Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Urodzinowe promocje Play - oficjalnie

Urodzinowe promocje Play - oficjalnie

sirmark 28 Lutego 2008 16:31

0 0

Play, w ramach promocji urodzinowych obniża ceny 12 modeli telefonów oraz wprowadza obniżki abonamentów w ofertach dla klientów indywidualnych i biznesowych.

W ramach promocji urodzinowej klienci indywidualni otrzymują 50% rabatu na comiesięczną opłatę abonamentową przez 3 pierwsze okresy rozliczeniowe od momentu aktywacji. Promocja obejmuje oferty Play 40, Play 50, Play 70. Przyznany rabat nie ma wpływu na Pakiet Złotówek, który klient będzie otrzymywał standardowo co miesiąc.

Obniżone zostają ceny dwunastu modeli, które w ofercie Play 40 kosztują już 1 zł. Dodatkowo dla klientów wybierających rozwiązania Mix, przygotowano w ofercie Playfon Sony Ericssona K530i w cenie 1 zł. Z propozycji Promocja Urodzinowa można skorzystać w okresie od 29 lutego do odwołania. Specjalnie na urodziny Play przygotował promocyjną ofertę również dla klientów biznesowych. Oferta "Abonament za połowę ceny" obowiązuje od 1 marca do 31 marca. Wszyscy nowi klienci, którzy zdecydują się na zawarcie umowy na 24 miesiące w ramach oferty Play dla Firm 50 lub Play dla Firm 125 otrzymają 50% rabat na comiesięczną opłatę abonamentową przez 3 pierwsze miesiące od aktywacji. Pozostałe taryfy w ofercie Play dla Firm pozostają bez zmian.




Dodatkowo w ofercie Play dla Firm, wybierając taryfę 50 lub 125 można dokupić za 9 zł Pakiet Minut, analogicznie 100 lub 250 do wykorzystania na rozmowy i SMS-y.

We wszytkich ofertach nowością jest też telefon Samsung SGH-G800.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Abonament 40.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:
w sumie: 151
  • 0

    132.  2008-03-05 21:20:37

    #124, #128, #129, #130 postrzelajcie sobie do balonów to może wam przejdzie: urodzinyplay.pl

  • 0

    133. ~  2008-03-05 21:53:50  host: 80.51.91.252

    idiota.

  • 0

    134. ~  2008-03-06 07:49:35  host: dva101.internetdsl.tpnet.pl

    @skalarek żal się ciebie robi... ;)

  • 0

    135.  2008-03-06 11:01:12

    Play się nie postarał z tymi urodzinami... w obrębie Katowic i Chorzowa, w ani jednym salonie nie znalazłem 6288, E51, G500, i600, K3... w jednym salonie jedynie był K800i... wystawowy model - cały porysowany... gratuluję urodzin... sklepy jak za komuny [x

  • 0

    136. ~yelle  2008-03-06 18:20:53  host: dkm64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w warszawie nie było problemów.

  • 0

    137. ~rynek  2008-03-08 15:58:21  host: een90.internetdsl.tpnet.pl

    Ostrzegam przed kłopotami w PLAY z reklamacjami. Od prawie 2 miesięcy nie udało mi się uzyskać jakiejkolwiek odpowiedzi na wniesione reklamacje, konsultaci po zgłoszeniu probelmu rozłaczali rozmowy, ginęły wniesione zgłoszenia poprzez internrt, wkrótce minie miesiąc od wniesienia reklamacji pisemnie, na razie zero odpowiedzi, nikt nie wyjąsnia sprawy banalnie wydawaloby sie prostej. uległem pokusie i przeniosłem dwa (na szczęscie tylko dwa ) telefony firmowe do PLAYA, zgodnie z promocja przysługiwał i przysługuje nadal abonament 1 zł za miesiac, niestetyy juz drugi miesiac obciazaja kwota pełnego abonamentu. prawdopodobnie sprzedajaćy ma wyzsza prowizje jak tak wprowadzi do bazy umowe, licza, ze w duzej firmie nie zauwazy sie takiego oszustwa. Sumując porażająca indolencja i bezczelnmośc pracowników biura obsługi przerywajacych polaczenia. ostrzegam i proponuje sprawdzic czy nie dotknelo to i Was przy przenoszeniu numeru do PLAY.

  • 0

    138. ~  2008-03-08 20:50:34  host: 082139047065.ski.vectranet.pl

    Play totalna porażka! Mam dwa telefony w orange i z tej sieci byłe nie zadowolony, bo telefony drogie, bo jakość kiepska, dużo osób zachwalało Playa wiec zdecydowałem sie przejść i co? I nadal jestem w Orange i tu zostane mimo że telefony drogie to rzynajmniej mają to co jest w ofercie a Play? Play znów narobił szumu wokół swoich urodzin. Oferują Toshibe G500 której nie było w zadnym salonie w okolicy 100km od mojego miejsca zamieszkania, włącznie z warszawą, wykonałem dziś38 tel w poszukiwaniu i nic:) Tak więe pozostaje sobie pozijać baloniki i dać sobie spokój, może jak sie ogarną ich ludzie od marketingu i relacji z klientami to pomyśle o tej sieci:)

  • 0

    139. ~  2008-03-08 21:11:41  host: 80.51.91.252

    no i co skalarek na to odpowie, jak obroni pleja????????????????????????????????????

  • 0

    140. ~mirekb  2008-03-09 10:46:18  host: inet20909na-1.eranet.pl

    jak ktos jest madry zawsze powie o dobrych rzeczach dobrych i zlych w danej sieci czy jakich niemilych przypadkach,a zachwaalania musi byc naprawde sensownie uzasadnione,nie tak jak w tym wypadku.dobrze ze jest p4 bo konkurencja wieksza ale z tego co sam widze musza sie jeszcze duzo nauczyc(bok oraz oferta dla biznesu delikatnie mowiac lezy)

  • 0

    141. ~buran  2008-03-09 13:41:52  host: nat-pra.aster.pl

    Chciałem kupic Toshibe G500 i nie ma wogule...a jak dziwoniłem do Play to koles powiedział ze moze juz nie byc w sprzedarzy?

  • 0

    142. ~m  2008-03-09 16:12:38  host: s32.zabrze.net.pl

    Co z tego, że jest promocja jak atrakcyjne telefony maja tylko w reklamie!? Do dupy z ich promocją! W sklepach wogole nie maja k800.

  • 0

    143. ~  2008-03-09 19:00:47  host: 082139047065.ski.vectranet.pl

    dokładnie, bo ta sieć jest do dupy. Reklamy ok mają zainteresować klienta i zachęcić do zapoznania się głębiej z ofertą sieci. Nie dziwiłby fakt że brakuje jednego modelu telefonu z "super promocji" Ale gorzej jest jak nie ma żadnego który jest godny uwagi, wtedy cała strategia marketingową działa odwrotnie i taki oto klient który chce przenieść kilka numerów do playa jest na dzień dobry spalony. Gwarantuje że dzięki takiej promocji urodzinowej za dużo nie zyskają, a napewno nie zyskają ludzi którzy generowali by im spore przychody, na urodziny playa mogą pokusić się conajwyżej nastolatkowie którym rodzice kupią abonament, ktoś kto zamierza płacić rachunki 100-150zł nie weźmie kiepskiej słuchawki a niestety na urodziny play tylko takie daje, bo te pryzwoite są niedostepne:) Mam nadzieje że ktoś większy łyknie playa i zrobi tam porządek:)

  • 0

    144.  2008-03-09 20:22:12

    @143: Play na swoje urodziny daje chociaż porządne słuchawki na papierze - reszta sieci nawet tego nie da (: Fakt faktem - ja zraziłem się do Play'a niedostępnością modeli - jedyne sensowne wyjście w takiej sytuacji to kupić fona na allegro (tam to już się ten G500 nie opłaca (: ) i w kiosku nabyć sima. Przynajmniej nie będę przywiązany do żadnego operatora przez 24 miesiące.

  • 0

    145. ~Mithos  2008-03-09 21:52:35  host: apn-77-114-40-8.gprs.plus.pl

    W Warszawie w pierwszym lepszym salonie mieli K3, k800i.

  • 0

    146. ~  2008-03-09 21:56:16  host: 082139047065.ski.vectranet.pl

    Mithos a gdzie mieli G500? Sprzedawcy wogóle wiedzą jak on wygląda?

  • 0

    147. ~  2008-03-10 07:11:06  host: 082139047065.ski.vectranet.pl

    no nie ma urodzin, balonik pękł:)

  • 0

    148.  2008-03-11 22:39:18

    Witam wszystkich pesymistów, sceptyków i optymistów! Mam dla was garść informacji, dotyczących w/w tematu. 1. Play obchodzi swoje 1 urodziny 16 marca obecna promocja jest 1 fazą całej akcji, która jeszcze Was zaskoczy! 2. K800i jest już w Germanosach w dużych ilościach, e51 i G500 też będą, na 99% od jutra a na pewno w tym tyg. 3. odp. do 137 bardzo mi przykro i współczuję ale sprzedawcy w play nie mają większej prowizji za podpisanie umowy z błędem! 4. odp. do 143 masz rację Play nie zarobi zbyt wiele sprzedając prawie za darmo=1zł k800i czy 6288 z abonamentem 40zł brutto. Zawsze możesz kupić k550i w pewnej sieci jest o niebo lepszy niż k800i i połączenia mają dużo tańsze. Owocnych zakupów życzę wszystkim dla których telefon godny uwagi= telefon za 1zł a abonament najlepiej 0zł przez rok 4. Wszystkie telefony w Play to multimedialne urządzenia 3G, które psują się rzadziej niż te 2G (patrz inne sieci). 5.Dlaczego Play nie ma N95? bo będzie miał N95 8gb już niebawem :) (cena przystępna nie dla wszystkich!)ciąg dalszy nastąpi... Pozdrawiam wszystkich!

  • 0

    149. ~  2008-03-18 16:43:14  host: 082139047065.ski.vectranet.pl

    o to może masz informacje kiedy w play pojawią sie pakiety, usługi typu darmowy numer czy darmowe wieczory i weekedy? No i zasadnicze pytanie co play da na urodziny dotychczasowym abonentom a raczej czego nie dał:)

  • 0

    150. ~lili  2008-03-26 10:54:07  host: dlb179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    będzie można kupić pakiet 1000 minut do play za jakieś małe pieniące, Gruszka już o tym mówił. najlepiej czytać jego bloga na playmobile.pl

  • 0

    151. ~swir  2008-09-13 15:12:23  host: public-gprs74444.centertel.pl

    takie same kombinatory jak orange nic dodac nic ujac

Dodaj swoją opinię