Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC poszerza zasięg w Rudzie Śląskiej

UPC poszerza zasięg w Rudzie Śląskiej

orson_dzi 5 Kwietnia 2016 13:19

2 0

UPC, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, rozbudowuje sieć w Rudzie Śląskiej.



Ruda Śląska jest kolejnym miastem, w którym UPC inwestuje w poszerzenie zasięgu swojej sieci. Wkrótce usługi dotrą do takich dzielnic, jak Godula, Halemba, Wirek, Nowy Bytom, Czarny Las, Ruda Południowa, Orzegów, Bykowina i Bielszowice.


Z usług UPC mogą obecnie korzystać mieszkańcy 150 miast w Polsce.




Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:

Tagi: ruda Śląska | upc

w sumie: 18
  • 1

    1. ~  2016-04-05 13:38:53  host: 188.146.131.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    UPC to jeden z niewielu operatorów, którzy "nie boją" się oferowania umów bezterminowych i nie zawyżają w nich 5-krotnie cen dla zniechęcenia klienta.
    Nie są może najtańsi, ale nie są drodzy i ich internet działa stabilnie. Korzystałem przez kilka lat i może jeszcze do nich wrócę.

  • 0

    2. ~bolo  2016-04-05 13:44:45  host: public-gprs367272.centertel.pl

    co lepsze: UPC czy Netia? Mam w UPC max TV 120 MBit i tel 240 min i nagrywarka 80 GB za 90 zł w netii wybieram pakiety TV i internet podobny (tel już niepotrzebny) oraz ew multiroom i giganagrywarka za podobną kasę. Tylko czy jakość jest ta sama bo w UPC raczej nie miałem kłopotów (oprócz dodzwaniania się i czasami restart dekodera)

  • 0

    3.  2016-04-05 13:46:28

    Taaa nie są najtańsi... Weź sobie w "tanim" orange neo (z obowiązkową umową) do 10Mb za ~70zł. Gdzie w UPC 10Mb masz za 49zł bezterminowo (albo 39zł z cyrografem) - i tam faktycznie 10Mb osiągasz z palcem w d... a nie jakieś czarowanie jak w orange gdzie po burzy synchro spadnie na 4000kbps. Więc nie wiem skąd to "drogo" bierzesz w UPC.

  • 0

    4.  2016-04-05 13:49:39

    @2 pytać należy ludzi w twoim rejonie. Dotyczy to każdego operatora. Co z tego, że u mnie coś chodzi dobrze jak u ciebie będzie o 10 lat starsza rozsypująca się instalacja kablowa i będzie to chodzić niestabilnie, u ciebie będzie więcej abonentów i wieczorami będzie się zapychać sieć.

  • 0

    5.  2016-04-05 13:54:56

    W Łodzi na nie najnowszej instalacji TP(miedziane kable) Netia działała bardzo dobrze. Down stabilny na poziomie 16-18mb(wykupione do 20) Z Upem trochę gorzej bo do 3-4mb. W trakcje mojej 4 letniej współpracy z netią pamiętam dosłownie jedną awarię, trwającą kilka godzin.

  • 0

    6.  2016-04-05 13:56:59

    I w zasadzie jedno do czego mógłbym się przyczepić to to, że czasem znikał EPG z dekodera. Tj nie było programu TV, tylko czyste okienka z nazwą programu.

  • -3

    7. ~  2016-04-05 13:59:20  host: mail.aminocom.com

    2: jakosc TV bedzie wszedzie lepsza niz w UPC, za tak widoczna kompresje jak serwuje UPC powinni dostac jakas kare finansowa.

  • 1

    8. ~  2016-04-05 14:00:14  host: 188.146.131.100.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @3: Zależy z czym porównujesz - "miedziane" Orange jest jednym z najdroższych operatorów, tylko sztucznie to ukrywa. Dlatego najwięcej klientów mają tam, gdzie nie ma konkurencji.
    Ale w porównaniu z niektórymi mniejszymi operatorami nawet UPC nie wygląda tanio (choć, jak pisałem wyżej - cały czas nie jest drogo, a jakość usług jest co najmniej dobra).

  • 0

    9. ~Adam S.  2016-04-05 14:05:21  host: user-94-254-225-8.play-internet.pl

    A kiedy w Gdańsku na Chełmie, są nowe budynki bez internetu...

  • 0

    10.  2016-04-05 15:48:16

    @5 pokaż mi gdzie w Łodzi poza kilkoma blokami jest UPC ;)

  • 0

    11.  2016-04-05 16:43:25

    @10 no ale ja o netii piszę, nie UPC

  • 0

    12.  2016-04-05 16:43:35

    UPC jest fajne. Aktualnie płacę za sam Internet : 44 zł - 120 Mb/s i jest to bardzo dobra cena.

  • 0

    13.  2016-04-05 17:52:44

    @9 to nie jest zależne tylko od upc, pamiętaj że decydujący jest tutaj administrator budynku, w którym mieszkasz. Więc trzeba najpierw podrążyć temat w tym kierunku, bo może chcieli wejść a on stwierdził, że po jego trupie ;) Najlepiej zadzwonić do upc i spytać czy w ogóle się przymierzali do tego punktu, bo może w ogóle nie wiedzą, że taki blok powstał. U mnie jak blok na osiedlu jeden dostawili to oczywiście upc umiało za tym samo pobiegać i doprowadzić infrastrukturę, orange miało za cienko i w bloku jest tylko upc. Więc ie wykluczam, że np upc odlało się na twoją lokalizację ;) Pytać u źródła, a jak co to zbierać ludzi chętnych i wtedy wnioskować do upc o kabel.

  • 0

    14. ~Gosia  2016-04-05 17:58:49  host: public-gprs516590.centertel.pl

    Teraz, t o możecie wsadzić sobie takie rozszerzanie zasięgu, 5 lat temu na jednej ulicy chciało ok 80 ludzi wszystkie usługi założyć, mając wszystkie pozwolenia aby przeciągnąć kabel to operator odp, że mu się to nie oplaca, dlatego bye bue cieniutkie upc

  • 0

    15.  2016-04-05 18:05:43

    @14

    Z tym "baj baj"to bym uważał :) Moje osiedle ma dopiero kilka lat. Od razu kilka osób po wprowadzeniu się skrzyknęło i poprosili UPC by kładli kable. Odpowiedź odmowna. Ludzie reagowali tak jak Ty, że skoro nie chcą to nigdy już i h klientami nie będą. Minęły cztery lata, osiedle się rozrosło, UPC weszło z kablami, lokalny operator z końcem ubiegłego roku zakończył działalność a Ci krzykacze pierwsi podpisywali umowy :) Także nigdy nie mów nigdy

  • 0

    16. ~vit  2016-04-08 01:14:58  host: 31-178-106-54.dynamic.chello.pl

    @ 12 a możesz powiedzieć jak załatwiłeś sobie 120 Mb za 44 zł? Przedłużenie umowy? opiekun bloku? BOK? konsultant telefoniczny? I w jakim mieście?