Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Urodziny w Play dla biznesu

Urodziny w Play dla biznesu

WitekT 3 Marca 2009 16:28

0 0

Od 4. marca, w ramach promocji Urodziny w biznesie, Play wprowadza dla firm nowa ofertę Umowa bez telefonu. Klienci biznesowi mogą skorzystac z umowy bez telefonu z krótkim, rocznym kontraktem. Oferta dostępna również dla klientów biznesowych przenoszących swój numer z innej sieci.

W ramach promocji, Play wprowadza 50% rabatu na 3 dostępne plany taryfowe przez cały okres trwania umowy. Dodatkowo, klienci oferty Umowa bez telefonu otrzymują, w ramach abonamentu, pakiety darmowych minut do wszystkich sieci i do Play.

Oferta przedstawia się następująco:
Firma 25 - abonament po 50% rabacie wynosi 15,25 zł, w zamian otrzymujemy 70 minut w pakiecie do wszystkich oraz 1000 minut na rozmowy w sieci,
Firma 50 - abonament po 50% rabacie wynosi 30,50 zł, w zamian otrzymujemy 170 minut w pakiecie do wszystkich oraz 2000 minut na rozmowy w sieci,
Firma 100 - abonament po 50% rabacie wynosi 61 zł, w zamian otrzymujemy 380 minut w pakiecie do wszystkich oraz 3000 minut na rozmowy w sieci.




Minuta rozmowy po wykorzystaniu abonamentu to 0,39 zł, SMS/MSM to 0,15 zł, transfer - 0,05 zł za 10 kB.

Wszystkie ceny brutto (z VAT).

Zobacz: regulamin promocji Urodziny w biznesie.
Zobacz: pełny cennik taryf Nowy Play dla Firm ważny od 4.03.2009r.
Zobacz: regulamin promocji Umowa bez telefonu.
Zobacz: regulamin promocji Pakiet SMS/MMS dla firm.
Zobacz: regulamin promocji Pakiet internet dla firm

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~  2009-03-03 16:55:55  host: azx30.neoplus.adsl.tpnet.pl

    To jest oferta kozak.

  • 0

    3. ~smart  2009-03-03 17:03:37  host: inet20908na-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Od dawna nie widzialem tak bardzo dobrej oferty dla biznesu. 70 minut w abonamencie za 15 zlotych miesiecznie.

  • 0

    4.  2009-03-03 17:22:56

    3. 50% to 12,5zł miesięcznie i tak właśnie podane jest w informacji prasowej Play

  • 0

    5.  2009-03-03 17:25:36

    a wiesz poko że jest jeszcze coś takiego jak VAT?

  • 0

    6. ~smart  2009-03-03 17:26:51  host: inet20908na-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    poko: Telepolis podaje ceny brutto.

  • 0

    7.  2009-03-03 17:30:45

    W Firma 100 po przeliczeniu minuta po 16 groszy brutto.

  • 0

    8. ~maniek  2009-03-03 17:31:02  host: user-89-108-210-87.mobile.playmobile.pl

    Przestancie.. Jestem w Erze. Mam 200min do ery plus 200min do pozostałych za uwaga- 61 zł brutto! Na 2 lata. Oczywiscie z telefonem, Nokia E51 za 60 zł. I co? Bye bye play..

  • 0

    9. ~  2009-03-03 17:34:10  host: 94.246.135.29

    Maniek jaka masz taryfe na firme ? pytam bo bede podpisywac 4 umowy w erze wszystkie firmowe i jestem ciekawy co mi zaproponuja telefon mnie nie interesuje tylko wiecej minut

  • 0

    10. ~maniek  2009-03-03 17:45:29  host: user-89-108-210-87.mobile.playmobile.pl

    Ta taryfa to Firma 115. Jesli bierzesz 4 umowy to żądaj czegoś poza standard. Nie rezygnuj od razu z telefonów. Jesli oferta z telefonem nie bedzie zadowalajaca, dopiero potem zapytaj o oferte bez telefonu.Powodzenia.

  • 0

    11. ~  2009-03-03 17:48:22  host: 90-156-33-206.as.kn.pl

    Wie ktoś z was w jakiej kolejności schodzą darmowe minuty? Czy dzwoniąc do PLAYa najpierw schodzą mi minuty wewnątrzsieciowe?

  • 0

    12. ~smart  2009-03-03 18:04:12  host: inet20908na-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    8. Maniek 200 minut przez 12 miesiecy potem 13-24 miesiac 115 minut.11. nie ma jeszcze regulaminu i nikt Ci nie powie jak minuty beda rozliczane.

  • 0

    13. ~ziomek13  2009-03-03 18:08:32  host: abni119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    te dodatkowe minuty sa zapewne picem na wode ale bez tego oferta jest poza zasiegiem rywali w stawkach do wszystkich w ramach abonamentu

  • 0

    14. ~  2009-03-03 18:18:37  host: apn-77-113-67-61.gprs.plus.pl

    oferta super

  • 0

    15. ~Tyler  2009-03-03 18:44:01  host: adbq117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mi tez sie podoba. Jak w firmach duzo sie dzowni to w sam raz uwazam..

  • 0

    16. ~bart4  2009-03-03 19:09:27  host: public-gprs37848.centertel.pl

    Bardzo atrakcyjna cena minuty i abonamentu. Jestem zwolennikiem jak najtańszych rozwiązań dla firm. Takiej propozycji bez telefonu w zamian za niski koszt abonamentu oraz krótką umową brakowało dotąd w play dla firm.

  • 0

    17.  2009-03-03 19:33:55

    Jest jeden szczegół. To oferta dla stałych. Mam tyle min ile napisałem. Na 2 lata.

  • 0

    18.  2009-03-04 09:27:50

    cena to nie wszystko, zwłaszcza w firmie. Ja mam play dla firm i jeśli chodzi o ofertę cenową to nie narzekam, jeśli jednak chodzi o całą otoczkę to naprawdę radzę zastanowić się kilka razy nad podpisaniem umowy. Wiem, że drążę ten temat już ponad rok, ale od ponad roku jest nie rozwiązany - moja mama dwa tygodnie temu wysłała mi sms z sieci O2 w UK, do tej pory ten sms nie przyszedł. Prosiłem ją tak średnio raz w miesiącu o wysłanie smsa i okazuje się że raz sms przyjdzie bez problemu, a innym razem po 6 dniach, jeszcze kiedy indziej nie przyjdzie wcale... Przemyślcie zanim podpiszecie umowę z play, weźcie starter prepaid poproście zagranicznych kontrahentów o kontakt na ten numer SMS i telefon.

  • 0

    19. ~Bob  2009-03-05 11:38:21  host: host-89-228-134-153.gorzow.mm.pl

    Sorry, ale 5 zeta za 1 MB dla firm to jakiś mega-żart... Do tego ciągłe kombinacje z zasięgiem, internet praktycznie da się uruchomić tylko w zasięgu 3G własnym Play'a, na swoich 900 MHz lub w roamingu wewnętrznym nie sposób odpalić, przynajmniej w moim regionie.

  • 0

    20. ~  2009-03-06 08:54:45  host: iei242.internetdsl.tpnet.pl

    załamali mnie.. oferta byłaby doskonała gdyby nie kolejność schodzonych minut ;/ najpierw do wszystkich sieci a później dopiero do playa :/ żal..

  • 0

    21. ~przemo  2009-06-09 15:02:00  host: bes138.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlaczego w regulaminie pisze nie 3000 minut do P4 tylko 2000? Dlaczego nie ma ile minut do wszystkich sieci? "4. W przypadku rozbieżności pomiędzy postanowieniami niniejszej Oferty Promocyjnej a postanowieniami Cennika Oferty Nowy Play dla Firm lub Regulaminu świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez P4 sp. z o.o. dla Abonentów, postanowienia niniejszej Oferty Promocyjnej będą miały charakter nadrzędny." To jak w końcu jest? 3000 minut czy 2000 - bo rozbieżność jest! Jak coś to ten zestaw minut jest do Play czy do Play + stacjonarne? Kurde, na stronie Play też jedno na www a drugie w regulaminie.

Dodaj swoją opinię