Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC przyspiesza do 150 Mb/s

UPC przyspiesza do 150 Mb/s

WitekT 1 Września 2011 16:24

0 0

Od 1. września w UPC najszybszą opcją dostępu do Internetu będzie 150 Mb/s w stronę do klienta i 10 Mb/s od niego - przez całą dobę. Nowa usługa zastępuje dotychczasową prędkość 120 Mb/s, jest także od niej tańsza, bo kosztuje 150 zł miesięcznie.



Obecnie w skład portfolio internetowego UPC wchodzą prędkości 5, 10, 25, 50 i 150 Mb/s. Dodatkowo, wszyscy abonenci UPC korzystający z Internetu 8 Mb/s, automatycznie otrzymali w sierpniu nową prędkość 25 Mb/s w ramach dotychczasowej opłaty, a podobną akcją we wrześniu zostaną objęci aktualni klienci Fiber Power 15 Mb/s.




Od 1. września taryfa Rozmowy non stop Europa i Świat obejmie 19 dodatkowych krajów, oferując w ramach abonamentu połączenia do 41 państw na świecie, w dotychczasowej cenie 96 zł. Obok popularnych kierunków, takich jak Niemcy, Wielka Brytania, Włochy, Francja, Szwecja, Holandia, Norwegia, Austria, Irlandia, Belgia, Hiszpania, Dania, Grecja, Szwajcaria, Luksemburg, Rumunia, Portugalia, Węgry, Słowacja, USA, Kanada i Australia, znajdą się nowe: Argentyna, Bułgaria, Brazylia, Chorwacja, Cypr, Czechy, Estonia, Finlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Łotwa, Litwa, Malta, Monako, Nowa Zelandia, Słowenia, Turcja i Watykan.

W abonament wliczone zostały także połączenia na telefony komórkowe do USA i Kanady. Zmiana ta obejmuje także pakiety Minuty do wszystkich.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 35
  • -1

    17. ~  2011-09-01 18:00:55  host: 89-77-76-19.dynamic.chello.pl

    i prosze o korekte bo mimo iz pana uswiadomilem i wrzucilem panu linka to dalej bledna informacja w newsie widnieje

  • 0

    18.  2011-09-01 18:20:30

    16: nie, to wejście na strony po pressie nie jest oczywiste, bo press powinien być aktualniejszy niż strona. Jutro zapytam skąd w pressie wzięło się 5 Mb/s, do tej pory nie zamierzam zmieniać newsa.

  • 0

    19.  2011-09-01 18:21:24

    @17 nic nie zostalo niczym zastapione... w cenniku bedziesz miec dalej opcje 5/10/25/50/150. to o czym piszesz to tylko podwojenie predkosci na potrzeby promocji...

  • 0

    20. ~YO  2011-09-01 18:22:13  host: 89-78-70-178.dynamic.chello.pl

    Witam, panowie, proszę o poradę jaki router wybrać do netu 50 mbps UPC?? Dzięki z góry!

  • 0

    21.  2011-09-01 18:23:19

    16: no właśnie - polecam stronę upc.pl/internet/cennik/ - tam jest 5 Mb/s.

  • -3

    22.  2011-09-01 18:39:18

    19 co nie zmienia faktu ze wg aktualnej promocji opcji 5Mb/s nie ma

  • 0

    24.  2011-09-01 18:42:11

    @22 kupujesz 5mbit, a dostajesz 10mbit. usluga jednak nadal jest swiadczona pod nazwa 5mbit. w orange jak dawales ludziom oferte tylko sim z 2x wiecej minut to jaka miales nazwe w cenniku?

  • -3

    25.  2011-09-01 18:50:34

    nie dawalem :) robie w biznesie a nie przypominam sobie zeby to u nas bylo :)

  • 0

    26.  2011-09-01 19:05:54

    @25 szkoda, ze nie wiesz, ze firmy tez moga brac plany indywidualne...

  • 0

    27.  2011-09-01 19:08:04

    Mieć takie 150Mega i podzielić na 2-3 osoby cena super i prędkość żyć nie umierać :). Nawet jakby ktoś ściągał film HD to traało by moment i potem całe łącze dostępne :)

  • -1

    28. ~,.,.,.  2011-09-01 19:09:29  host: 89-73-245-180.dynamic.chello.pl

    to nieprawda ja mam 8 mb w upc i wcale nie dostałem 25 to kłamstwo !!!!1

  • 0

    29.  2011-09-01 19:40:14

    mogli by upload podwoić bo download 120 mi wystarcza

  • 0

    30.  2011-09-01 20:15:57

    a ja mialem 30 i zrezygnowalem, dostałem darmową kartę od aero2 i mi wystarczy do www/fb/skype/gg/mail - dl slaby ale nie musze robic backupu internetu ;)

  • 0

    31.  2011-09-01 20:29:41

    Ludzie nauczcie się czytać. Podwojone prędkości obowiązują tylko przy podpisaniu umowy na 2 lata. Nawet jeśli jestes nowym klientem i jutro zadzwonisz do UPC, że chcesz bez umowy na czas określony to dostajesz prędkości bez podwojenia. Krótko mówiąc 5Mbit dalej istnieje, usunięto tylko 120Mbit zamiast którego jest 150Mbit.

  • 0

    32. ~  2011-09-01 21:05:32  host: user-109-243-111-158.play-internet.pl

    tylko 150PLN....

  • 0

    33.  2011-09-01 21:20:05

    @20 Polecam TP Linka TL-WR1043ND. ma praktycznie wszystko co trzeba.

  • 0

    34. ~  2011-09-01 21:21:57  host: z13-03.opera-mini.net

    zbyt duzo tu niejasnosci. Czyli obecni klienci na 10Mbps nie dostaną podwojenia, tylko 8 i 15? Ja w zasadzie nie dostrzegam roznicy podczas uzytkowania miedzy 10 a 25Mbps.

  • 0

    35. ~  2011-09-01 22:01:40  host: host-89-229-136-186.chelm.mm.pl

    Marzeeeenia. To co zaoszczędzisz na prądzie to wrzucisz w wysoki abonament. A gwarancja przepustowości jest? Czy może UPC prędkości minimalnej również nie określa? Jak dla mnie to żałosna firma goniąca za liczbami.

  • 0

    36.  2011-09-01 22:34:19

    ~32, według Ciebie 150zl za 150Mbitów to dużo??? Zwykły DSL który ma pare mega z większym uploadem niż standardowo jest mega drogi

  • 0

    37. ~Słoneczny  2011-09-01 22:38:35  host: 84-10-45-129.dynamic.chello.pl

    A ja sobie tam chwalę UPC. Fakt że mnie promocja nie dotyczy, bo wziąłem umowę na czes nieokreślony, ale co tam... te 10 Mb/s w zupełności wystarcza, nawet na dwa kompy. Serwery z których się ściąga tez mają swoje ograniczenia, więc nie ma się co podniecać najszybszymi opcjami.

Dodaj swoją opinię