Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC: nowa oferta dla małych firm

UPC: nowa oferta dla małych firm

LuiN 8 Grudnia 2009 13:38

0 0

UPC Polska wprowadza nowe portfolio usług dla małych firm i osób, które prowadzą działalność gospodarczą. Największe atuty nowej oferty to łącze internetowe FirmaNET o prędkości do 120 Mb/s, taryfy telefoniczne od 20 zł miesięcznie oraz pakiet telewizji cyfrowej na tej samej fakturze co usługi telekomunikacyjne.

upc firma net Internet FirmaNET w obniżonych cenach i wyższych prędkościach zapewnia firmom prędkości pobierania danych do 120 Mb/s i wysyłania do 10 Mb/s, umożliwia podłączenie do sieci dowolnej liczby komputerów i jest wolny od limitów pobierania danych i opłat za utrzymanie linii.

upc firma tel Usługa FirmaTEL, to oferta telefoniczna dla małych firm, w której już w najtańszym abonamencie za 20 zł miesięcznie, klienci zyskują 60 minut na połączenia do sieci stacjonarnych w Polsce oraz 24 najatrakcyjniejszych biznesowo krajów Europy i Świata. W tym po raz pierwszy również do USA, Chin czy Tajlandii. Pozostałe kraje objęte usługą FirmaTEL to: Kanada i Australia, Austria, Belgia, Dania, Francja, Grecja, Hiszpania (włącznie z Wyspami Kanaryjskimi i Balearami), Holandia, Irlandia, Luksemburg, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rumunia, Słowacja, Szwajcaria, Szwecja, Wielka Brytania, Węgry i Włochy.




FirmaTV to telewizja w biurze, która zapewnia stały dostęp do informacji, także dzięki kanałom poświęconych tematyce biznesowej. Płatności za usługę Telewizji Cyfrowej UPC są częścią faktury wystawianej za usługi telekomunikacyjne. Dzięki promocji UPC "Kup 3 płać za 2", przedsiębiorcy mogą najtańszą z trzech usług otrzymać za darmo.

W cenie rozwiązań UPC wprowadza także nowe standardy obsługi klienta, osobną infolinię oraz dedykowaną grupę konsultantów.

Źródło tekstu: UPC, wł     

Dodaj do:
w sumie: 16
  • 0

    1.  2009-12-08 13:44:08

    a czy gwarantują stałe IP?

  • 0

    2.  2009-12-08 14:29:13

    1, nie doszukałem się stałego IP nawet jako opcja w opublikowanych dziś cennikach. Są zewnętrzne, dynamiczne IP - w ilości od jednego do pięciu.

  • 0

    3. ~pepe  2009-12-08 15:54:36  host: 157.25.157.165

    Kiedys mieli stale adresy jako opcje dodatkowa. Dziwne byloby gdyby to zlikwidowali.

  • 0

    4. ~herman  2009-12-08 16:12:17  host: dpn244.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czyli ceny za telefon zbliżają sie do abonamentów w TP, dobre działanie.

  • 0

    5.  2009-12-08 16:14:46

    Tak na dobrą sprawę, to te adresy są semidynamiczne. Mam net z UPC od ponad 2 lat, i o ile na początku IP zmieniał mi się co jakiś miesiąc, to od ponad pół roku twardo siedzi ten sam, i to pomimo dwukrotnej zmiany parametrów usługi w tym czasie (Turbo10 -> Turbo15 -> Fiber25).

  • 0

    6. ~jahu  2009-12-08 16:15:37  host: bxh206.internetdsl.tpnet.pl

    czy mozna to wziasc bez regonu?

  • 0

    7. ~  2009-12-08 16:19:14  host: chello089078204158.chello.pl

    Limitują p2p. Nie polecam!

  • 0

    8.  2009-12-08 16:37:51

    Zgadzam się, że te IP jest takie "prawie stałe". U mnie zmieniło się dopiero po wymianie modemu. Moja firma pytała się o opcję gwarantowanego stałego IP, jednak nie da rady. Liczyłem, że z tą ofertą się coś zmieniło. Brak stałego IP jest dla wielu firm czynnikiem dyskwalifikującym.

  • 0

    9.  2009-12-08 16:59:00

    Zgadza się, jest to problem, szczególnie dla rozbudowanego IPSEC - autoryzacja domenowa nie zawsze działa tak jak powinna. Z drugiej strony, jeżeli nie jest niezbędna identyfikacja po IP, a wystarczy po domenie, to można temat dosyć tanio obejść. Niektórzy rejestratorzy posiadają już w swojej ofercie usługę typu dynamic dns dla utrzymywanych u nich domen - wystarczy poszukać.

  • 0

    10. ~czarny  2009-12-08 17:45:57  host: 85-222-19-42.home.aster.pl

    mam kilka zastrzezen do tej oferty: nie zalaczyli mapke gdzie mozna skorzystac z tej oferty; po drugie jaki sprzet do tego jest otrzebnym czy trzeba dokupic czy cos?; a po trzecie oferta neostrady znacznie cenowo oraz jezel ichodz o predkosc to o niebo lepiej wypada!

  • 0

    11.  2009-12-08 18:47:54

    @czarny - neo leży i kwiczy, jeżeli chodzi o parametry uploadu. W dodatku przy neo (i przy iDSL) MUSISZ doliczyć abonament albo za telefon, albo za głuchy drut, więc cena wzrasta w stosunku do cennika o co najmniej 25 netto. Wracając do tematu stałego IP, to właśnie dokopałem się w cenniku usług dodatkowych takiej opcji za 23,77 netto, obwarowanej gwiazdką n.t. możliwości technicznych.

  • 0

    12.  2009-12-08 22:31:32

    moze ktos potwierdzic te limitowanie p2p? czyli co tna transfer? ilosc polaczen? etc?

  • 0

    13.  2009-12-08 22:42:01

    Co do p2p to nie stwierdziłem problemów z transferem, czy ilością połączeń, natomiast zauważyłem pewną niestabilność modemu WebSTAR EPX2203 przy dużej ilości połączeń (>500). Po prostu potrafi się zawiesić. Problemem natomiast jest znalezienie zasobów, dla których peerzy dysponowaliby odpowiednio dużym dostępnym uploadem do wysycenia łacza. ;)

  • 0

    14. ~hmmm  2009-12-09 11:11:07  host: ip-89-174-119-94.multimo.pl

    jak ten ich net działa, na jakich zasadach ?? Jak tam z pingami jest do onetu itp ?

  • 0

    15. ~pogon  2009-12-09 12:44:31  host: dph106.neoplus.adsl.tpnet.pl

    pytanie tylko czy się opłaca... bo jeżeli w TP sa takie same stawki (jak nie niższe) to po co się bawić w zmiany na siec która nie ma za bardzo zasięgu??

  • 0

    16.  2009-12-09 15:17:07

    to akurat prawda, trochę mały zasięg mają, często po jednej stronie ulicy są, po drugiej już nie. Oferta dobra ale nie dla wszystkich, jak komuś zależy na ekonomicznym prowadzeniu biura to chyba musi się zdecydować na pakiet dla firm tepsy, bo jak na razie zasięgowo są najwięksi i oferta nawet konkurencyjna. Ciekawe co netia jeszcze w tym segmencie pokaże..

Dodaj swoją opinię