Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC Non-stop Europa

UPC Non-stop Europa

LuiN 25 Sierpnia 2008 14:12

0 0

Od 20. sierpnia promocja testowa taryfy UPC Non-stop Europa, została rozszerzona na wszystkie miasta znajdujące się w zasięgu usługi telefonicznej UPC. Dzięki taryfie klienci mogą realizować połączenia do sieci stacjonarnych w dziewięciu krajach europejskich w ramach abonamentu.



Taryfa UPC Non-stop Europa powstała jako odpowiedź na rosnącą liczbę Polaków przebywających poza granicami kraju, z którymi bliscy w Polsce chcieliby mieć stały kontakt. Z badań CBOS i "Diagnozy społecznej" wynika, że 40% gospodarstw domowych w Polsce nie posiada komputera.




Taryfa UPC Non-stop Europa to rozwiązanie dla osób nie mających komputera i nie korzystających z komunikacji internetowej, a chcących pozostawać w stałym kontakcie ze swoimi bliskimi czy znajomymi przebywającymi za granicą.

W ramach abonamentu wynoszącego 99 złotych brutto klienci mogą rozmawiać bez ograniczeń (7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę) z osobami korzystającymi z sieci stacjonarnych wybranych krajów, do których Polacy najczęściej podróżują lub wybierają na miejsce zamieszkania. Są wśród nich: Austria, Francja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Niemcy, Szwecja, Włochy i Wielka Brytania.

Testy taryfy potrwają do końca września 2008.

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 13
  • 0

    1. ~SuŁeK  2008-08-25 14:23:37  host: 195.33.34.79

    No proszę! UPC potrafi dać dobre promocje... może cena nie powala, ale to dla tych co chcą dużo gadać, wiec i tak oszczędzą krocie :) tylko żeby jakość obslugi klienta i serwis w UPC działał sprawniej to byłoby idealnie...

  • 0

    2.  2008-08-25 14:33:01

    Szkoda, że UPC jest tylko dla wybranych...

  • 0

    3. ~:))  2008-08-25 15:08:15  host: chello089076161248.chello.pl

    ludzie - macie internet - to telefonujcie przez Betamaxy - za darmo, co tam 99PLN

  • 0

    4. ~Hunter  2008-08-25 15:23:32  host: 213.25.189.50

    "Taryfa UPC Non-stop Europa to rozwiązanie dla osób nie mających komputera i nie korzystających z komunikacji internetowej"

  • 0

    5.  2008-08-25 17:27:22

    Non stop czyli bez limitu minutowego? Dla tych co nie mają internetu i nie chcą mieć to bardzo dobra oferta, chyba najlepszą na rynku. Oczywiście dla tych co mają internet to o 99zł za dużo bo to samo mogą mieć ZA DARMO.

  • 0

    6. ~Twix  2008-08-25 18:01:55  host: 87-205-58-170.adsl.inetia.pl

    W tej chwili ciągle najtańszy ( 200min./tydz bezpłatnie, 120 Free Days ) jest Nonoh ( wśród prawdziwych operatorów SIP, EasyCall nie licze ). Znacie może jeszcze korzystniejsza ofertę ?

  • 0

    7. ~Przemek  2008-08-25 19:49:22  host: h55.in.net.pl

    Myślałem, że Nonoh to te same stawki co VoipDiscount i pozostałe betamaxy, ale tam rzeczywiście jest taniej! Jest jednak mankament: tylko 200 minut tygodniowo. Dla mnie to zdecydowanie za mało, 300 będzie w sam raz. Szkoda, bo bym bez zastanowienia zmienił operatora.

  • 0

    8. ~:))  2008-08-25 21:13:30  host: chello089076161248.chello.pl

    do 7 i 8 - Betamaxy mają różne stawki -- np. na komórki Nonoh do Polski ma ledwie 2 a Voipdiscount 5 centów - podstawowe (lądowe) do większości krajów mają takie same 1 cent - ale zawsze można porównac ceny na http://www.backsla.sh/betamax - JEDNAK Nonoh ma o miesiąc krótszy okres darmowych rozmów przy doładowaniu najtańszym kredytem 5E - ALE każdy wybiera co mu pasuje do jego struktury rozmów

  • 0

    9. ~nick  2008-08-25 22:17:18  host: bzt64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Osobiscie sprawdzałem i te jajahy i nonohy nie potrafią zestawic połączenia w którym rozmówcy by się słyszeli.

  • 0

    10. ~blah  2008-08-25 23:32:22  host: xt2086.stansat.pl

    to prawda Betamaxy i inne klony nie nadają się jako zamiennik zwyklej telefonii.

  • 0

    11. ~Twix  2008-08-26 00:06:54  host: 87-205-53-128.adsl.inetia.pl

    9. A to zadziwiające, bo jakoś mnie wszyscy słyszą i poza zrzędzącą od czasu do czasu matka nikt nie czuje różnicy :) Trzeba stosować słuchawkę USB lub dobrej jakości słuchawki zintegrowane z mikrofonem bo inaczej jakość dźwięku przez byle jakie produkty znacznie potrafi sie znacznie obnizyc !

  • 0

    12. ~:))  2008-08-26 10:03:52  host: chello089076161248.chello.pl

    do 9 i 10 - co to za FARMAZONY - jesteście pracownikami TPSA? Ja od dawna korzystam z Betamaxa (Voipdiscount) i nie mam problemów - a może nie wiecie, że zwykłe telecomy TAKŻE przesyłają pliki głosowe przez internet? A może macie jakiś internet przez modem sprzed 20 lat? Jakość waszego połączenia głosowego możecie sobie sprawdzić na tej stronie: http://myspeed.visualware.com/voip/index.html nawet przy relatywnie niskiej szybkości połaczenia głosowe są możliwe polecam bramki telefoniczne - wtedy nie ma problemu z niewydolnością waszych komputerów

  • 0

    13. ~Przemek  2008-08-26 10:20:46  host: h55.in.net.pl

    Potwierdzam, również korzystam z VoipDiscounta i bramki telefonicznej - żadnych problemów z połączeniami, zrezygnowałem dlatego całkowicie z TP. Tak więc betamaxy ewidentnie NADAJĄ się jako zamiennik zwykłej telefonii.

Dodaj swoją opinię