Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC: rośnie prędkość, rosną ceny

UPC: rośnie prędkość, rosną ceny

orson_dzi 27 Lipca 2017 07:47

4 6

upc horizon

UPC ponownie podnosi ceny abonamentów. Zmiany będą dotyczyły tylko klientów z umowami bezterminowymi.

Kilka dni temu informowaliśmy o zwiększeniu prędkości Internetu w UPC. Osoby z najwolniejszą opcją operatora będą mogły korzystać z Internetu o prędkości 60 Mb/s.




Zobacz: UPC przyspiesza Internet w najwolniejszej opcji

Jak informuje serwis TELKO.IN zmianie ulegną również ceny abonamentów. Wzrosną one o 5-8 zł. Zmiany będą dotyczyły tylko klientów, którzy korzystają z usług poza okresem promocyjnym. Czyli takich, którym umowa się zakończyła, przeszła automatycznie na czas nieokreślony i nie została wypowiedziana, ani przedłużona aneksem. W takim przypadku operator, zgodnie ze swoim regulaminem, jak najbardziej może podnieść cenę abonamentu. Więcej informacji na temat możliwości podniesienia abonamentu znajdziecie w poniższym linku.

Zobacz: UPC będzie bezkarnie podwyższał abonamenty

Źródło tekstu: TELKO.IN; wł     

Dodaj do:

Tagi: upc

w sumie: 50
  • 2

    31. ~  2017-07-27 11:39:12  host: user-94-254-167-164.play-internet.pl

    @12 słoneczny, a po co te zabawy z odchodzeniem i powrotem??? Przecież spokojnie w UPC można wywalczyć warunki, których raczej nikt nie przebije. Ja za 60Mb, select HD i telefon 60min płacę 35zł/m-c.

  • 0

    32.  2017-07-27 11:40:47

    @29 Nie płaci się! A jak coś złodzieje, decydenci naliczają, to się z tym idzie do UKE. No stary chłop, a żeby podstawowych rzeczy nie widział... :)

  • 0

    33. ~korpi  2017-07-27 12:05:42  host: 89-65-205-19.dynamic.chello.pl

    Internet pochwalam. W promocji w umowie jest naprawdę super (poza upload'em). Pakiety to jakaś porażka.

  • 1

    34.  2017-07-27 12:22:16

    tej podwyżki bardzo łatwo uniknąć , wystarczy złożyć wypowiedzenie i żadnej podwyżki nie będzie.

  • -2

    35.  2017-07-27 13:23:15

    Nigdy nie wezmę ups. Wole niszowego opa u którego mam swiatełko i ceny niskie. Licząc sam net za najniższy plan 150/150 mega 54pln. Za nie wiele więcej 62pln prędkość jest podwojona 300/300. Pozdrawiam i polecam poszukać u siebie lepszej alternatywy niż ups

  • 0

    36.  2017-07-27 13:28:23

    @34: adik: ja mam inny kabel już na bezterminowej. Ale interesuje mnie co innego: ciekawy jestem czy gdy ktoś nie wyrazi zgody na dodatkową opłatę to z powrotem mu zmniejszą prędkość???

  • 0

    37. ~Olek  2017-07-27 13:38:51  host: 89-66-0-58.dynamic.chello.pl

    @ 35 ups nie weżniesz woow,a o to jest ups ?

  • 1

    38.  2017-07-27 13:42:14

    37: literówka. Dobrze wesz co miałem ba myśli.

  • 1

    39.  2017-07-27 14:13:28

    @32: orson, przecież wlo ma rację, a Ty sobie z niego kpisz. Przestaje się płacić po tym jak wygaśnie umowa (np. wypowiedziana), a nie po samym wypowiedzeniu, bo za okres wypowiedzenia zapłacić trzeba.

  • 0

    40.  2017-07-27 14:15:54

    @25: uogólniasz, ja mam od 2012 r. umowę bezterminową na warunkach utrzymaniowych i takich na żadnej terminowej nie dostanę; dostałem maila o podwyżce 8 zł i nadal będzie to tańsze niż w promocji

  • 0

    41.  2017-07-27 14:30:14

    @35 jak nie chcesz ups to pozostaje ci np. DHL albo paczkomat od inposta.

  • 0

    42.  2017-07-27 14:39:36

    @39 Jasne, że ma rację. Pisałem bezpośrednio do niego i on bez problemu ten sarkazm zrozumie.

  • 0

    43. ~M jak Maciek  2017-07-27 15:54:31  host: 91.235.231.231

    Uważam że to na siłę wciskanie nie wszystkim potrzebnych MegaBitów.
    Z tego co widzę, najwolniejsza opcja teraz to 40MBb/s czy każdemu jest aż tyle potrzebne? mi w zupełności wystarczy 1/4 tej prędkości i nie widzę takiej opcji dla mnie.
    Nie boję się podpisywania umów terminowych i uważam, że jest to uszczęśliwianie na siłę, a tu widać że nie za darmo.

  • 0

    44. ~  2017-07-27 16:21:41  host: 240-158-255-130.dynamic.t-mont.net.pl

    @ 43. ~M jak Maciek: Owszem, 10 Mb/s DL wystarczający, ale UL 1 Mb/s to jest mordęga! Wysyłasz rodzinie zdjęcia z wakacji i modlisz się kiedy transmisja wreszcie się skończy!
    To co uprawiają operatorzy, to jest na krawędzi oszustwa: w reklamach epatują wysokimi wartościami downloadu, ale nawet nie wspominają o tym, że upload jest 10-krotnie niższy! A przy niskim uploadzie strony WWW będą się otwierały leniwie bez względu na to, jak szybki masz download.

  • 0

    45.  2017-07-27 17:07:23

    Internet zaczyna się od 100 mega. Dopóki nie zaczniesz używać dobrego szybkiego lub ultra szybkiego netu nie będziesz wiedział czy to dużo czy nie. I nie chodzi tu nawet o pobieranie plików czy ściąganie p2p a nawet strony www i"inaczej" się wczytują. Inna sprawa to dostępność szybkich łączy w Polsce. Internet 10mega to się nadaje ale do sprawdzania poczty co najwyżej. Pozdrawiam

  • 0

    46. ~Lechu  2017-07-27 17:29:11  host: 178235146010.dynamic-zab-01.vectranet.pl

    A przykładowo w takim Plusie szybkość rośnie, a ceny nie rosną...

  • -1

    47. ~  2017-07-27 17:46:24  host: user-94-254-163-183.play-internet.pl

    z 500+ oplacicie.

  • 0

    48. ~Abonent  2017-07-27 18:34:49  host: host-n2-79-181.telpol.net.pl

    Za każdym razem, gdy czytam jakieś informacje o ruchach UPC, to tym mocniej się cieszę, że już jakieś 8 lat temu im podziękowałem. Za wszystko, czyli internet, tv i stacjonarny u swojego lokalnego operatora płacę 73 zł. Mam 110 kanałów, internet 100mbit/s. Zawsze podnosili prędkość bez podnoszenia ceny, zaczynałem od 35 mbit/s.

  • 1

    49. ~  2017-07-28 14:47:17  host: 31-178-104-109.dynamic.chello.pl

    u mnie w bloku była ulotka ( niestety wyrzuciłem) że UPC światłowód... ale gdzie niby te światłowody? Moze na osdoedle dochodzą to się zgodzę ale do bloków i w bloku??
    A w reklamie zabójcze prędkości 120 Mb i 60 Mb...
    Internet 60 chyba za 49 zł...
    A pakiet Internet 120 + TV za 69 zł... a po kilu miesiącach 119 zł..

  • 0

    50.  2017-07-29 19:22:00

    49: u mnie końcówka ont dochodzi do routera w mieszkaniu. Upc niech spada na drzewo. Mówię jeszcze raz szukajcie a znajdziecie alternatywę. Chociaż zgodzę się że nie wszędzie jest taka możliwość. Ale tam gdzie jest lepiej dać nawet kilka kilkanaście pln więcej bo monopol to nie dobry deal. Pozdrawiam

Dodaj swoją opinię