Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości URTiP chce unieważnienia przetargu

URTiP chce unieważnienia przetargu

WitekT 11 Października 2004 12:13

0 0

Urząd Regulacji Telekomunikacji i Poczty (URTiP) wszczął procedurę unieważnienia przetargu na częstotliwości 3,6-3,8 GHz przeznaczone pod szerokopasmowy Internet. Jak ją zakończy, zależy od stanowiska PTC, NASK i E-internets. Wewnętrzna kontrola wykazała drobne uchybienia formalne w procedurze przetargowej.
Istnieje obawa, że podjęcie decyzji o przyznaniu częstotliwości mogłoby zostać skutecznie zaskarżone. Oferenci, którzy w ubiegłą środę zostali poinformowani przez regulatora o wszczęciu procedury, twierdzą, że URTiP powołał się na przepis nowego prawa, który przewiduje decyzję o unieważnieniu przetargu w przypadku rażącego naruszenia przepisów prawa lub interesów uczestników. Regulator poprosił też zainteresowanych o przedstawienie stanowiska w tej sprawie. Mają czas do wtorku. Na razie nie wiedzą, co zrobią. Nie ma wątpliwości, że żadnemu z uczestników nie byłoby na rękę unieważnienie przetargu. Tymczasem URTiP zdaje się uzależniać swoją decyzję od ich stanowiska.

Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-196-98-96.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet