Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC testuje Replay TV

UPC testuje Replay TV

LuiN 7 Listopada 2016 08:46

1 0

Jak podają Wirtualnemedia.pl, UPC Polska uruchomił testy usługi Replay TV, przynoszącej funkcje PVR bez konieczności nagrywania programów.



Replay TV pozwoli na oglądanie programów czy filmów przez 7 dni od ich emisji, a także na uruchomienie programu transmitowanego na żywo od początku, w razie jakbyśmy spóźnili się z oglądaniem.




UPC udostępnia Replay TV m.in. w Szwajcarii, Holandii, Belgii i Austrii. Data polskiej premiery nie jest jeszcze znana, testy w Polsce trwają od połowy roku.

Analogiczna usługa jest już dostępna w ramach platformy Play Now, mobilnej telewizji sieci Play oraz w ofercie Netii.

Źródło tekstu: Wirtualnemedia.pl, wł     

Dodaj do:

Tagi: replay tv | telewizja | upc

w sumie: 10
  • 2

    1. ~upc user  2016-11-07 09:18:07  host: 195.245.217.240

    Za taką usługę mogę płacić parę złotych miesięcznie. Taka nagrywarka ale bez urządzenia, bez hałasu w domu, bez większego zużycia prądu. Niestety czytałem, że nie wszystkie kanały będą dostępne w usłudze Replay.

  • 1

    2. ~play  2016-11-07 12:11:04  host: host101.gazeta.pl

    Takie coś już dawno uruchomił PLAY w swojej mobilnej telewizji Playnow, działa b. dobrze

  • 1

    3.  2016-11-07 12:17:07

    @2, play - Napisaliśmy to w ostatnim zdaniu wiadomości :)

  • 1

    4.  2016-11-07 12:28:40

    będzie to działać na dowolnym dekoderze / module CI+?

  • 1

    5.  2016-11-07 12:31:39

    "Możliwość oglądania programu z siedmiodniowym opóźnieniem nie dotyczy jednak wszystkich kanałów w ofercie UPC. Replay TV działa na wybranych kanałach, np. TV Puls HD, Kino Polska czy Stopklatka HD.". To pozamiatali ;).

  • 1

    6. ~Buty  2016-11-07 13:56:54  host: 87-207-45-227.dynamic.chello.pl

    @piotras a jak sobie wyobrażasz w jaki sposób by to miało działać na CI+?

  • 1

    7. ~reggie  2016-11-07 14:57:16  host: 31-178-86-37.dynamic.chello.pl

    Ale ta usługa już była! Własnie około pół roku temu! I nie wiadomo czemu ją wyłączyli. Fakt, że nie wszystkie kanały były ale była świetna. Programy które mnie interesowały mogłem obejrzeć w czasie , który mi odpowiadał!

  • 0

    8.  2016-11-07 15:42:14

    Nie neguję, fajna usługa, ale mam prawie to samo na tv z funkcją nagrywania, fakt, trzeba nastawić nagrywanie, ale jak tak dalej pójdzie, to same Alzheimery będą na tym świecie. A jak nie obejrzę? ... Tym lepiej, poza tym w tv i tak w kółko reklamy i powtórki.

  • 1

    9. ~  2016-11-07 18:18:10  host: public-gprs2738.centertel.pl

    Rewelacyjna usługa, można zacząć oglądać film pół godziny później i reklamy ze sobie przewinąć nie tracąc na nie czasu.

  • 0

    10.  2016-11-08 13:10:21

    Tylko to nie ma to żadnego sensu. Jeden kanał będzie nagrywany, a inny nie? Mam 103 kanały, a ile będzie nagrywane? 10? 15? Już lepiej mieć dekoder, czy TV z PVR. Mogę nagrać co chcę, a nie tylko wybrane kanały przez UPC.

Dodaj swoją opinię