Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC Polska niebawem również w Płocku

UPC Polska niebawem również w Płocku

LuiN 20 Kwietnia 2015 15:56

3 0

UPC Polska rozpocznie oferowanie usług w Płocku. Klienci zyskają dostęp do wszystkich usług operatora, w tym pakietów Horizon z Internetem do 250 Mb/s.



Dziś rozpoczyna się kampania informacyjna, a usługi dostępne będą w Płocku od połowy maja. Wraz z rozpoczęciem świadczenia usług, w połowie maja UPC otwiera też w Płocku salon sprzedaży, który zlokalizowany będzie w Centrum Handlowym Atrium Mosty, przy ul. Tysiąclecia 2a.




W zasięgu sieci UPC Polska znajduje się obecnie ponad 2,7 mln gospodarstw domowych. Klienci indywidualni mogą korzystać z Internetu o prędkości do 250 Mb/s, a klienci biznesowi z internetu o szybkości pobierania danych do 300 Mb/s i wysyłania do 30 Mb/s.

Zobacz: UPC publikuje wyniki pomiaru parametrów usług
Zobacz: UPC: Pierwszy milion klientów platformy Horizon

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:

Tagi: horizon | płock | upc

w sumie: 24
  • 0

    5. ~me  2015-04-20 16:34:36  host: 115-65.echostar.pl

    A potem w Poznaniu i regionie

  • 0

    6.  2015-04-20 16:49:53

    1, Xavi - dzięki.

  • 0

    7. ~Tomecek  2015-04-20 17:03:28  host: 89-64-172-41.dynamic.chello.pl

    @3
    Jak dostałeś tak dobrą cenę? Czy MM ma same modemy, czy tylko routery?

  • 0

    8.  2015-04-20 17:16:15

    @7 Robi się taki Trick. Jak kończy Ci się umowa, składasz wniosek o rezygnację, w przypadku internetu min 30 dni przed końcem umowy/promocji. Następnie czekasz, zadzwoni ktoś z najlepszego działu, działu odzyskiwania klienta i właśnie on ma takie oferty :)
    W MM brak routera się nie opłaca, jest strasznie po-blokowany i ograniczony w konfiguracji poza tym liczą za każde dodatkowe urządzenie podpięte. Kiedyś było 5zł od urządzenia. Dają modem Cisco. Kupujesz router WAN jaki chcesz i po sprawie.

  • 0

    9.  2015-04-20 17:30:31

    Przy przedłużeniu umowy tani internet 250 Mb/s kosztuje tylko 45 zł ....

  • 0

    10. ~Tomecek  2015-04-20 17:30:36  host: 89-64-172-41.dynamic.chello.pl

    Tak robię w UPC, to są oferty spod lady :) Tylko problem w tym, że nie jestem klientem MM i nie mogę otrzymać tej specjalnej oferty :(

  • 0

    11.  2015-04-20 17:38:59

    W MM w płocku dla nowych klientów dział pozyskiwania klienta też miał ofertę 60mb/s za 35zł. Ale trzeba było być klientem innego operatora :)

  • 0

    12.  2015-04-20 17:40:52

    60 mb/s przy przedłużeniu umowy w upc kosztuje aż 20 zł ,to drogo te 35 zł

  • 0

    13.  2015-04-20 17:55:30

    @12 Co mi po tym jak UPC w Płocku nie ma. Rynek Płocki, to MM i Petrotel(Netia), oczywiście w domkach Neostrada do 10mb/s lub LTE od każdego. Może jak wejdzie teraz UPC, to się ceny ruszą. Bo cena standard w MM za 60MB/s to 59zł(rok), w Petrotelu 50mb/s 49zł(rok)/39zł(2 lata). W petrotelu można brać też 100mb/s, w MM było do 60mb/s, ale jak się dowiedzieli pewnie, że wchodzi UPC, to mają niedługo odpalić 120mb/s. Jak dla mnie to nie ma znaczenia, upload wszędzie lipa. Za nie lipa uważam 1/2.

  • 1

    14. ~Tomecek  2015-04-20 18:02:27  host: 89-64-172-41.dynamic.chello.pl

    Tylko ta oferta 60 Mb/s za 20 zł w UPC jest praktycznie nieosiągalna. Trzeba mieć mega konkurencję typu Gigakablówka. W przeciwnym wypadku nie masz szans jej dostać. Dział Utrzymania Klienta w UPC nie jest głupi, wiem bo nie raz z nimi negocjowałem. Nie masz konkurencji u siebie w bloku/domu? Zapomnij o najlepszych ofertach promocyjnych.

  • 0

    15. ~makos  2015-04-20 18:37:18  host: 78.133.137.186

    A w Toruniu UPC nadal nie ma :( Czemu?

  • 0

    16. ~  2015-04-20 20:23:46  host: PC-109-125-209-150.siedlce.domtel.com.pl

    Z tego co mam wiele wspólnego z Płockiem, jest tam Multimedia i nawet ich krajowe biuro obsługi klienta. Dodatkowo Petrotel przejęty od rafinerii początkowo przez Dialog, a obecnie Netia po przejęciu Dialogu. Petrotel ma dość niezłe oferty i z tego co wiem, jakość niezła bo zarządzana lokalnie tylko, a nie masowo.

  • 0

    17.  2015-04-20 20:30:22

    @ 14 ale brednie piszesz opłata jest taka wystarczy wypowiedzenie złożyc ,czekasz do ostatniego dnia na taką ofertę, z palcem w .... , idzie w tej sieci wyciągnąć net 120 za 25 zł ,tel,. stacjonarny bez limitu wszędzie za 25 zł i telewizję select 100 kanałów za 20 zł ,oferta jest dla każdego tylko musi się kończyć umowa i to wypowiedzenie, oczywiście wszystkie telefony od obsługi gadać ,że przedłużenie Cię nie interesuje

  • 0

    18. ~JAN  2015-04-20 21:50:01  host: apn-95-40-23-0.dynamic.gprs.plus.pl

    SUPER !!! Wreszcie będę mógł mieć UPC. W lutym wyprowadziłem się z Wawy. Miałem UPC. Składaliśmy się z kumplami i mieliśmy 120 i Horizon. Wreszcie Petro i MM powąchają konkurencję.

  • 0

    19. ~lonik  2015-04-21 11:09:26  host: apn-31-1-93-216.dynamic.gprs.plus.pl

    świetnie. nie trzeba bedzie z MM korzystac. plus chce wziać horizona bo sporo widzialem o tym info i takich nowosci nie ma nigdzie indziej. po takim czasie sie doczekalem

  • 0

    20. ~ajon  2015-04-21 20:25:27  host: isi.thinx.pl

    @14 majac teraz upc obok mysle ze sie dobra oferte uzyska . ta z horizonem jest dobra dla nowych klientow

  • 0

    21. ~artek  2015-04-22 11:08:13  host: h4F629742.cli.nitronet.pl

    UPC w porównaniu do Netii odstaje cenowo, bo Netia ma chyba najkorzystniejsza oferte na internet w pakiecie tv. za pierwsze 3 miesiace placi sie tylko 2 zl/miesiecznie

  • 0

    22. ~amani  2015-04-22 11:15:59  host: apn-31-1-93-216.dynamic.gprs.plus.pl

    @21 z choinki sie urwales. Cena nie idzie z jakoscia. to ze placi sie mniej nie znaczy ze ma lepsza oferte.. porownaj ile kanalow jest w upc, jak wygladaja kanaly hd. tvn fabula? netia nie ma. VOD- LEŻY.. za nic netii nawet za darmo

  • 0

    23. ~agru  2015-05-15 14:22:06  host: apn-31-1-93-216.dynamic.gprs.plus.pl

    wkoncu bedzie mozna skorzystac z oferty upc i sprobowac horizona.. bo to co maja w mm to o pomste do nieba sie prosi

  • 0

    24. ~altryk  2015-06-11 14:54:00  host: apn-46-169-25-113.dynamic.gprs.plus.pl

    ja juz zmienilem netie na upc

Dodaj swoją opinię