Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Upadłość Elektrimu - wniosek wycofany

Upadłość Elektrimu - wniosek wycofany

WitekT 14 Kwietnia 2005 10:07

0 0

Alstom Power wycofał złożony 18 lutego wniosek o ogłoszenie upadłości Elektrimu - poinformowała wczoraj spółka.




Alstom Power jest generalnym wykonawcą należącego do Zespołu Elektrowni PAK Pątnowa II. Inwestycja została niemal dwa lata temu wstrzymana, gdyż banki wycofały się z jej finansowania. Elektrim, który ma 40% akcji ZE PAK, po wielomiesięcznych staraniach zdobył środki na dokończenie inwestycji. Alstom przed złożeniem wniosku o upadłość Elektrimu wielokrotnie informował media, że nie może się doczekać pieniędzy za wykonane prace. Chciał je odzyskać i tym uzasadniał przed dwoma miesiącami wniosek o upadłość.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet