Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC Polska rozszerza sieć sprzedaży

UPC Polska rozszerza sieć sprzedaży

LuiN 2 Marca 2015 15:56

3 0

UPC Polska udostępnił w ostatnim czasie kolejne salony i punkty sprzedaży: w Katowicach, Krakowie, Czeladzi, Bydgoszczy i Szczecinie. Łącznie operator ma ich obecnie 44.



Tylko w tym roku UPC Polska uruchomił 3 nowe salony, rozpoczęły też działalnopść nowe wyspy w warszawskich centrach handlowych Promenada i Wola Park oraz krakowskiej Zakopiance i bydgoskim Focus Mall. W połowie 2015 roku UPC Polska chce mieć 50 salonów.


Zobacz: inne filmy z kategorii Wydarzenia

Zobacz: UPC: Pierwszy milion klientów platformy Horizon




Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:

Tagi: upc

w sumie: 18
  • 3

    1.  2015-03-02 16:08:04

    Może by tak rozszerzyli liczbę miejscowości gdzie świadczą usługi, a nie liczbę salonów.

  • 2

    2. ~Templariusz  2015-03-02 16:14:31  host: staticline23090.toya.net.pl

    Polać #1 :D

  • 1

    3. ~  2015-03-02 16:22:56  host: user-109-243-19-103.play-internet.pl

    Najpierw rozszerzą sieć sprzedaży, a potem podwyższą opłaty abonamentowe, również obecnym klientom, bo trzeba będzie pokryć koszty...

  • 2

    4. ~Raźny  2015-03-02 16:23:42  host: public-gprs516534.centertel.pl

    Tylko komu to potrzebne? Lepsze warunki są przez internet a w punkcie nawet nie można opłacić faktury :) przechodziłem ostatnio i pomyślałem, że zapłacę to mi Pani powiedziała, że może dać mi listę banków w których można zapłacić. Roześmiałem się i podziękowałem :)

  • 2

    5.  2015-03-02 16:29:23

    4, Rażny - może tym, którzy nie mają dostępu do Internetu.

  • 0

    6.  2015-03-02 16:30:21

    Kolega z @4 generalnie wszystko napisał.
    Oferty- gorsze niż w DUK ( nie mylić z BOK ) jeśli chodzi o kończące się umowy.
    Brak możliwości opłacenia rachunków.
    Instalator nie jest załatwiany SZYBCIEJ niż przez telefon.
    Pytam się,po co?

  • -1

    7.  2015-03-02 16:32:04

    @5 Oczywiście,można też nie mieć telefonu by zadzwonić albo być ślepym nie widząc reklam w TV lub na klatach schodowych.
    Tylko ja się pytam,jak to ma się do kosztów? Otwarcie salonu, gdzie np.banki właśnie zamykają oddziały by przenieść ruch do sieci...Nie kumam tego ruchu UPC

  • 2

    8.  2015-03-02 16:32:13

    Wystarczy wypowiedzenie i od razu znajduje się oferta 2razy tańsza niż w internecie :)

  • 1

    9.  2015-03-02 16:35:11

    7, Golarz Filip - kablówka jest nie tylko dla geeków, ale też dla pani Władzi z trzeciego piętra, która ma 67 lat. No i pani Władzia woli jednak zapytać się żywego człowieka ile to wszystko kosztuje i jak działa. Poza tym salony są od tego, by sprawnie złożyć rezygnację / oddać sprzęt (sam przerabiałem ten temat kilkukrotnie).

  • 0

    10. ~Calm7  2015-03-02 16:37:39  host: n19-03-03.opera-mini.net

    Upc to taki megaloman, że jak umowę wymawiasz - to personel śmieje się prosto w twarz.

  • 0

    11.  2015-03-02 16:52:44

    LuiN, wszystko,wszystko rozumiem!
    Sam jestem za tym,by starsze osoby załatwiały w miarę możliwości sprawy face to face,bo My obcykani sami wiemy,jak to się sprzedaje coś na odległość.
    Tylko mam jedno ALE: dlaczego właśnie UPC i dlaczego dopiero teraz?
    PTK istnieje jak dobrze pamiętam od lat 90.Wtedy też w niektórych miastach w Polsce były małe klitki zwane oddziałami,gdzie można było zdać sprzęt, podpisać umowę,przedłużyć itp.
    Jednak o Klienta walczyli i walczą nadal PH.W każdej klatce gdzie jest kabel UPC, są reklamy od PH właśnie.Nie ważne,czy to Warszawa,czy Gdańsk.
    Nie wierzę,że będą szukali Klienta- babci bez telefonu,internetu w ...centrach handlowych. Koszty,koszty,koszty...
    Pisałem o bankach.Oddział szybciej odwiedzi wspomniana babcia niż salon UPC w wielkiej galerii handlowej.
    Co do sprzętu- nie wypowiadam się bo nie wiem.Udawałem miesiąc temu w Gdańsku,klienta który rezygnuje z usług-dali 40% droższą ofertę niż bym uzyskał przez telefon.
    Napiszmy wprost- chcą łupić nieświadomych Klientów,jak właśnie wspomniane babcie,że jest tanio.
    A tanio jest owszem-ale przez tel czy internet.Ale przecież trzeba zarobić na czynsz za lokal z centrum handlowym.
    Żeby nie było- cenię,lubię i będę w 90% bronił UPC za jakość i ceny KTÓRE można wywalczyć u nich,ale tego ruchu nie rozumiem.

  • 1

    12. ~  2015-03-02 17:37:07  host: 89-65-159-68.dynamic.chello.pl

    Jako klient UPC od początku ich działania (wcześniej jako PTK) uważam, że to bardzo dobry ruch.
    Takie punkty są potrzebne. Nie wszystko trzeba przenosić do internetu. Niektórzy są gotowi zapłacić więcej ale podpisać umowę w salonie.

  • 1

    13.  2015-03-02 17:55:16

    niech rozszerzają ilość punktów. Będzie latwiej umowę wypowiedzieć i sprzet zdac...

  • 1

    14. ~  2015-03-02 18:50:48  host: user-46-113-111-120.play-internet.pl

    A we Wrocławiu mają cały czas tylko 1 mały punkt obsługi przy pl. Grunwaldzkim.

  • 0

    15. ~  2015-03-02 19:03:12  host: user-94-254-198-164.play-internet.pl

    To jest pułapka związana z tym ze podpisując umowę w salonie podpisuje się tak jak w siedzibie operatora czyli nie poza siedzibą operatora. Po to jest ta sieć sprzedaży.

  • 0

    16. ~Sylvi  2015-03-05 23:23:10  host: bjd197.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no i trzeba dodać że wawe i kraków to możecie już sobie podarować drogie UPC. Gigakablówka netii i ta rewolucja cenowa musiała zaboleć w takich miastach...

  • 0

    17. ~tyfus  2015-03-21 19:34:39  host: aazq58.neoplus.adsl.tpnet.pl

    dokładnie z tą siecią sprzeadaży... niech oferty dają wszędzie, co nam z kolejnych sklepów. A swoją drogą Sylvi gogakablówka netii jest spoko ale poza krakowem i wawą niedostępna :(

  • 0

    18. ~Janek  2015-06-24 21:16:32  host: host-37-190-153-119.dynamic.mm.pl

    zawsze można się do wawy przenieść, i tak jest już nas tu dużo ;) żarcik. ale rzeczywiście UPC z gigakablówką szans nie ma. netia zmiotła ich ceną.

Dodaj swoją opinię