Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Urodzinowa promocja dla indywidualnych w Erze

Urodzinowa promocja dla indywidualnych w Erze

sirmark 31 Sierpnia 2006 14:20

0 0
Od 4. września pojawi się w Erze urodzinowa promocja dla klientów indywidualnych – Okazja dziesięciolecia.

Nowe telefony dostępne w promocji to Nokia 2610, Nokia 6070, Nokia N80, Samsung SGH-X160, Samsung SGH-E380, Sony-Ericsson M600i, Sony-Ericsson P990i

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 336
  • 0

    317.  2006-09-06 08:42:35

    Witam.Kiedy dokładniej będzie promocja taryfy ERA NOKAUT?we wrześniu?warto poczekać na umowę ?

  • 0

    318.  2006-09-06 08:57:58

    *poli: a dlaczego "o zgrozo" pakietowo - to najlepsza forma opłacania abo

  • 0

    319. ~  2006-09-06 09:43:55  host: 82.177.57.66

    czy w Era Sklep, zamawiajac przez internet... przy umowie na 12m-cy nie ma telefonow? umowa bez fona? Bo cos nie moge znalezc :)

  • 0

    320. ~KimdzonG  2006-09-06 15:29:06  host: dos103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie z Ery mieli możliwość obserowowania już rebrandingu konkurnecji. Wiedzą, co było źle, co jest teraz po roku, co oczekują klienci, co im przeszkadzało, przeszkadza.A jak nie Era teraz, to P4.

  • 0

    321. ~`  2006-09-06 15:50:20  host: dpe3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale będzie jak Era(T-Mobile) pobije orange:P

  • 0

    322. ~  2006-09-06 16:22:24  host: bnu237.neoplus.adsl.tpnet.pl

    taa..abonament ten tani płaci się tylko przez 10 miesiecy..potem płącisz normlanie...jak bierzez za 10zł,potem za 30 zł masz,jak za 30,potem za 60 i tak dwa razy drożej płacisz...więc..nieźle to sobie wykombinowali...

  • 0

    323. ~  2006-09-06 16:52:54  host: acxr230.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 322: nie 2 a 3 razy drożej tak co do ścisłości :D czyli jak 30 na początku to potem 90...

  • 0

    324. ~  2006-09-06 19:24:22  host: chello087206191031.chello.pl

    do 319 - można słuchawkę dokupić, ale cena jest mało atrakcyjna. Raczej jest to oferta bez fona.

  • 0

    325.  2006-09-07 13:21:42

    BTW: Promocja jest niesamowita - kolejki ustawiają się.............................................................. u konkurencji :P. Wczoraj widziałem w Reducie - sklepik pustkami świecił - urodziny sami sobie świętują :P

  • 0

    326. ~pedzel  2006-09-07 14:10:30  host: chello087207250146.chello.pl

    ja tam wole skypa albo cb radio i w dupie mam ich promocje a jak musze zadzwonic to po pasterce na swieta ale swoim dzwonkiem a tak wogole to kupa zlodzieji i tyle !!! wiecie co mozna dostac za darmo ??? w ryj i to nie zawsze bo czasami trzeba na to zasluzyc nara i nie dajcie sie wyruchac SEBA!!!!!!!!!!

  • 0

    327. ~xx  2006-09-07 14:42:28  host: pa84.goworowo.sdi.tpnet.pl

    Bardzo proszę Decydentów sieci ERA, by na urodziny SIECI nie zachęcali do przesłania SMS-ów, deklarując 200 pkt. dla użytkowników, ale dali te 200 pkt. z ewentualną informacją o ich otrzymaniu... Bardzo brzydko zachowuje się Ktoś w SIECI ERA, wielokrotnie przysyłając SMS z informacją, by odesłać SMS na nr 6888 z opłatą wg cennika. WSTYD, WSTYD, WSTYD... I bardzo proszę o zaprzestanie przysyłania mi takich informacji i naciągania....

  • 0

    328. ~  2006-09-08 08:07:26  host: 82.177.57.66

    dzieki 324 :) Wec czekam na kolejne promocje... chyba do swiat :)

  • 0

    329.  2006-09-08 09:29:35

    Promocja to podwyżka Kart TAK-TAK z 20 na 25 zł.

  • 0

    330. ~UFO  2006-09-08 12:28:11  host: dph222.neoplus.adsl.tpnet.pl

    karty 20ki będą jeszcze do wyczerpania zapasów, a płacąc elektronicznie za 25 płacisz nieco opnad20 wciąż.

  • 0

    331. ~  2006-09-08 12:31:58  host: dps203.neoplus.adsl.tpnet.pl

    obecne oferty promocyjne wszystkich operatorów w zestawieniu porównawczym, widać wyraźnie kto ma najtaniej http://www.promocjegsm.za.pl/

  • 0

    332.  2006-09-09 13:35:59

    Koniec z tą stroną! Jakaś cholerna propaganda...

  • 0

    333. ~moonlight  2006-09-09 14:24:17  host: pradnikc.gemini.net.pl

    Ma ktos moze halonet bo zastanawiam sie czy to warto kupic,podobno jest lepszy niz skype

  • 0

    334. ~miliard  2006-09-10 17:20:14  host: 195.116.35.23

    331 - nie wysilaj się, raczej policz porównaj koszty jakie ponosi abonament po 24 miesiącach a nie jakieś tendencyjne promocje ze szczególnym naciskiem na "zwycięstwo" ery.

  • 0

    335.  2006-09-13 22:30:28

    od 11.09 pojawiły się nowe słuchawki dla oferty utrzymanowej:)

  • 0

    336. ~qwq  2007-06-11 10:41:39  host: edo122.internetdsl.tpnet.pl

    a ja mam pytanie co dzieje sie z numerem ( z mix plusa ) gdy koncze umowe i nie chce jej przedluzyc?? czy numer zostaje i przechodzi na sim plusa czy jak to jest??

Dodaj swoją opinię