Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości URTiP o spadku cen usług telekomunikacyjnych

URTiP o spadku cen usług telekomunikacyjnych

WitekT 4 Stycznia 2006 15:02

0 0

Ceny połączeń telekomunikacyjnych w Polsce w 2005 r. spadły w porównaniu z latami ubiegłymi - poinformował prezes URTiP Witold Graboś.

Według niego, średnia cena połączeń lokalnych w 2005 r. spadła w stosunku do 2001 r. o 30,43%, cena połączeń międzystrefowych - o 27,5%, cena połączeń do sieci komórkowych - o 19,33%, a średnie ceny telefonii komórkowej spadły o 18,68%.




Największy spadek cen wystąpił w telefonii komórkowej, gdzie średnie ceny minutowego połączenia do połowy 2005 r. spadły w porównaniu z 2004 r. o 12 gr (z 0,86 gr do 0,74 gr).

Graboś powiedział, że w porównaniu z ubiegłym rokiem wzrosła średnia cena brutto stałego dostępu do sieci Internet, jednak - podkreślił - zdecydowała o tym podwyżka VAT do 22% od 1. marca.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2006-01-04 15:18:10

    Nie zgodze sie z tym ze ceny połączen lokalnych spadły! w planie socjalnym oraz standardowym ceny sa na poziomie cen z 2001 r

  • 0

    2.  2006-01-04 16:04:00

    dokladnie co za bzdury! chyba ze wziac pod uwage tele2 gdzie ceny sa nizsze, ale jesli chodzi o tepse to tak naprawde podrozalo... bo ponabierali ludzi wydzwaniajac non-stop do nich i naklaniajac na przejscie na inny abonament, po czym jak tej cwaniackiej tepsie juz sie udalo nalapac ludzi to wycofali plan standardowy i w ten oto prosty sposob podwyzszyli abonament! 60 min za darmo buahahaha, przeciez to kpina oni poprostu wliczyli je w abonament, a tym samym zablokowali mozliwosc wykorzystania pierwszych 60min rozmow u konkurencji (np. Tele2) gdzie jest taniej!

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-158-65.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

~K&S | 2017-09-19 13:32:04

awaria na infolini T ,a moze ja wylaczyli calkowicie? (602960200)


~ | 2017-09-19 13:27:08

6, a jakie pytanie niby zadajesz?


~ | 2017-09-19 13:21:50

@20 idź się wyspać


~ | 2017-09-19 13:19:05

@1 nie wypowiadaj sie na tematy które cie przerastaja


kokos- | 2017-09-19 13:16:59

6:Skąd pewność?

Ankieta

Jak oceniasz ofertę Nielimitowanego Internetu Domowego T-Mobile?

Nowa oferta Internetu domowego T-Mobile

 

Zobacz wynik | Opinie (25)

Archiwum Ankiet