Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Urodzinowa promocja dla biznesu w Erze

Urodzinowa promocja dla biznesu w Erze

WitekT 30 Sierpnia 2006 12:21

0 0
Od 31. sierpnia pojawi się w Erze urodzinowa promocja dla biznesu – 10 numerów za grosz.

Nowe telefony dostępne w promocji to Nokia 2610, Nokia 6070, Nokia E50, Samsung SGH-D900 oraz Samsung SGH-Z400.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 120
  • 0

    101. ~zol82  2006-08-31 14:20:45  host: host-n3-82-31.telpol.net.pl

    prosze o wiecej na meila zol82@o2.pl
    Z góry dziekuje

  • 0

    102. ~CWANCYK  2006-08-31 14:24:38  host: asz52.internetdsl.tpnet.pl

    naprawde licze na to ze ta obecna urodzinówka to tylko wstępniak, który ulegnie modyfikacjom, bo jeżeli tak zostanie przez cały okres promocyjny to nie bedzie tłustego września jak w zeszłym roku, tragedia...

  • 0

    103. ~HEHE  2006-08-31 14:28:20  host: asz52.internetdsl.tpnet.pl

    HEHE

  • 0

    104. ~HEHE  2006-08-31 14:29:10  host: asz52.internetdsl.tpnet.pl

    PANIE M PROMO OD 4 CISZA NA SALI

  • 0

    105. ~van_greg  2006-08-31 14:29:16  host: epc170.internetdsl.tpnet.pl

    proszę o coś więcej na temat urodzinowej dla indywidualnych na maila van_greg@poczta.onet.pl

  • 0

    106. ~HEHE  2006-08-31 14:36:42  host: asz52.internetdsl.tpnet.pl

    JEDNO WIADOMO JEŻELI UTRZYMA SIE TO, TO BEDA NIE ZAPOMNIANE 10 URODZINY!!!!!!!! HEHE

  • 0

    107. ~  2006-08-31 14:56:55  host: 213.158.220.92

    Wszystko fajnie, ale chyba lepiej płacić 0 złtych przez 24 miesiące (480 złotych za dwa lata) niż 10 przez pierwszych dziesięć, a później po 30,00 bo w sumie przez dwa lata wychodzi więcj 520) przy założeniu że kupujemy jedną ofertę na każdej nastepnej będzie to odpowiednio o 40 złotych więcej, czyli obniżka cen teleonów została zrfekompensowana wyższą opłatą abonamentową.

  • 0

    108. ~  2006-08-31 15:00:13  host: 213.158.220.92

    Z tego wynika, ze najlepiej opłacasie VIP - 200 złotych przez całą umowę, do tego status Era Premia Gold - nowy telefon po 12-stu miesiacach no i 400 minut, darmowe weekendy i trzy darmowe numery nie wyczerpujące pakietu minut - czyliw sumie 12 ofert za jedyne 200 złotych/miesiac.

  • 0

    109. ~  2006-08-31 15:04:48  host: 213.158.220.92

    Po prostu Era pryzgotowa najlepsy eofrt dla najlepsyzch klientw, ktyz generują rachunki większe od przecietnch i w tyc klietów inwestuje!

  • 0

    110. ~Rambaldi  2006-08-31 17:48:18  host: fdc202.internetdsl.tpnet.pl

    Ja osobiście czekam na jakiś ruch ze str.Plusa, bo chcę przenieśc do nich, do biznesu kilka numerków- mam dosyc problemów z zasięgiem ERY. Czy ktoś wie kiedy + da jakąś odpowiedź na promocję z ERY????

  • 0

    111.  2006-08-31 22:35:45

    rambaldi jezeli masz problemy z zasiegiem zglos to do ery moze cos pomoga...moze warto bo moim zdaniem era ma najlepsze promocje a z tymi 10 numerkami to strzal w 10:P

  • 0

    112. ~Rambaldi  2006-09-01 13:43:54  host: fdc202.internetdsl.tpnet.pl

    do Jarcool: Od trzech lat zgłaszam i ciągle odkładają mi termin postawienia nadajnika o 6-12 miesięcy i na tym się kończy - kilka dni temu znowu odroczyli na połowę 2007. Mieszkam w kilku tysięcznej miejscowości, w lini prostej 3 km od Wrocławia i mam 6 telefonów na firmę, w tym 3 w ERZE. Czy to nie jest śmiechu warte- niech nawet mają sobie o połowę niższe opłaty, a i tak dłużej nie chcę, skoro nawet nie mogę normalnie na dworze odebrac telefonu od klienta, w domu to o jakimkolwiek zasięgu mogę zapomniec!!! Co ty na to?

  • 0

    113.  2006-09-01 15:08:21

    Kilka osób pytało o nową ofertę utrzmaniową w Erze. Już jest do pobrania ze strony www Ery. Ciekaw jestem czy ją za zmodyfikują później, bo wcześniej był wybór albo pakiet bezpłatnych minut do Ery albo 50% rabatu na abonament, a teraz jest tylko opcja z bepłatnymi minutami. A ja akurat chciałem skorzystać z rabatu na abonament. I znowu nie wiem czy czekać czy nie :-)

  • 0

    114. ~KimdzonG  2006-09-01 16:03:17  host: dpo72.neoplus.adsl.tpnet.pl

    trzeba przyznać Erze, że oferty utrzymaniowe i w ogóle stali klienci to mają dobrze w Erze.

  • 0

    115. ~Sudam  2006-09-01 23:52:22  host: aep218.internetdsl.tpnet.pl

    a ja jestem ciekawy czy to wszystko, czy może jeszcze zaskoczą nas wkrótce nowymi taryfami urodzinowymi? Ja już nie mogę się doczekać, zależy mi na SE D750i w taryfie za 40 zł gdzie kosztuje teraz ten telefonik ok 230 zł, a podpisując aneks będzie mnie może mniej kosztował

  • 0

    116. ~ciekawy  2006-09-03 20:08:39  host: abrk126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy w tej ofercie nie ma jakiegoś niedopowiedzenia, coś za dużo dają, darmowe minuty do ery i również rozmowy za grosz....

  • 0

    117. ~  2006-09-04 09:28:56  host: aep218.internetdsl.tpnet.pl

    urodziny do bani dla tych co podpisuja aneks, bo ceny telefonów nie zmieniły się specjalnie i są prawie takie same jak dla przyłanczających się do sieci

  • 0

    118.  2006-09-06 18:54:48

    a ja jestem ciekawy cen telefonów w erze biznes, dla przedłużających umowę i wymieniających telefon...
    czy są takie same jak dla nowych?? ma może ktoś dostęp do takiego cennika??

  • 0

    119. ~konrad  2006-09-09 16:11:43  host: ckf16.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mozecie mi ta ofertę nowa dokładniej wytłumaczyc na http://www.d21forum.yoyo.pl/viewtopic.php?t=6

  • 0

    120. ~Kuchaty  2006-09-14 21:36:41  host: imbe.os3.kn.pl

    Jeśli chodzi o ofertę dla stałych abonentów (wersja z wymianą telefonu)to z przykrością musze poinformować że warunki promocji zarówno jeśli chodzi o ceny aparatów jak i abonamentów oraz dodatkowych gratisów są takie same jak w ofercie promocyjnej dla nowych klientów biznesowych! Nie wiem jak wygląda oferta dla klientów generujacych duże rachunki ale w moim przypadku przy rachunkach okolo 100PLN/1telefon, oferta byla bliznaczo podobna do tej dla nowych abonentow. Takie rzeczy to tylkow Erze :/
    Jwsli ktos jest zainteresowany chetnie przesle kopie oferty jaką otrzymalem :)

Dodaj swoją opinię