Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC przyspiesza pakiety Internetowe - Ultra do 30 Mb/s

UPC przyspiesza pakiety Internetowe - Ultra do 30 Mb/s

WitekT 15 Kwietnia 2009 12:45

0 0

UPC podwyższa prędkości usług internetowych dla klientów indywidualnych. Od 15. kwietnia najszybsza w Polsce usługa dostępu do Internetu - Ultra 20 Mb/s - przyspiesza o 50%, oferując prędkość do 30 Mb/s, przy jednoczesnym obniżeniu abonamentu o 29 zł.

Kilkakrotnie wzrastają też prędkości wszystkich pozostałych usług: Student do 1 Mb/s, Sprint do 5 Mb/s oraz Turbo do 15 Mb/s.




Usługa

Prędkość pobierania danych

Prędkość wysyłania danych

Obecna cena

Stara

Nowa

Stara

Nowa

Internet Student

512 kb/s

1 Mb/s

128 kb/s

128 kb/s

50 zł

Internet Sprint

2 Mb/s

5 Mb/s

384 kb/s

512 kb/s

75 zł

Internet Turbo

10 Mb/s

15 Mb/s

1 Mb/s

1 Mb/s

90 zł

Internet Ultra

20 Mb/s

30 Mb/s

2 Mb/s

2 Mb/s

120 zł



Również ceny usług dodatkowych zostały obniżone. Abonament za usługę UPC SmartGuard dla jednego komputera zmniejszył się z 15 zł do 10 zł miesięcznie, zaś w przypadku abonamentu dla 3 komputerów cena została obniżona z 21 zł do 15 zł miesięcznie. Opłata za usługę UPC WiFi została zredukowana z 19 zł do 15 zł miesięcznie.

Obecnie UPC Polska ma ponad 400 tys. abonentów internetowych.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13.  2009-04-15 13:16:43

    Wiadomość od: () IP: 212.160.172.70 @10 po pierwsze jest to do wykrycia nawet jeśli rozdzielasz neta przez router tylko, że operatorowi musi się chcieć to sprawdzać, po drugie to co masz na myśli to chyba nie jest to o czym piszą w newsie; Bo Smart Guard to jest chyba raczej jakiś program antywirusowy czy jakaś inna ochrona na kompa ;)

  • 0

    14. ~zzzzzzz  2009-04-15 13:29:49  host: chello087206080055.chello.pl

    jest wiele sposob by sprawdzic czy ktos ma podpiete wiecej komputer, np poprzez kontrole TTL, nasluch np komunikatorow- dziwne by ktos korzystal z np 10 nr GG, NatDet. sporo jest mozliwosci by sprawdzic, w modemach jakie dostarcza UPC jest nawet ktoras z powyzszych metod zaimplementowana bo pokazuje ile osob podpietych jest pod modem :)) w ogole hehe fajne opcje podawane sa w modemach cisco upc, nawet modulacje sa podane :)

  • 0

    15. ~  2009-04-15 13:34:17  host: host-212-67-158-55.net.inotel.pl

    Inotel S.A. niedługo wprowadzi do oferty 100Mb/s na 15Mb.s

  • 0

    16.  2009-04-15 13:57:02

    ciekawe kiedy u starych użytkowników podniosą prędkość. no i prędkość wysyłania mogłaby też powoli rosnąć. ale oferta i tak bardzo dobra.

  • 0

    17.  2009-04-15 14:31:08

    Jest również wiele sposobów, by "ukryć", ile naprawdę komputerów jest podpiętych (wystarczy wpiąć swoją sieć np. za pecetem z Linuksem, na którym robimy zgrabnego NATa - z mniej podejrzanym zakresem portów, zmieniamy TTL, stawiamy transparent proxy dla WWW żeby User Agent był zawsze taki sam itp.). A śledzenie sesji GG to już zahacza o naruszenie tajemnicy telekomunikacyjnej i operator nie może sobie na to pozwolić, a na pewno przyznać się do tego. Zresztą, mogę mieć w domu supermaszynę z podpiętymi czterema monitorami i klawiaturami, uruchomione cztery sesje X-ów, czterech użytkowników może z niej korzystać jednocześnie tak, jakby każdy korzystał ze swojego komputera ;-)

  • 0

    18. ~Wojtas  2009-04-15 14:43:09  host: chello089078184251.chello.pl

    Pozdrawiam z 15Mb... Zmiana szybka, wystarczy telefon do biura obsługi (nie mam umowy na jakiś czas więc spoko było), ale te 30Mb teraz tak bardzooo kuszą!! To tylko 30zł więcej...

  • 0

    19. ~RT  2009-04-15 14:44:44  host: chello083144084230.chello.pl

    To jest czysta kpina, napiszcie cos wiecej o ponizszym problemie: 1. Mam lacze 20mbps, na czas nieokreslony, tylko internet. zeby zwiekszyc do 30mbps mam dwie mozliwosci. Podopisac ANEKS na 12 miesiecy i wykupic w pakiecie, najtanszy pakiet to telefon + internet za 126,50zl /msc ALBO Rozwiazac umowe z 30 dniowym wyprzedzeniem, podpisac nowa umowe i miec internet 30mbps na czas nieokreslony za 120pln/msc TO JEST KPINA? Oferta 30mbps oczywiscie fantastyczna, ale proces przejscia z jednego do drugiego po prostu smieszny.

  • 0

    20. ~W  2009-04-15 14:55:02  host: chello089078184251.chello.pl

    #19 ja miałem internet 10Mb + zwykłą kablówkę, oba na czas nieokreślony (poza wszelkimi promocjami), czyli 89zł + 59,99 (za kablówkę). Jeden telefon do Obsługi Klienta i mam 15Mb/s + tą samą kablówkę za 90zł + 59,99zł. Miła Pani nie robiła żadnych problemów, ale zanim mi zmieniła to musiała coś sprawdzić...

  • 0

    21. ~  2009-04-15 15:48:41  host: f96-021.opera-mini.net

    Ale ta oferta obowiązuje użytkowników którzy juz mają umowę ? Mam już podpisaną umowę na 2mb to znaczy ze będę miał 5mb ?

  • 0

    22. ~fungus  2009-04-15 15:50:52  host: chello087207013240.chello.pl

    Mi osobiście się to nie opłaca. Za 59,00 PLN mam 2 Mb + TV analog pełny a miałbym 75,oo za internet + 50,oo na TV. Rachunek jest prosty. Może jednak kiedyś się doczekamy podniesienia prędkości w ramach dotychczasowej oferty.

  • 0

    23. ~fungus  2009-04-15 15:51:59  host: chello087207013240.chello.pl

    Dotychczasowi zostają na starych warunkach albo zmienią warunki umowy czyli płacą więcej.

  • 0

    24. ~Dexter  2009-04-15 15:59:01  host: chello087207065023.chello.pl

    Wkurzyłem się. Mam internet 10 Mb plus Telewizje Cyfrową Pakiet Max Płace 140 zł. Więc w Mix Pakiecie nie mogę powiększyć Neta do 15 Mb :/ Bez sensu. Musiał bym znowu na 12 Miechów podpisywać umowę. Odpychają starych Użytkowników :/

  • 0

    25. ~  2009-04-15 16:03:43  host: f96-021.opera-mini.net

    Fungus mamy chyba tą samą ofertę :-P Szkoda jednak ze nie zwiększają wszystkim :/

  • 0

    26. ~  2009-04-15 16:52:29  host: host-212-67-158-55.net.inotel.pl

    "Od 15. kwietnia najszybsza w Polsce usługa dostępu do Internetu - Ultra 20 Mb/s - przyspiesza o 50%, oferując prędkość do 30 Mb/s, przy jednoczesnym obniżeniu abonamentu o 29 zł." za chwile INOTEL S.A będzie miał 100Mb./s wiec to będzie pogrom!!!! info pewne!

  • 0

    27. ~homo_googleticus  2009-04-15 17:39:29  host: 188.33.25.231

    Jedno z 4 województw, gdzie (dis)aster jest monopolistą. j..ć (dis)aster!

  • 0

    28. ~Siara  2009-04-16 00:55:37  host: f96-052.opera-mini.net

    UPC rozpieszcza swoich abonentów. Szkoda że abonenci TP nie dożyją takiej oferty dostępu do Internetu jak w UPC.

  • 0

    29. ~  2009-04-16 08:56:04  host: 213-238-73-88.adsl.inetia.pl

    bo to dwie rozne technologie !

  • 0

    30. ~nick  2009-04-17 01:37:05  host: adqg238.neoplus.adsl.tpnet.pl

    OMG!!! Ultra 30megowa w cenie jednomegowej neostrady! W plejfreszu już jestem, teraz trzeba jeszcze zmienic neoszit.

  • 0

    31.  2009-04-18 01:17:35

    Do osób, które mają problem ze zmiana pakietu: proponuje po polaczeniu na bok wybrać 4 (sprawy inne) tam można trafić na osobę mniej obeznana i wtedy łatwo poprosić o przełączanie na szybszy transfer. Mi się tak udało :)

  • 0

    32. ~  2009-04-20 22:33:52  host: 76.73.12.133

    Zredukowano liczbe zew. IP z 5 do 2

Dodaj swoją opinię