Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UPC: 120 Mb/s dostępne dla ponad 1,3 mln gospodarstw

UPC: 120 Mb/s dostępne dla ponad 1,3 mln gospodarstw

LuiN 28 Marca 2011 16:01

0 0

W zasięgu najwyższych przepustowości Internetu UPC Fiber Power - 50 Mb/s i 120 Mb/s jest obecnie ponad 1,3 mln gospodarstw domowych. Od zeszłego tygodnia z dostępu do niego mogą w pełni korzystać także mieszkańcy Szczecina.



Łącza internetowe oferowane przez UPC oparte są na standardzie EuroDOCSIS 3.0. Obecnie już blisko 75% sieci UPC zostało unowocześnione do tego standardu. W jego zasięgu są takie miasta i ich okolice, jak Trójmiasto, Katowice, Kraków, Szczecin, Warszawa i Wrocław.




Zaletą standardu EuroDOCSIS 3.0 jest to, że odległości pomiędzy domem klienta, a punktem dystrybucyjnym nie mają wpływu na uzyskiwane przez klientów prędkości pobierania i wysyłania danych. Zapewnia to przewagę technologiczną wobec operatorów świadczących usługi internetowe za pośrednictwem łączy telefonicznych w technologii ADSL

Źródło tekstu: UPC     

Dodaj do:
w sumie: 55
  • 0

    36.  2011-03-28 23:17:13

    czytaj - domokrazca

  • 0

    37.  2011-03-28 23:21:00

    he he juz widze te utopijne 4k dla akwizytora :P jak "naciagnie" nieralna liczbe klinetow :)

  • 0

    38. ~  2011-03-28 23:22:25  host: z12-06.opera-mini.net

    a ceny to juz mega fiber.

  • 0

    39. ~damian  2011-03-28 23:31:17  host: 178-36-184-209.adsl.inetia.pl

    jak oferujesz ukrytą akwizycję to twój problem że nie masz pracowników. Średnia krakowa to 3700 brutto a ile wynosi mediana wynagrodzeń ? Zdecydowana większość nie zarabia tyle. A firma UPc działa tylko w dużych miastach co ogranicza jej liczbę klientów gdyż zdecydownana większość Polek i Polaków mieszka na obszarach przedmieść. I absolutnie mnie ta firma nie interesuje a co do polityki jakich sobie wybraliśmy rządzących tak mamy i nie moja wina że większość społeczeństwa jest naiwna i głupia nie chodzi na wybory a potem narzeka na to co się dzieje. A takich nowych polskich kapitalistów nie uważam za przedsiębiorców tylko za wyjątkowych ignorantów intelektualnych ale spokojnie Ci którzy mogą już niebawem wyjadą i zostaniecie sami ze swoimi fuchami jako domokrążcy z 25 tysiącami netto miesięcznie :)

  • 0

    40. ~Frem  2011-03-28 23:50:59  host: 87-205-134-28.adsl.inetia.pl

    Co to znaczy ukryta akwizycja, bo ja tego nie łapię? Jeśli ktoś pisze w ogłoszeniu, że chodzi o pozyskiwanie klienta indywidualnego to chyba jasne, że chodzi o odwiedzanie tych klientów w domu a nie pracy czy na wakacjach.Druga sprawa, że 4k dla akwizytora to nie jest dużo. Tacy, co pracowali w OFE wyciągali 20kzł i więcej.

  • 0

    41. ~  2011-03-28 23:54:24  host: 213.158.217.101.pat.umts.dynamic.eranet.pl

    Zgadzam się z Mike. Właśnie wróciłem z Niemiec, ludzie tam jeżdżą gorszymi samochodami niż w Polsce.

  • 0

    42.  2011-03-29 02:15:47

    41 ... piepXXych ze w Niemczech jeżdżą gorszymi autami ... chyba w Niemczech bywasz raz ... raz byleś i to na prowincji.tzn ze widziałeś wartburgi i trabanty! Jakim autem Ty śmigasz przyznasz się?!

  • 0

    43. ~  2011-03-29 02:24:15  host: t14-12.opera-mini.net

    Na ulicach w polsce są na ogół lepsze auta niż w niemczech. Wyższe są tam także ceny za usługi gsm ale u nich nie ma simplusa czy samych swoich jak u nas.

  • 0

    44. ~  2011-03-29 05:56:11  host: z08-15.opera-mini.net

    Ludzie o czym wy piszecie. Bezrobocie 14% oficjalne a pewnie jest wieksze. We wschodniej Polsce standardem jest praca za 1,4brutto. Inzynier po studiach jak znajdzie prace to 1,7brutto dostaje. Z uprawnieniami telek. pełnymi moze liczyc na 2,5 brutto ale tez nie zabijaja sie za nim. A tutaj ciołek jakis pisze ze w biedronce 3k zarabiaja :-D

  • 0

    45. ~THX  2011-03-29 07:45:59  host: aaae56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Mike to burzuj albo zyje w alternatywnym swiecie:) A ta srednia krajowa to mozna o kant dupy potluc bo zawyza ja z 20% spoleczenstwa ktore zyje ponad stan. Np. moja matka bedac dyrektorem szkoły nawet nie dobija do niej (2 tys. z ogonkiem pensji + z 500 zl dodatku dyrektorskiego. Wiec o czym my tu mówimy......

  • 0

    46. ~  2011-03-29 09:06:50  host: z19-10.opera-mini.net

    mike to jakis kolejny forumowy troll - pewnie ma poglady narodowoscowe (czytaj uaza ze jestesmy narodem wybranym) i glosuje na PIS, no chyba ze to przedwyborcza propaganda PO

  • 0

    47. ~  2011-03-29 09:46:35  host: 87-205-134-28.adsl.inetia.pl

    Faktycznie Wrocław to nie Białystok.

  • 0

    48. ~Brawo LuiN  2011-03-29 12:45:57  host: bez154.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No, przyznałeś się do błędu modyfikując tekst :-)

  • 0

    49. ~szarit  2011-03-29 15:11:24  host: ip-178-214-150-141.silesiamultimedia.com.pl

    A tak z ciekawości czy w UPC jest już mniej awarii niż kiedyś?,bo jak miałam to cudo to codziennie wyłączali sygnał tv średnio na 2 godzinki lub kilka razy w ciągu dnia najchętniej wieczorem i późnym popołudniem jako przerwy techniczne.W końcu uciekłam na własna satelitę i od razu awarię się skończyły ciekawe jak z netem też z przerwami czy lepiej?wie ktoś?

  • 0

    50. ~  2011-03-29 16:20:20  host: z25-02.opera-mini.net

    Szarit, mysle ze to duzo zalezy od lokalizacji. Ja przez ostatnie 2lata odnotowalem 2-3awarie. Z samego netu jestem zadowolony ale ceny powinny byc nizsze.

  • 0

    51. ~  2011-03-31 15:49:26  host: 83-238-228-54.adsl.inetia.pl

    Mike, po pierwsze ludzie tak traktują twoje ogłoszenia o prace bo oni sami są przedstawicielami i najczęściej w tym czasie mają robotę. A po drugie kto to widział dawać punto przedstawicielowi? Przedstawiciel musi być nie spocony (porządna klima), wypoczęty (wygodne fotele) i na czas (mocny silnik, antyradar itp.). I umawiaj na rozmowy wieczorem, w niedziele gdy potencjalni kandydaci są już po pracy.

  • 0

    52. ~  2011-04-05 19:02:21  host: 89-78-69-65.dynamic.chello.pl

    Co z tego jak już 25 Mb/s wcale nie działa szybciej od 15 które miałem wcześniej. To znaczy niby działą szybciej na stronie testowej którą podaje UPC do testowania prędkości bo na innych stronach testowych które znalazłem w sieci prędkość jest taka jak poprzednio. Youtube czy film.onet.pl też wcale nie ładuje filmów od razu. Więc jak dla mnie z tą prędkością to niezła ściema, bo skoro 25 już wcale nie przyspiesza to co dopiero 120.

  • 0

    53. ~Olek  2011-04-06 23:49:40  host: 89-78-114-201.dynamic.chello.pl

    Ja mam w Szczecinie 25 Mb z UPC i jestem bardzo zadowolony, bez problemu osiągam pełną przepustowość, P2P nie jest przycinane.

  • 0

    54. ~Eustachy  2011-04-08 00:34:33  host: 89-78-1-13.dynamic.chello.pl

    Ktoś tu niezła ściemę wciska. Za sam internet w UPC 10/1 płacę 62 zł. W porównaniu z ADSLami to niebo a ziemia. Fakt że obniżyli ceny i nie ma takiego overkilla jak kiedyś. Za 25 musiałbym dopłacić 50zł za wymianę modemu i to bezsens.

  • 0

    55. ~  2011-04-13 20:18:58  host: 89-78-69-65.dynamic.chello.pl

    Być może P2P działa ok, nie wiem, nie używam, ale chciałbym żeby się dało oglądać bez problemu filmy HD na youtube czy tez film.onet.pl albo ipla w wysokiej jakości bez zacięć i czekania aż zbuforuje.

Dodaj swoją opinię