln zł, ma dwa tygodnie od momentu gdy zostanie jej dostarczona przez URTiP decyzja o rezerwacji częstotliwości. Decyzja jednak jeszcze nie dotarła do Netii, ponieważ URTiP oczekuje na opinię Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego na temat Netia Mobile.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-42-146.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uruchamianie Windowsa 10 na urządzeniach mobilnych z Androidem ma sens?

Na smartfonach Huaweia można uruchomić Windowsa 10 dzięki chmurze

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet