Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC wprowadza ofertę z szybszym modemem Wi-Fi

UPC wprowadza ofertę z szybszym modemem Wi-Fi

orson_dzi 19 Sierpnia 2016 14:48

0 4

UPC wprowadza do oferty szybszy modem Wi-Fi, zapewniający dostęp do Internetu UPC w całym domu. Ofertę wspiera nowa kampania reklamowa.



UPC wprowadza na rynek nowy modem Wi-Fi Connect Box, który zapewnia dostęp do Internetu UPC w całym domu o maksymalnej szybkości do 250 Mb/s. Modem Connect Box działa na dwóch częstotliwościach: 2,4 i 5 GHz. Dzięki temu klient uzyska tę samą prędkość Internetu zarówno podłączając komputer kablem, jak i przez sieć Wi-Fi.




Wprowadzeniu nowej oferty towarzyszy promowanie nowego pakietu usług UPC, zawierającego dostęp do Internetu o szybkości do 120 Mb/s w połączeniu z Telewizją Cyfrową (Pakiet Horizon Select) przez pierwsze trzy miesiące za 99 zł miesięcznie oraz usługi Internetu UPC do 120 Mb/s za 59 zł przez cały okres zobowiązania.

Oferta jest wspierana kampanią reklamową, pokazującą możliwości korzystania z domowego łącza Wi-Fi od UPC.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:

Tagi: upc

w sumie: 28
  • 0

    9.  2016-08-19 21:19:19

    Przecież ten Connect Box to Compal CH7465LG, który jest w ofercie UPC od wielu miesięcy. Się obudzili z tą kampanią.

  • 0

    10.  2016-08-19 21:23:22

    @9, TomecekGD - wyprzedali to co im zalegało, to teraz proponują z sensowniejszym sprzętem. Prawdopodobnie starają się robić sobie dobry PR po niekorzystnej dla nich decyzji UOKiK-u.

  • 0

    11. ~M  2016-08-19 22:12:59  host: host-31-6-130-181.dynamic.mm.pl

    @3 łącza o gwarantowanej przepustowości są wyłącznie w ofertach biznesowych. Klient indywidualny ma zawsze "do".

  • 0

    12.  2016-08-20 00:02:21

    Rozumiem, że mowa o kolejnym modemorouterze? No cóż... wyjdzie w praniu jak to będzie z tymi prędkościami.

    Aktualnie urządzenia od UPC (dla odbiorcy indywidualnego) dają downlink max ~50 Mbps (nieważne, że łącze 250..), acz uplink to już pełne 20 Mbps. Na Horizonie jest jedynie nieco lepiej - minimum około stówy i max wyciska ponoć tyle co łącze daje. No, ale tutaj trzeba mieć już TV, co nie każdemu jest potrzebne.

    Także sprawa ciekawa, ale się zobaczy jak to będzie wyglądać naprawdę..

  • 0

    13. ~  2016-08-20 07:32:58  host: 89-64-26-104.dynamic.chello.pl

    Cholera a mi nie chcą wymienić Technicolora na Compala. W sumie Technicolora też działa ok ale zasięg wifi słaby. W drugim mieszkaniu kupiłem we wtorek usługi upc i tutaj dostałem Compala i zasięg wifi super.
    Generalnie UPC dla zorientowanych w temacie jest tanie.

  • 0

    14. ~Deepy  2016-08-20 08:56:20  host: agkp182.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @5 Modem bez WiFi jedynie dla klientów biznesowych. Ten connect box ma również opcję wyłączenia trybu routera

  • 0

    15. ~Przemol45  2016-08-20 09:21:21  host: 89-66-193-22.dynamic.chello.pl

    :-) swego czasu były jeszcze w ofercie Cisco EPC 3925, mam, nie narzekam :-)

  • 0

    16. ~  2016-08-20 09:28:25  host: 89-64-26-104.dynamic.chello.pl

    Compala ma tryb mostu więc może działać jako zwykły miodem a routery swój ale mi nie przeszkadza i nie chce dodatkowej skrzynki stawiać w domu :)

  • 0

    17. ~RootBot  2016-08-20 11:01:47  host: 89-79-159-239.dynamic.chello.pl

    @2 - tak, tylko że chyba nie istnieje na świecie gorszy modem niż ten wewnętrzny w Horizon...

  • 0

    18. ~Jamal  2016-08-20 11:25:10  host: ip-5-172-255-147.free.aero2.net.pl

    Ta na stancji mieliśmy technicolor 7200 brak quos i innych funkcji

  • 0

    19.  2016-08-20 14:06:22

    Jeśli ktoś ma Technicolora i chce poprawić zasieg WiFI to wystarczy wejść do panelu uzyszkodnika i po pierwsze wybrać lepszy kanal a po drugie zwiekszyc pasmo na 20 lub 40MHz i podrecic moc (do wyboru 25/50/75/100% - fabrycznie jest chyba tylko 50%). Po takim zabiegu znacząco poprawia się zasieg i predkosci.

  • 0

    20. ~Inf  2016-08-21 06:31:43  host: 194.29.180.77

    Żaden normalny operator nie da gwarancji na prędkość za pośrednictwem WIFI.

  • 0

    21. ~wilkq  2016-08-21 23:29:01  host: 31-178-174-52.dynamic.chello.pl

    Ja mam Horizona i leci tyle co mam łącze po WiFi. Jak komuś tyle nie leci po WiFi to pewnie jego sprzęt nie daje rady ;) Albo ktoś nie umie/ nie chce skonfigurować sobie routerka to mówi że słaby modem dają... 120 MB/s leci po WiFi - tyle co łącze. Na fonie i na lapku.

  • 0

    22.  2016-08-22 09:27:04

    Ja mam szybkość 250 Mb/s na ruterze Ubee EVW3226. Nie korzystam z modemu w Horyzonie, bo to *** jest i pobiera na czuwaniu 30 Wat, więc mam go właściwie wyłączony. TV praktycznie nie oglądam wystarcza mi DVB-T. Po WiFi mam w porywach do 70 Mb/s na tym ruterze. Po kablu jest rzeczywiście bez problemu 250 Mb/s i tak mam podłączoną główna maszynę. Tak, że z tym WiFi różnie jest. Jak to prawda co piszą, to bym wymienił, bo niedługo kończy mi się umowa.

  • 0

    23.  2016-08-22 09:32:42

    @21 bredzisz i tyle Ci powiem.

  • 0

    24.  2016-08-22 09:51:31

    Modemy obecnie dostępne w UPC
    Horizon
    Compal
    Compal
    Ubee EVW3226
    Ubee EVW3226
    Technicolor TC7200U
    Technicolor TC7200U
    Thomson TWG870U
    Thomson TWG870U
    Cisco EPC3925
    Cisco EPC3925
    Thomson TWG850
    Thomson TWG850
    Cisco EPC3212
    Cisco EPC3212
    Cisco EPC3208
    Cisco EPC3208
    Cisco EPX2203
    Cisco EPX2203
    Cisco EPC2203
    Cisco EPC2203
    Cisco EPC2202
    Cisco EPC2202
    Arris CM450B
    Arris CM450B
    Motorola SB5101E
    Motorola SB5101E
    Arris CM550B
    Arris CM550B

  • 0

    25.  2016-08-22 09:55:00

    Cos wyszło podwójnie, sorry

  • 0

    26.  2016-08-22 10:01:28

    Jeszcze raz, To wyżej do wykasowania
    Modemy obecnie dostępne w UPC
    Horizon
    Compal
    Ubee EVW3226
    Technicolor TC7200U
    Thomson TWG870U
    Cisco EPC3925
    Thomson TWG850
    Cisco EPC3212
    Cisco EPC3208
    Cisco EPX2203
    Cisco EPC2202
    Arris CM450B
    Motorola SB5101E
    Arris CM550B

  • 0

    27. ~Alan  2016-08-22 18:39:24  host: 89-66-151-62.dynamic.chello.pl

    Zamówiłem na próbę w UPC na 14 dni. Zobaczymy jak będzie działał. W środe przychodzi monter. Napisze co i jak.

  • 0

    28. ~RazielMP  2016-11-29 10:34:24  host: 37.247.248.1

    Jak wygląda obecnie ta lista? Czy coś się zmieniło?

Dodaj swoją opinię