Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UOKiK zgodził się na przejęcie spółki Tell

UOKiK zgodził się na przejęcie spółki Tell

sirmark 18 Lutego 2014 23:29

3 0

UOKiK wydał zgodę na przejęcia spółki Tell przez Neo Investment. Neo Investment zajmuje się m.in. doradztwem w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania, natomiast Tell zajmuje się pośrednictwem w sprzedaży usług telekomunikacyjnych oferowanych przez sieć Orange.

Urząd po przeprowadzeniu postępowań antymonopolowych uznał, że koncentracje nie doprowadza do istotnego ograniczenia konkurencji.
Neo Investment, który posiada akcje w spółce Tell uprawniające do wykonywania 35,67% głosów na walnym zgromadzeniu, w grudniu 2013 r, wezwał do sprzedaży akcji Tell-a. Chciał uzyskać dodatkowe 30,33% głosów i przejąć kontrolę nad spółką. Jednak żaden inwestor nie odpowiedział na wezwanie.

Neo Investment nie wyklucza zwiększania udziałów w ogólnej liczbie głosów spółki Tell. Zgoda udzielona przez UOKiK ważna jest przez 2 lata.

Źródło tekstu: UOKiK, wł     

Dodaj do:

Tagi: neo investment | tell | uokik

w sumie: 1
  • 2

    1. ~  2014-02-19 12:14:43  host: host-81-190-151-45.olsztyn.mm.pl

    Tell ma siec salonow orange. Ma tez DKB i AM Orange. Pod wlasna marka sprzedaja akcesoria chinskie do telefonow. Naprawde duza firma.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-23-20-25-122.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet