Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC Polska będzie mieć nowego szefa

UPC Polska będzie mieć nowego szefa

msnet 16 Lutego 2018 12:24

0 1

upc logo

Robert Redeleanu obejmie od 1 kwietnia 2018 roku stanowisko CEO UPC Polska. Zastąpi na tym stanowisku Fransa-Willema de Kloet, który odchodzi z firmy z końcem marca bieżącego roku.

Robert Redeleanu ma kilkunastoletnie doświadczenie i osiągnięcia w zarządzaniu w międzynarodowych organizacjach w branży FMCG oraz telekomunikacyjnej, pełniąc wiele funkcji kierowniczych w obszarze marketingu i sprzedaży. W 2013 roku dołączył do b>Liberty Global, najpierw w Rumunii, a w 2016 na Węgrzech. W obu krajach pełnił funkcję CEO spółek UPC.

Cieszę się, że mogliśmy mianować Roberta Redeleanu na lidera UPC Polska, naszej największej spółki w regionie Europy Środkowo-Wschodniej i jestem przekonana, iż jego dotychczasowe dokonania w Liberty Global przyczynią się do dalszego rozwoju UPC Polska, a co za tym idzie - również działalności Liberty Global w całym regionie CEE. Jednocześnie chciałabym podziękować Fransowi-Willemowi za wkład w rozwój i wzmacnianie pozycji rynkowej UPC, budując solidne fundamenty do dalszego wzrostu, i życzyć mu powodzenia w przyszłości - powiedziała Severina Pascu, CEO Liberty Global CEE.
robert redeleanu

Robert Redeleanu rozpoczął karierę zawodową w 1996 roku w Unileverze, gdzie pełnił kierownicze funkcje w regionie CEE i w krajach bałtyckich. W latach 2006-2009 był szefem marketingu Unilevera w Rosji i na Ukrainie, a następnie CEO Scandia Foods. Zanim dołączył do UPC, był też związany z firmą telekomunikacyjną Telemobil, jako dyrektor marketingu. Robert jest absolwentem ASE w Bukareszcie, o specjalizacji finanse i bankowość. Ukończył także Executive Management Program w Darden School of Business na Uniwersytecie Wirginii w latach 2008-2010.

Zobacz: Wyniki UPC Polska po 4Q2017
Zobacz: Styczniowe wyniki Speedtestu

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:

Tagi: upc polska

w sumie: 1
  • 0

    1. ~ech  2018-02-19 09:12:14  host: 80.50.127.22

    I rozumiem, że będę miał wreszcie 120 GB/120GB a nie jak teraz w porywach 40/120 GB ?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-103-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Co byś wybrał/a kupując iPhone'a z OLED-em?

Chińskie władze zatwierdziły nową fabrykę paneli OLED firmy LG

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet