Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC wprowadza Horizon TV

UPC wprowadza Horizon TV

sirmark 21 Maja 2014 16:17

2 0

UPC Polska wprowadza platformę Horizon TV, która da możliwość oglądania telewizji cyfrowej na urządzeniach mobilnych i wielu ekranach.




Horizon TV to kolejny krok w stronę mobilności usług operatora, dzięki któremu domownicy sami zadecydują, czy obejrzą swój ulubiony program na tablecie, smartfonie, telewizorze czy ekranie komputera. Nowa usługa umożliwia dostęp na dowolnym ekranie do blisko 100 kanałów telewizyjnych. Horizon TV to ponadto kilkaset filmów i programów na żądanie, funkcja zdalnego nagrywania i przypomnienia, przewodnik programów oraz wyszukiwarka filmów i seriali.


Usługa dostępna jest dla klientów pakietów Select Extra HD i Max Extra HD, posiadających usługi internetowe UPC. Dla klientów pakietu Max Extra HD usługa jest dostępna bezpłatnie. Natomiast abonenci pakietu Select Extra HD mogą korzystać z usługi bezpłatnie do 31 lipca. Po tym terminie będzie ona dostępna dla nich za 5 zł miesięcznie.


Aby korzystać z usługi użytkownik musi zalogować się na stronie www.horizon.tv lub w aplikacji Horizon TV Online (dostępną dla systemy Android i iOS). Aplikację Horizon TV można zainstalować na dowolnej liczbie urządzeń, a korzystanie w tym samym czasie z usługi jest możliwe na trzech urządzeniach. Horizon TV dostępny jest za pośrednictwem sieci WiFi oraz sieci komórkowej. Platforma Horizon TV oferuje następujące funkcje:

  • Zdalne nagrywanie - pozwala na planowanie nagrań programów w domu i poza domem. Funkcja ta dostępna jest tylko dla klientów posiadających dekoder z nagrywarką, z wyjątkiem dekoderów Kaon
  • Obejrzyj w TV - to możliwość przełączenie kanału oraz wyboru filmu z UPC na Żądanie za pomocą aplikacji mobilnej bez użycia tradycyjnego pilota
  • Przewodnik TV - to dostęp do programu telewizyjnego na 7 dni do przodu. Przewodnik TV umożliwia też wyszukiwanie i nagrywanie wybranych programów
  • Polecane - to inteligentny system rekomendacji, który podpowiada użytkownikowi programy i filmy, które mogą go zainteresować
  • Podziel się - umożliwia dzielenie się z innymi informacjami np. interesującym filmie, programie, poprzez Facebook, Twitter oraz e-mail
  • Kontrola rodzicielska - umożliwia blokowanie dostępu do treści za pomocą 4-cyfrowego PIN-u
  • Ulubione - umożliwia ułożenie ulubionych programów w dowolnej kolejności

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:

Tagi: upc

w sumie: 41
  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22.  2014-05-21 20:53:44

    @20 @21 wielkie dzieki :P

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23.  2014-05-21 21:08:50

    120 Mb/s, 125 kanałów ( 29 HD ) z nagrywarką ( miałem po poprzedniej umowie ) , 60 min ( można wydzwonić z smartfona z Androidem lub iOS ) = 125 zł Po przedłużeniu umowy ! Stabilność i pewność . Kiedyś nie miałem internetu chyba przez 3 dni , sami odliczyli przy fakturze . Może w innych okolicach bywa problem nie ma ideału . Lokalni usługodawcy może i maja niskie ceny , ale i niską jakość usług . Osobiście polecam .
    Dodatkowa usługa za darmo , może być :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~A d1  2014-05-21 21:55:40  host: 037008204025.bydgoszcz.vectranet.pl

    I horizon już padł i nie działa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~wkurw  2014-05-21 22:06:46  host: 89-76-35-29.dynamic.chello.pl

    dwie godziny działał i padł

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26.  2014-05-21 22:47:05

    A ja się zapytam Was czy cena jest dla Was najważniejsza? Czy wolicie kiepskie usługi za małe pieniądze?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    27. ~Error  2014-05-21 22:50:44  host: 89-79-180-6.dynamic.chello.pl

    Zabiliscie go!!! Waszym narzekaniem.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28.  2014-05-21 23:23:04

    Ciekawe czy wymienią dekodery na takie gdzie można sortować dowolnie kanałami bo sam horizon to żadna rewelacja

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~rough  2014-05-22 02:30:17  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    No na razie to taki niby-start, bo bez dekodera który jest do tej oferty w innych krajach

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31.  2014-05-22 09:27:06

    Obca sieć to każda inna,czyli nie od upc,natomiast jeśli jesteś w zasięgu upc wiffree to masz pełny dostęp jak u siebie w domu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~Mario  2014-05-22 10:22:23  host: public-gprs515088.centertel.pl

    Masakra, działa tylko za pośrednictwem wifi upc, tak jak ktoś napisal wczesniej w domu to ja moge sobie telewizor włączyć !!! Jaki sens tej aplikacji jeśli nie działa w sieci GSM!!!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~ted  2014-05-22 11:01:37  host: user-94-254-149-140.play-internet.pl

    @32 - bzdury! TVN24 działa poza UPC, właśnie oglądam, RT też, Discovery, MTV Hits, Comedy Central, Sundance Channel, Cartoon Network. Ogólnie super sprawa, ale szkoda że bez nowego dekodera wystartowali

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~KDT  2014-05-22 11:32:56  host: 89-79-29-101.dynamic.chello.pl

    Strasznie nędzna jakość. Może na tablety i smartphony wystarczy, ale na kompie na 22 calach wygląda to beznadziejnie. Do tego mają opóźnienie z 15-20 sekund w stosunku do tego co w tv. No i większość stacji to ochłapy, tych najciekawszy jest kilka na krzyż.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~rough  2014-05-22 13:03:24  host: 89-77-236-210.dynamic.chello.pl

    @34 - i co ci to opóźnienie przeszkadza???? jakich stacji ci brakuje?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~aaa  2014-05-22 13:25:02  host: n06-04-01.opera-mini.net

    musi byc opoznienie ze wzgledu na bufor

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38.  2014-05-22 16:31:14

    Miec cos za darmo i jeszcze narzekac, ludziom totalnie juz sie w glowach poprzewracalo. Mi opcja sie podoba w pracy teraz ogladam bbc knowledge ;)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~ostatniGrosz  2014-05-22 16:33:03  host: apn-95-41-66-188.dynamic.gprs.plus.pl

    i tematy na niebezpieczniku: ,,Luki w routerach Thomson TWG870 i Technicolor TC7200 zlekceważone przez UPC"

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40.  2014-05-22 19:38:00

    @36 możesz w każdej chwili zrezygnować nawet teraz jak już Ci się nie podoba. Polactwo całą gębą, nawet jakby dali internet za darmo to by narzekali, że prędkość za mała, ehhh