Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości URTiP: lista oferentów w przetargu na częstotliwości

URTiP: lista oferentów w przetargu na częstotliwości

sirmark 23 Kwietnia 2004 16:51

0 0

W Urzędzie Regulacji Telekomunikacji i Poczty w dniu 20 kwietnia br. miało miejsce otwarcie ofert w przetargu na dokonanie rezerwacji częstotliwości w zakresie 3,6 - 3,8 GHz na obszarze całego kraju, z przeznaczeniem na bezprzewodowy cyfrowy dostęp abonencki w stacjonarnych sieciach telekomunikacyjnych.

Zgodnie z wymogiem określonym w § 1 ust. 5 rozporządzenia Ministra Infrastruktury z dnia 20 grudnia 2002 r. w sprawie szczegółowych warunków przeprowadzania przetargu na rezerwację częstotliwości lub zasobów orbitalnych (Dz. U. Nr 234, poz. 1973), Zespół Przetargowy, powołany przez Prezesa URTiP, przedstawia listę podmiotów, które złożyły ofertę w przetargu:
- E-internets Sp. z o.o., z siedzibą w Częstochowie, ul. Krótka 29/31.
- Polska Telefonia Cyfrowa Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 181.
- Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa, z siedzibą w Warszawie, ul. Wąwozowa 18.
- INNOVA CAPITAL Sp. z o.o. ,z siedzibą w Warszawie, ul. Waliców 11.
Następnie w ramach trwającego I etapu procedury przetargowej przeprowadzone zostanie postępowanie w trybie art. 8 ust. 1 pkt 2) w związku z art. 22 ust. 3 ustawy Prawo telekomunikacyjne, w celu stwierdzenia, czy nie istnieją przesłanki odmowy dokonania rezerwacji częstotliwości na rzecz poszczególnych oferentów.

Źródło tekstu: URTiP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-140-29.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet