Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC promuje nową ofertę

UPC promuje nową ofertę

orson_dzi 4 Stycznia 2017 13:02

1 13

UPC Polska rusza z nową ofertą. W wybranych pakietach Telewizji Cyfrowej UPC i Internetu, daje ona nieograniczony dostęp do kanałów premium z grupy Eleven Sports.

W nowej ofercie pod hasłem #Więcej od UPC, operator proponuje klientom dostęp do Internetu i telewizji cyfrowej oraz możliwość wyboru pakietu premium, zawierającego kanały Eleven Sports lub 2300 filmów i seriali z biblioteki MyPrime. Promocja jest dostępna w pakietach z dekoderem Horizon (w ofercie Extra TV dekoder z nagrywarką). Korzystanie z usług jest tańsze o połowę przez pierwsze dwa miesiące w wybranych pakietach.




Pakiety prezentują się następująco:
  • Extra Net - 59,50 zł przez dwa miesiące, później 119 zł, Internet do 120 Mb/s, 105 kanałów TV w tym 59 HD,
  • Extra TV - 69,50 zł przez dwa miesiącem później 139 zł, Internet do 60 Mb/s, 151 kanałów TV w tym 79 HD.

Ofertę wspiera kampania pod hasłem #Więcej od UPC, w której zobaczymy niektóre z piłkarskich gwiazd hiszpańskiej LaLiga Santander, które na co dzień można oglądać w kanałach grupy Eleven Sports. Kampania będzie prowadzona za pomocą bilboardów, w radiu i Internecie.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:

Tagi: upc

w sumie: 34
  • -2

    16. ~  2017-01-04 15:40:57  host: static-62-233-132-206.devs.futuro.pl

    Netia - srednio jedna awaria na rok. UPC - non stop co sie p...

  • 1

    17. ~  2017-01-04 15:46:49  host: 89-64-26-51.dynamic.chello.pl

    U mnie UPC ma awarię raz na kilka lat

  • 0

    18. ~ziomek  2017-01-04 15:47:49  host: ptcnat.t-mobile.pl

    jmdi warszawa: 100MB/s plus 125 kanałów (30HD)- 55zł miesiecznie. Swiatłowód doprowadzony do domu.
    TV jest po IP. Każdy kanał moge przewinąć do tyłu o conajmniej 30minut a wybranych 20 kanałów o 1h:30 minut. Dodatkowo dla jakiś 20 kanałów(te najpopularniejsze) mogę oglądać wszystko 24h do tyłu. Nagrywanie jest w chmurze, można nagrać co sie chce. Pokażcie mi TV w polsce co to ma

  • 2

    19. ~Olek  2017-01-04 15:49:21  host: 87-206-171-33.dynamic.chello.pl

    W upc polecam wpisać adres Świętochłowice bytomska 16 ,wybrać pakiet srebrny i wpisać w zamówieniu swój adres oferta mega dla nowego klienta

    @ 16

    Jasne ,jestem w upc z 12 lat ,była jedna awaria netu ,a tak wszystko działa

  • -2

    20. ~Misiek  2017-01-04 16:14:47  host: gateway1.cebit.com.pl

    Gdy jeszcze miałem UPC, broniłem się przed badziewnym Horizonem. To była mega niestabilna platforma, to nigdy dobrze nie działało. Miałem stary modem Scientific Atlanta i tam wszystko było OK. Potem bez żalu rozstałem się UPC. Nie mam zamiaru do nich wracać.

  • 3

    21.  2017-01-04 16:18:19

    @9 do tej oferty klient dostaje jeszcze 100% rabatu na abonament za telefon komórkowy (niezależnie od jego wysokości) przez rok. Czyli mam ofertę Smart Plan Główny za 134,99 zł (trzy numer w tym jednym abonamencie) i przez rok mam każdego miesiące dodatkowy rabat miesięczny wynoszący 134,99 zł. Jest coś podobnego dostępnego w UPC ?

    @12 masz nieaktualne informacje, z przełomu 2015/2016. Oferta w pomarańczy wygląda tak : po pierwsze w światłowodach Orange jednocześnie nagrywasz kanał A i oglądasz kanał B, po drugie jest aplikacja Orange TV GO, po trzecie jest opcja Multiroom.

    Oferty ewoluują non stop. Każdy teleop ma swoje plusy i minusy, wszystko zależy od tego czego się potrzebuje w danym momencie oraz jakie ma się możliwości pod danym adresem

  • -1

    22. ~jffjj  2017-01-04 16:58:39  host: public-gprs364008.centertel.pl

    To upc i orange z tymi waszymi rabatami tj open itp sa zalosne... Sam mam prepaida i tv internet canal+ eleven i place mniej

  • 0

    23.  2017-01-04 20:51:35

    ja w plusie/polsacie mam internet i pełny pakiet tv z HBO za 110zł.
    czy w upc mogę dostać porównywalną ofertę koniecznie z HBO? net wystarcza mi 30Mbps - nie potrzebuję do lansu pierdyliarda megabipsów.

  • 0

    24. ~asdasd  2017-01-04 21:00:59  host: 78-11-154-188.static.ip.netia.com.pl

    w upc pakiet select+internet60mb 60zl + hbo 30zl + eleven 15 doplata po pakietu max 15zl (oferta dla warszawy pod adres)

  • 0

    25. ~asd  2017-01-04 21:06:46  host: 78-11-154-188.static.ip.netia.com.pl

    ogólnie UPC i Orange są tak drogie ze nawet nie warto ich brać pod uwagę chyba że ktoś jest zmuszony ze względu na dostępność

  • 0

    26.  2017-01-04 21:42:33

    @25 pochwal się więc wiejski filozofku wypasionymi ofertami z jakich to korzystasz. U mnie gdyby nie upc to by nic nie było, bo orangutan do dziś do bloku nie dociągnał światła (francuzom się nigdy nic nie opłaca) i mają kosmiczne drogie usługi, przy dobrych wiatrach ADSL się zsynchronizuje na down/up 8/0,9Mbps więc urywa d.... Niby miasto a nic tu prócz kablówki nie ma godnego uwagi. Kablówce się opłacało do bloków doprowadzić kabel z pełną ofertą usług, innym się nic nie opłaca.

  • -1

    27. ~asd  2017-01-04 22:07:54  host: 78-11-154-188.static.ip.netia.com.pl

    to widać jesteś wiejski jeśli posiadasz tylko jedną ofertę na bloku/domu

  • 0

    28.  2017-01-04 22:13:21

    @27 umiesz filozofku odpowiedzieć na zadanie pytanie, czy cię to przerasta?

  • 0

    29.  2017-01-04 22:16:04

    @6 nie ma takiej oferty, nie czaruj. Mowa o cenie na cały okres umowy, a nie jakaś tam promocja na 2 miesiące. Jeżeli twierdzisz, że takowa jednak jest to papiery na stół, link do regulaminu oferty na którą się wielce załapałeś.

  • 0

    30. ~bdg  2017-01-04 22:46:03  host: 89-65-189-185.dynamic.chello.pl

    W UPC opłaca się jedynie internet. Pakiety to jakaś porażka

  • 0

    31. ~zen  2017-01-04 23:17:11  host: public-gprs209884.centertel.pl

    Do skrzynki dostalem dzis ulotke UPC z cenikami na miesiac i haslem przy nich "ceny gwarantowane". Czyli juz po tym regulaminie z 8 zl ?

  • 0

    32. ~ncnc  2017-01-05 11:30:38  host: public-gprs355736.centertel.pl

    a netia ma niezle pakiety za 100zl internet eleven canal+ 8 kan cinemax

  • 0

    33. ~  2017-01-05 15:55:30  host: 89-64-26-51.dynamic.chello.pl

    29, potrafisz czytac? Napisalem wyraznie ze mam WRUXX: select hd, 60min, 30Mb a wskutek przeoczenia upc mam caly czas 250Mb.
    Jezeli chociaz troche orientujesz sie w promocjach upc to wiesz gdzie sa regulaminy do WRU ktore juz nie sa dostepne

  • 0

    34. ~  2017-01-05 15:57:08  host: 89-64-26-51.dynamic.chello.pl

    A dokladnie to jeszcze mam w tej cenie pakiety FilBox i Cinemax hd

  • 0

    35. ~  2017-01-07 07:17:07  host: axk14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    29: regulaminy masz na http://tlp.is/caf

Dodaj swoją opinię