Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Urodzinowo-imieninowy prezent od Orange

Urodzinowo-imieninowy prezent od Orange

LuiN 15 Grudnia 2009 10:11

0 0

Od dziś użytkownicy ofert na kartę mogą świętować imieniny i urodziny razem z Orange. Dzięki usłudze Urodziny, w dniach swojego święta dostaną specjalne życzenia oraz po 120 minut na rozmowy, w prezencie.

Aby dostawać prezenty należy włączyć usługę Urodziny - wysyłając za 20 gr SMS pod numer 506. W treści należy wpisać swoje imię, datę urodzin, datę imienin (imię, dd.mm.rrrr, dd.mm) np.: Kasia, 07.11.1989, 13.02.

Można też wysłać SMS-a o treści URODZINY pod numer 506 (koszt 20 gr). W odpowiedzi przesłana zostanie instrukcja, jak prawidłowo zgłosić się do usługi.




Po włączeniu usługi, w dniu urodzin oraz imienin użytkownik dostanie od Orange życzenia oraz prezent - 120 minut na połączenia w sieci Orange, które będzie mógł wykorzystać do końca danego dnia.

Usługa Urodziny jest dostępna dla wszystkich użytkowników ofert na kartę Orange. Jedynym warunkiem jest posiadanie aktywnego numeru przez czas nie krótszy niż 31 dni. Uruchamiając usługę warto zwrócić uwagę na poprawność wpisywanych danych. Po zatwierdzeniu ich modyfikacja nie będzie możliwa.

Stan pozostałych do wykorzystania minut będzie można sprawdzać wysyłając SMS o treści ILE pod numer 516 (koszt 20 gr).

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:
w sumie: 87
  • 0

    68. ~muddy  2009-12-15 17:28:49  host: 22-206.2-0.pl

    Redakcja przeoczyła jeszcze jedną promocję: pakiet 140 minut za 35zł dostępny w abonamentach indywidualnych. Minuta po 25gr do wszystkich.

  • 0

    69. ~mirekb  2009-12-15 17:36:56  host: apn-77-115-6-124.dynamic.gprs.plus.pl

    @68 wreszie doprecyzowali ten pakiet(był bład wczesniej w cenie aktywacji)dobrze ze orange idzie w stronę pakietów:min/sms/data.raz aktywuję i mam,zmieni mi sie profil wyłączam.dla świadomych możliwych zmian to uczciwe ze strony opa,w erze dla indywidualnych to niemozliwe..jednak czy abo ma dzis sens?dla większosci na szczęscie nie

  • 0

    70. ~  2009-12-15 18:54:18  host: p07-11.opera-mini.net

    Do 68: tak się zastanawiam po co płacić 35zł abonamentu by mieć 140min czyli rozmowy po 25gr/min a potem rozmowy pewnie są droższe skoro w mbank mobile mogę płacić już od 5zł na 60dni 19gr/min brutto do każdej sieci w polsce i 50MB darmowego netu co 30dni. Mając taką ofertę abo w orange traci sens...

  • 0

    71.  2009-12-15 20:21:24

    @69, mirekb: A czy nie korzystniej i uczciwiej ze strony operatora byłoby, gdyby zamiast pakietów ceny usług były w cenie jednostek, które się kupuje w pakietach? Przecież wszystkie pakiety smsów i minut można wykorzystać tylko wewnątrz własnej sieci, a koszt tych usług we własnej sieci jest na pewno nie wyższy niż koszt wykupionych jednostek w pakietach.

  • 0

    72.  2009-12-15 20:25:55

    Przyznam się Wam, że nie rozumiem tego zwyczaju imienin. Cytaty z Wikipedii: ,,Grzegorz — 4 stycznia, 13 lutego, 12 marca, 24 kwietnia, 4 maja, 9 maja, 25 maja, 25 sierpnia, 30 września, 16 października, 17 listopada, 28 listopada, 24 grudnia", ,,Czasem można spotkać się ze zwyczajem, że jeśli jest więcej niż jeden święty lub błogosławiony (patron) imienia (tj. jeśli jest kilka dat imienin w kalendarzu), imieniny obchodzi się w dniu wypadającym jako pierwszy w kolejności po urodzinach". Ja na przykład bym wolał obchodzić imieniny mniej więcej 6 miesięcy po urodzinach, bo czasami pierwsze imieniny po urodzinach to za szybko.

  • 0

    73. ~rai  2009-12-15 20:39:06  host: aasq17.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Całkiem miły dodatek do wszystkich miłych życzeń, które dostajemy w tych dniach. Widzę ze opinie tu podzielona ale przecież jak ktoś nie chce to nie wysyła sms i nie dostanie darmowych minut.

  • 0

    74.  2009-12-15 20:42:13

    Buahaha, niezła promocja. Współczuję takich bonusów.

  • 0

    75.  2009-12-15 22:47:10

    Adamie, przecież mozesz wpisać inną datę imienin Adama, nikt nie wie kiedy je obchodzisz:) To samo z innymi imionami

  • 0

    76. ~  2009-12-16 00:19:26  host: v01-14.opera-mini.net

    I co ja mam powiedzieć na taką promocję Orange ? Mam na imię Sylwester i pewnie mnie ta promocja nie dotyczy, bo tak się złożyło, że 26 grudnia mam urodziny, a 31 grudnia imieniny. Wolę promocje urodzinowe od Ery. Sylwek

  • 0

    77. ~  2009-12-16 00:43:11  host: v10-04.opera-mini.net

    Fajna oferta, duży plus dla Orange. /Kwistas

  • 0

    78.  2009-12-16 09:33:36

    No właśnie, awa ma rację zawsze można podać inną datę i też się otrzyma prezent, nie przesadzajmy. Najlepsze jest to że można połączyć to z innymi promocjami i jak wcześniej doładuje się prepaid i dostanie minuty (mam na myśli świąteczną promocję) to się skumulują a nie wyprą.

  • 0

    79. ~Velon  2009-12-16 14:07:24  host: dsc70.neoplus.adsl.tpnet.pl

    76- zawsze możesz zgłosić donos na Orange o dyskryminację ze względu na Twoje imię. Może UOKiK coś Ci doradzi.

  • 0

    80. ~rabe  2009-12-16 19:43:13  host: ceq147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czytajac regulamin tej promocji nie znalazlem ani slowa o tym ze te polaczenia sa na stacjonarne TYLKO W ORANGE!! mysle ze w takie dni jak (Wigilia, Boze Narodzenie, Sylwester, Nowy Rok, Wielka Sobota, Wielka Niedziela oraz Poniedziałek Wielkanocny) marne sa szanse by przyznali te 120 minut w tych dniach zarabiaja sporo kasy:P

  • 0

    81.  2009-12-17 10:07:24

    no właśnie rabe nie wydaje mi się, bo ktoś może wysłać smsa że ma urodziny czy imieniny i po sprawie, wielkanoc jest ruchoma więc nie przewidzisz którego dokładnie będzie. Po za tym gdyby chcieli zarabiać kokosy to na okres Bożego Narodzenia nie dawali by klientom darmowych minut i smsów za doładowanie telefonu. To mijałoby się z celem idąc twoim tokiem myślenia.

  • 0

    82. ~rabe  2009-12-17 11:10:40  host: adno232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mam na ten temat inne zdanie, ja mam urodziny w kwietniu i czasem swieta pokrywaja sie z moimi urodzinami?a czytajac regulamin oni zastrzegli sobie ze moga nie przyznawac tej promocji w te dni:P a co do tej watlej promocji orangutana, to sa desperackie próby ratowania swojej pozycji na rynku play ich systematycznie przebija orangutan ma coraz mniej atutow, jak umowa mi sie skonczy w zetafonie to mykam jak spidi gonzales do playa:P smiech mnie ogarnia jak widze te ich promocje na karte w orange:P a najbardziej rozbawilo mnie to doladowanie za 40zl i ten krutki okres na wykonywanie polaczen:PP ja wiem ze wielu moich rodakow jest tak ograniczona ze łyka wszystko co im mowia w tv i radiu ze bedzie cud gospodarczy ze bedzie irlandia ze zbychu z rychem spotkali sie na cmentarzu na sex oralny itp wlasnie oni tej promocyji z doladowaniami na swieta by nigdy nei zrobili tylko musza jakos zatrzymac ludzi i zachecic do wydawania kasy bo co to za promocja doladuj i masz do wlasnej sieci?? i ograniczenia czasowe?? tyle w temacie sorki jesli kogos urazila moja wypowiedz pozdro dla obroncow orangutana:PP ps nawet wrodzinie sie bardziej oplaca:PPPP

  • 0

    83.  2009-12-18 16:24:09

    to pewnie tylko zapis, i tak pisałem najlepszym przykładem jest promocja świąteczna dawana w okresie gdzie się dużo dzwoni. Gdyby się to orange nie kalkulowało to nie dawaliby na święta do 4h rozmów po wszystkich sieciach.

  • 0

    84. ~piaskun  2009-12-18 22:16:49  host: user22-167.satfilm.net.pl

    Pakiet? O Orange? I to pewnie w sieci? Cha cha, normalka.

  • 0

    85.  2009-12-21 09:59:49

    ale co złego że po sieci? Nie chcesz mieć po sieci to ładujesz za 100 czy 200 i masz połączenia do wszystkich, nawet do play i cyfrowego więc źle nie jest.

  • 0

    86. ~rabe  2009-12-21 13:45:15  host: bqv44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chcialem sie ustosunkowac, do tej wypowiedzi pozwole sobie na cytat:P "najlepszym przykładem jest promocja świąteczna DAWANA?? w okresie gdzie się dużo dzwoni.Gdyby się to orange nie kalkulowało to nie DAWALI?? na święta do 4h rozmów po wszystkich sieciach." jesli dobrze zrozumialem orange DAJE? moze za darmo??to moze troche faktow,:P aby DOSTAC te minutki do orange i przy doladowaniu za 100/200 poza siec, trzeba doladowac??doladowac rowna sie wydac kase??fajnie maja Ci co akurat musza doladowac z racji braku kasy lub konczenia sie okresu na wykonywanie polaczenia a reszta ma na sile ladowac i robic skarbonke z fona?? moglbym ponazekac ze doladowanie za 200zl nie wiele sie rozni od 100zl w NOG gdzie stawki zaleza od kwoty doladowania? no na koniec czas na wykonywanie polaczen zamiast zachecic ludzi do pozostania w orange to oni chca zredukowac czas? mam nadzieje ze i tym razem powiedzenie " chytry traci dwa razy" bedzie mialo i tu zastosowanie mam nadzieje ze play poprawi jakosc i zasieg polaczenia i tym milym akcetnem zegnam sie:P pozdro dla klakierow orange no chyba ze to jacys fanatycy co sobie tu siedza i za darmoche bronia orange:P szacun:PPP

  • 0

    87. ~  2009-12-23 21:47:05  host: ip-89.171.9.58.static.crowley.pl

    @64: Nie mam GO, ani nie chcę aby w POP-ie schodziło za aktywację czy sprawdzenie czegokolwiek z jakiegoś pakietu. Nie chcę PŁATNYM sms-em i koniec. Ma być bezpłatny kod. Dlaczego orangutan jest 100 lat za Murzynami w tej kwestii? @67: Akurat to jest jednorazowa usługa, ale co z innymi? Wystarczy, że sprawdzę stan pakietu raz dziennie nie mając pakietu sms-ów i wybulę na to 6zł miesięcznie - na samo sprawdzenie! To jest po prostu SKANDAL!

Dodaj swoją opinię