Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC: telewizja w pakiecie z Internetem o 50 zł taniej

UPC: telewizja w pakiecie z Internetem o 50 zł taniej

LuiN 18 Lutego 2010 16:07

1 0

Dobry wybór to nowa promocja UPC, w której pakiety dwóch usług - telewizji cyfrowej i dostępu do Internetu - oferowane są w abonamencie niższym o 50 zł w stosunku do standardowego cennika.

Nowo wprowadzona promocja skierowana jest do tych osób, które chcą korzystać z pakietu dwóch usług UPC płacąc niższy abonament, niż według standardowego cennika. Dobry wybór to cztery warianty Podwójnej Usługi UPC - trzy z nich dotyczą usługi telewizyjnej wraz z internetową, a jeden usługi internetowej łącznie z telefoniczną. Promocja trwa do 31. marca. Szczegóły prezentuje poniższa tabela:

upc tv internet




Rabaty w promocji Dobry wybór przyznawane są na zawsze, tj. tak długo, jak klienci zechcą korzystać z pakietu usług zakupionych w ramach tej oferty. Opłata instalacyjna dla wszystkich wariantów oferowanych w ramach nowej promocji jest jednakowa i wynosi 50 zł brutto.

Oferta adresowana jest do nowych klientów UPC oraz do obecnych, którzy dotychczas posiadali abonament tylko na jedną usługę operatora. Oferta dotyczy wszystkich lokalizacji, w których dostępne są usługi UPC objęte tą promocją. Czas zobowiązania w tej ofercie wynosi 24 miesiące.

Istnieje możliwość podwyższenia pakietów telewizyjnych Select i Max z dekoderem standardowym do opcji z możliwością nagrywania i oglądania kanałów w wysokiej jakości HD. Przejście z pakietu Select lub Max z dekoderem standardowym do wyższej opcji z dekoderem wyposażonym w nagrywarkę cyfrową kosztuje 15 zł brutto, z kolei opłata za zamianę dekodera standardowego na wyposażony w nagrywarkę i HD wyniesie 25 zł brutto.

Źródło tekstu: UPC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 15
  • 0

    1.  2010-02-18 16:30:54

    Chyba jest błąd w tabelce (8mbit a nie 5 w najtańszej opcji)

  • 0

    2.  2010-02-18 16:40:48

    Raczej jest dobrze. To taka specjalna oferta na wybijanie konkurencji. Tylko poza stolcem to koszt ok 59 zl

  • 0

    3.  2010-02-18 16:41:24

    pytanko:rabat jest na cala dlugosc umowy o ile rozumiem poprawnie?

  • 0

    4. ~  2010-02-18 17:07:17  host: 212.160.172.70

    #3 tak dobrze zrozumiales ja mam natomiast pytanie czy w tym pakiecie za 115zl jest nadawana telewizja w hd?

  • 0

    5. ~get  2010-02-18 17:15:21  host: host-81-190-87-147.gdynia.mm.pl

    pfff, umowy na 24 miesiące, co je całkowicie przekreśla (dla mnie) słabizna w tym UPC jak się chce 3 usługi to wychodzi 190zł (tv max, net 25 mega, telefon) z jedną usługą niby "gratis", mogli by z tym coś zrobić, bo to co dali - 150zł za 3 usługi - to jest lipa, bo pakiet tv jest niższy, a nie max i umowa na 24 miesiące, teraz to, niezłe, ale też na 24 miesiące... gdyby tak dali na 12 miesięcy wszystkie wymienione wyżej usługi za 150-160zł, to by był git

  • 0

    6. ~  2010-02-18 17:55:19  host: chello089079227082.chello.pl

    Wg opisu 115zł dekoder standardowy a gdzie cennik na dekoder HD?Oferta korzystna, ale 24miesiące w ciągu których dużo się zmieni na rynku

  • 0

    7. ~  2010-02-18 19:06:36  host: eok55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pytanko: to jest oferta dla wszystkich miast czy tylko dla Warszawy?

  • 0

    8. ~pegazzz  2010-02-18 22:14:52  host: chello087207088231.chello.pl

    UPC ma najmniejszą, jaką kiedykolwiek widziałem w cennikach operatorów oferujących internet, różnicę pomiędzy opłatami za usługę "z cyrografem" a bezterminową. Chcesz "taniej" to się "zobowiązuj" nie chcesz.. bierz po normalnej cenie. Proste. I nie będzie ona np. 2,5 raza wyższa jak to w TPSA bywało... Polecam, mnie bardzo odpowiadają ceny "bez zobowiązań" :)

  • 0

    9. ~  2010-02-18 23:02:42  host: chello084010023029.chello.pl

    Około roku temu była oferta internet 5Mbs + tv analog pełny pakiet w cenie 59zł/m-c a teraz w nowej ofercie promocyjnej za 95zł więc drożej.

  • 0

    10. ~a  2010-02-19 02:13:40  host: chello089074187251.chello.pl

    9: niestety oferta 59 zl za internet + tv analog byla tylko na wybranych ulicach w wybranych miastach (pewnie tam, gdzie mieli konkurencje). Sam to kiedys probowalem zalatwic: dzwonilem do kilku roznych konsultantow na infolinii, kontaktowalem sie z niezaleznym handlowcem i nawet osoba pracujaca w UPC bezposrednio kanalem nieoficjalnym i NIC. We Wroclawiu tego nie oferuja :( W Lublinie i owszem. Takze nie mozna porownywac oferty ograniczonej do wybranych miejsc z oferta do wszystkich. Poza tym wszystkie podane ceny dotycza stolicy, gdzie internet jest szybszy i tanszy niz w reszcie kraju....

  • 0

    11. ~  2010-02-19 07:22:22  host: ind138.internetdsl.tpnet.pl

    @10: zgadza się, w Lublinie taka oferta była dostępna w lokalizacjach gdzie działają konkurencyjni operatorzy np. NPlay, Nette. Szkoda, że tylko taki czynnik zmusza do przyzwoitych cen. Przez taka politykę operatorów mamy obecnie dostępne oferty od 50zł za 100Mbs np. Tarnów do 80zł 512-1Mbs w miasteczkach, gdzie działa tylko jeden operator.

  • 0

    12.  2010-02-19 08:23:37

    O ludzie, a ja kilkanaście dni temu przedłużyłem umowę na tv analogową + 8Mb za 105zł po rabatach w Lublinie.

  • 0

    13.  2010-02-19 08:32:06

    Właśnie rozmawiałem z konsultantką, chciała mi wcisnąć 15Mb+Select za 126zł lub 25Mb+Select za 139zł. Nowa promocja jest tylko dla nowych abonentów lub tych, którzy mają jedną usługę.

  • 0

    14. ~baden  2010-03-22 20:11:20  host: chello089076004234.chello.pl

    Rzeczywiscie byla (jest) nieoficjalna promocja 5Mb i TV analog full pakiet za 59 zł/mc (Gdansk) ... w chwili podpisywania umowy na 24 mc (warunek) bylem klientem UPC na umowie na czas nieokreslony - umowa na czas okreslony skonczyla sie pare miesiecy wczeniej. Oferte znalazlem w ogloszeniu na klatce, jakis akwizytor zostawil. Kiedy dzwonilem, Pani w sluchawce napierw chciala mi wcisnac ze juz nie ma ofert TV analogowej... zaproponowala mi net + TV cyfrowe za jakies 120 zł/mc. Przycisnalem ja, to przyznala sie ze jest taka promocja... rece opadaja!

  • 0

    15. ~nick  2010-03-22 20:30:54  host: 188.33.104.236