Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC: w przyszłym roku nowa oferta usług telefonii komórkowej

UPC: w przyszłym roku nowa oferta usług telefonii komórkowej

sirmark 15 Października 2012 12:08

0 0

UPC Polska planuje w przyszłym roku uruchomić pod swoją marką usługi telefonii komórkowej i mobilnego internetu. Trwają też przygotowania do wprowadzenia do Polski platformy Horizon - informuje serwis Wirtualnemedia.pl.

Telefonię komórkowa w modelu MVNO oraz internet mobilny oferuje przejęta przez UPC sieć Aster i na tej bazie spółka zamierza poszerzyć swoje portfolio o te usługi, już pod marką UPC. Operator korzystać będzie nadal z sieci Centertelu. Uruchomienie usług ma nastąpić w pierwszym półroczu 2013 roku.

Usługi komórkowe mają być uzupełnieniem dotychczasowej oferty, a dzięki ich wprowadzeniu operator będzie oferować klientom pięć usług, co pozwoli bardziej konkurować z platformami cyfrowymi.




W dalszej przyszłości UPC zamierza wprowadzić do Polski multimedialną platformę Horizon, która umożliwia oglądanie treści na wielu urządzeniach - telewizorze, komputerze, tablecie czy smartfonie. Nie ma jeszcze daty jej wprowadzenia, ale przygotowaniu już się rozpoczęły.

Zobacz: inne filmy z kategorii Reklamy


Źródło tekstu: Wirtualnemedia.pl, wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 2

    1. ~  2012-10-15 12:42:44  host: host942310205.microchip.net.pl

    O ile można mieć zastrzeżenia do niektórych detali działalności UPC w PL to w ocenie ogólnej można tylko zazdrościć klientom którzy mają szczęście znaleźć się w zasięgu jej infrastruktury.

  • -1

    2. ~mike  2012-10-15 12:48:37  host: 89-69-116-241.dynamic.chello.pl

    Mam "szczęście" być klientem UPC w Gdańsku - zasięg linią napowietrzną - parę razy w miesiącu występują problemy z dostępem do usług. Generalnie tragedia...

  • 1

    3. ~  2012-10-15 12:51:51  host: 213.146.58.58

    Owszem prędkości oferują duże tylko szkoda, że najniższa opcja to 15Mb/s, za którą trzeba zapłacić wcale nie tak mało. Druga sprawa, to jeszcze rok temu było zdecydowanie mniej awarii niż obecnie- przynajmniej u mnie.

  • -1

    4. ~Jurek  2012-10-15 13:18:10  host: 89-78-159-249.dynamic.chello.pl

    Mam "szczęście" być klientem UPC w Krakowie - dramat !!! Pozostawiłem tylko internet bo w bloku nie wpuszczają konkurencji. Zapewne w "odwecie" :) odcięto mi wszystko a przywracanie samego internetu trwało.....7 dni !!!Oddawanie pudła od tv było upokarzającą procedurą i wymaga wytrwałości i kondycji fizycznej. Odradzam życzliwie.

  • -2

    5. ~Quercus  2012-10-15 13:19:16  host: 193.105.35.136

    Uwaga na UPC. Płacę im internet 60 Mb/s, a de facto mam 30 Mb/s. Oszukiwanie klientów to ich specjalność.

  • 1

    6. ~n8  2012-10-15 13:19:26  host: 83.238.201.25

    Wspaniała wizja rodziny europejskiej. Rano ida do fabryki na 8h, a pozniej odpoczywaja przy tv. Najwazniejsze! Musza jeszcze kupic chinskie tenisówki, telewizory, tablety... aaa zapomnialem o najwazniejszym, przez swoje nierobstwo i glupotę maja spasione brzuchy na kredyt i stracili niezaleznosc bo pozwolili lichym politykom przeniesc prawie caly przemysl do azji...

  • 1

    7. ~  2012-10-15 13:19:52  host: 83.218.109.208

    UPC na Słowacji ma dobrą ofertę. za 9,90euro miesięcznie (około 40zł na nasze) dostaje się 25Mb/s i za free dodatkowo 15 kanałów telewizyjnych. I takie oferty powinny być w Polsce...

  • 0

    8. ~  2012-10-15 14:00:24  host: 193.201.36.34

    Po co? Skoncentrujcie się na podstawowych usługach.

  • 0

    9. ~  2012-10-15 15:38:31  host: ip-94-42-209-234.ibd.gtsenergis.pl

    Głosy krytyki zapewne uzasadnione, ale pamiętajcie,że gros ludzi i sporo firm nadal jest uzależnionych na wyłączność od "usług" przemalowanej na pomarańczowo telekompromitacji. Gdzie 1 mega no może 4-6 to góra. I na więcej nie ma co liczyć.

  • 0

    10.  2012-10-15 15:41:49

    Jeśli chodzi o telefonię komórkową Aster -> UPC, to nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń, a już trzeci rok korzystam z ich usług w tym zakresie.

  • 0

    11. ~xxx  2012-10-15 18:39:02  host: public-gprs268885.centertel.pl

    9 te 4-6 mega to jak dla mnie zjadliwa predkosc ;p i raczej nie ma co porownywac obie firmy bo pokaz mi gdzie upc na malych miejscowosciach dziala?

  • 0

    12. ~  2012-10-15 21:00:04  host: 83.218.109.208

    może i dobrze że UPC telefonie komórkową full MVNO pokażą dopiero od nowego roku - w końcu to dopiero od stycznia 2013r. ceny MTR spadną do poniżej 9gr/min netto..

  • 0

    13. ~Coxxi  2012-10-16 09:56:44  host: 87-206-12-186.dynamic.chello.pl

    Mam z UPC do 120 MB/S. Po kablu owszem do 118 dochodzi, ale po WiFi karta oczywiście N-ka, góra 15-17 MB/S i to na trzech komputerach. To jakaś kpina. Dzwoniłem do nich wiele razy zawsze wciskają, że po WiFi będzie wolniej. O.K, ale dla mnie wolniej, to może być no 50MB/S starczy, a nie 15MB/S Oszustwo i tyle. Życzliwie odradzam tą szybkość, bo ona tylko jest w umowie, złodzieje.

  • 0

    14. ~ja  2012-10-16 23:36:30  host: 89-76-102-49.dynamic.chello.pl

    a ja w Krakowie mam upc od ladnych paru lat (tylko net) i jestem bardzo zadowolony. niestety to co mowi *13 to prawda ja mam ten sam problem z moim ap. kolega ma sprzet z wifi bezposrednio od nich i nie ma tych problemow co my.... no ale ja sie nie znam :)

  • 0

    15. ~DonAndress  2012-10-20 22:07:15  host: 77.236.10.230

    @13 chyba Ci sie jednostki pomylily... UPC dostarcza Ci 120 Mb/s, a nie 120 MB/s. Jak podzielisz 120 na 8, to dostaniesz wlasnie 15 MB/s

  • 0

    16. ~kubi  2012-10-26 17:49:17  host: 89-70-46-51.dynamic.chello.pl

    Jemu chodziło o 120Mb/s i 15Mb/s - tylko napisał drukowanymi. Również posiadam w Katowicach 120 Mb, i również nie jestem z tego zadowolony. No ale jak to UPC i każdy inna firma oni nie gwarantują ciagłych 120, 120 to jedynie max jakie można wyciągnąć. Więc teoretycznie płacac za 120, mozna wyciac 5 Mb i bedzie to zgodnie z umową. Ja po kablu mam 50Mb/s po wifi 38Mb/s ja sie pytam k.u.r.w.... gdzie jest te 120Mb/s. UPC Kapioza na maxa. Nie polecam.

  • 0

    17. ~User  2013-01-01 05:38:12  host: aasc220.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ahh te niezorientowane użyszkodniki. 1. Router - musi być dobry jak chcecie wyciagac ladne predkosci a nie standardowy. 2. Wi-fi. Maksem dla wifi jest 70mbps i to takim mocno teoretycznym. Chcecie mieć lepsze prędkości? Solidna antena a nie mały dzyndzelek za 20zł. Prędkość 120mbps jest gwarantowana do najbliższego urządzenia dostępowego ( w tym wypadku najblizszego serwera UPC). Sprawdzcie sobie na speedtest.net jakie prędkości wam wyciąga na teście a później narzekajcie że tylko 50mbps :( Jeżeli kupie sobie serwer dedykowany z łączem 100mbps to wcale nie będe miał ciągle tych 100mb. Czasami będę miał 50, czasami 70, a kosztuje to znacznie więcej niż upc. Cieszcie sie z tego co macie zamiast marudzic.

Dodaj swoją opinię