Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC: promocja na WiFi

UPC: promocja na WiFi

LuiN 23 Lipca 2009 15:24

0 0

UPC Polska, przygotowało nową promocję usługi UPC WiFi - Domowa Sieć Bezprzewodowa. Zarówno obecni, jak i nowi abonenci Internetu Turbo i Ultra mogą teraz zamówić modem WiFi i korzystać z bezprzewodowego dostępu do Internetu bez dodatkowych opłat.

Abonenci Internetu Student i Sprint otrzymają usługę UPC WiFi nieodpłatnie przez pierwsze 2 miesiące, a po tym okresie opłata wyniesie 5 zł miesięcznie.




Wyniki badania przeprowadzonego przez Ipsos Marketing dla UPC wykazały, że mobilny - komórkowy internet najczęściej wykorzystywany jest w miejscu zamieszkania, co potwierdziło 97% badanych. Użytkownicy internetu mobilnego przez ponad 24 dni w miesiącu korzystają z sieci przede wszystkim we własnych domach.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2. ~:))  2009-07-23 16:20:33  host: chello089075043159.chello.pl

    UPC to złodziejska firma - ma w d.... swoich klientów, którzy płacą regularnie i są w UPC od dawna, za to NOWYM klientom proponuje bezczelnie (z punktu widzenia tych, którzy w UPC już są) tak pozaniżane ceny, że szlag człowieka trafia

  • 0

    3.  2009-07-23 16:32:11

    @2 ja tam nie narzekam , a jestem starym klientem i otrzymuję niezłe promocje :P

  • 0

    4. ~:))  2009-07-23 16:35:17  host: chello089075043159.chello.pl

    A mnie uparcie nie chcą dać - płacę obecnie 100% tj 130PLN za internet (2MB) plus TV, nowi za 57PLN mają telefon, TV i internet 5MB... Jedyną reakcją na wiele sugestii by dali mi jakaś promocję lub odchodzę, był telefon z propozycją DODATRKOWEJ opłaty z aTV cyfrową... nie wiem jak to jest troska o klienta już nabytego...

  • 0

    5. ~eg  2009-07-23 16:40:01  host: lons002073-e0a

    Jak zwykle najbiedniejsi dostaja w d....

  • 0

    6. ~voip  2009-07-23 16:41:45  host: 80.238.64.22.ip.abpl.pl

    Po co brać płatną czy nawet bezpłatną usługę wifi przy wysokim abonamencie. Przecież taki router samemu można kupić za niecałe 100 PLN a operatorowi nic dodatkowo nie płacić...

  • 0

    7. ~e  2009-07-23 16:43:12  host: lons002073-e0a

    Ja bym z chęcią wziął ten router bo nie mam wifi ale płacić im za to nie zamierzam. Wystarczy, że płacę abonament.

  • 0

    8.  2009-07-23 16:45:30

    Ja w UPC mam inernet 10 mega telefon i tv cyfrowa (z nagrywarka HD) + analog gratis i place 160 zl miesiecznie, wiec jesli teraz dostane jeszcze wi-fi do domu za darmo (wczesniej mialem na probe ale nie przedluzlem ze wzgleadu na oplaty) to mnie to cieszy. Pozatym UPC jest jak najbardziej ok a internet cenowo i jakosciowo bije wszystkich innych operatorow na glowe.

  • 0

    9.  2009-07-23 16:49:45

    ja jako stały klient płace abo za kablówkę pełny pakiet + pełny pakiet telewizji cyfrowej wraz z nagrywarką HDD + internet chello ultra 30mb tylko albo aż 166 zł

  • 0

    10. ~:))  2009-07-23 16:51:26  host: chello089075043159.chello.pl

    i niby te 160PLN miesięcznie to ma być taki upust? Tylko pytam, bo nie wydaje mi się

  • 0

    11. ~do ~:))  2009-07-23 17:20:59  host: public-gprs122339.centertel.pl

    zrob to co ja, rozwiaz stara umowe i wez nowa aktywacje przez prze stawiciela.

  • 0

    12.  2009-07-23 18:25:16

    Płacę 59zł za internet 2Mbs i Tv w UPC - promocja na 2 lata. Mam ruter i chodzą na nim 3 kompy ( domowe ). Gdańsku na osiedlu mam kilku dostawców i zawsze pod koniec umowy przeglądam oferty innych operatorów.

  • 0

    13. ~  2009-07-23 19:52:25  host: chello087206080055.chello.pl

    nie przesadzałbym że UPC bije na głowe wszystkich... neostradopodobne usługi napewno, ale DSL Tpsy według mnie jest bez porównania lepszy

  • 0

    14. ~sympatyczny  2009-07-23 20:36:13  host: chello089077209178.chello.pl

    @cesarz: ... place 65 zl za sam internet 2 MB. z TV byloby o 50 zl wiecej. w Warszawie za diabla nie ma takich promocji w UPC... :/

  • 0

    15.  2009-07-23 20:48:14

    To co dostałem od UPC jest wybrane dla niektórych miast i dzielnic w danym mieście.Myślę ,że chcą innych dostawców medialnych ( na moim osiedlu - Tp, Netia,Jarsat, Biallnet )wykończyć. Poprzednio za tę cenę miałem tylko internet, dlatego teraz wybrałem UPC.Zobaczymy co będzie za 18-cie miesięcy.

  • 0

    16. ~Fireworkss  2009-07-23 21:03:51  host: 147-to2-2.acn.waw.pl

    No zesz dupe niech w koncu UPC przejmie ASTER'a.bo mie szlak trafia ze te trolle nieumieje zadbac o klietow. A w UPC co chwila jakas nowinka.

  • 0

    17. ~cinnek  2009-07-23 22:12:40  host: apn-95-40-21-233.dynamic.gprs.plus.pl

    a ja od wtorku nie mam internetu..., a technik przyjdzie dopiero w sobote... To pierwsza taka awaria od 1,5 roku i mam nadzieje, ze ostatnia... Do tej pory bylem zadowolony zarowno z ceny jak i jakosci - zobaczymy jak bedzie dalej.

  • 0

    18. ~nick  2009-07-23 22:58:45  host: adqf68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dziwne, że nie pojawił się jeszcze MaRiO wychwalając sów stumegowy is.net :-)

  • 0

    19. ~  2009-07-23 23:13:58  host: chello089078090190.chello.pl

    UPC jest cwane - daje zawsze promocje dla tych mieszkańców, którzy mają innych providerów na bloku. Np. u mnie płaciłem zwykle w granicach ~100 PLN za TV+Internet, pojawiło się 2 providerów i cena zeszła do 59 za internet 5Mbit + TVK. Co prawda umowa na 2 lata, ale mnie to nie przeraża, bo z TV i tak się korzysta, a net 5Mbit na te 2 lata spokojnie wystarczy.

  • 0

    20. ~joker  2009-07-24 08:21:10  host: bul236.internetdsl.tpnet.pl

    ktos tu pisal ze DSL TPSY lepszy od UPC. owszem. tylko ze cena bez porownania miedzy laczem UPC a tpsy. za 6 mb DSL tp sa (4MB+2MB) wynosi jakies 600 zl;]

  • 0

    21. ~:))  2009-07-24 09:51:33  host: chello089075043159.chello.pl

    ktoś pisał rozwiąż umowę - tak ale przecież to nie jest automatycznie przedłużane, zaraz po rozwiązaniu - modem trzeba oddać, a do tego ja nie chcę mieć telefonu - a za 57 oferuję usługę 3x - nie 2x

Dodaj swoją opinię