Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Uniwersalne Telekarty Plus do wszystkich prepaidów

Uniwersalne Telekarty Plus do wszystkich prepaidów

Ringu 14 Kwietnia 2011 12:52

0 0

15. kwietnia Polkomtel wprowadza uniwersalne Telekarty doładowujące konto wszystkich marek prepaid: Simplus, 36.6, MixPlus, iPlus na Kartę oraz Sami Swoi.



Dla klientów Simplus, 36.6, Mixplus nie zmieniają się dotychczasowe okresy ważności, zaś dla użytkowników Sami Swoi wprowadzone zmiany oznaczają dodanie trzech nowych nominałów: 5 zł, 100 zł zwiększający stan konta o 115 zł oraz 150 zł zwiększający stan konta o 180 zł. Osoby korzystające z oferty Sami Swoi mogą w dalszym ciągu doładowywać konto telakartami Sami Swoi dostępnymi na rynku.




Uniwersalna Telekarta Plus może mieć formę wydruku z terminala płatniczego w momencie jej zakupu lub postać standardowej karty-zdrapki o określonych nominałach. Telekarata jako wydruk z terminala dostępna jest w blisko 100 tys punktach sprzedaży na terenie całego kraju. Konto może być doładowywane z wykorzystaniem Telekart Plus o nominałach 5, 10, 20, 30, 40, 50, 60, 80, 100 oraz 150 zł. W przypadku kart-zdrapek dostępne będą nominały Telekart Plus o wartości 10 zł, 20 zł, 30 zł oraz 50 zł.

Nominały doładowań i okres ważności dla usług Simplus, 36i6, iPlus na Kartę oraz Sami Swoi:

Wartość zasilenia / Nominał Ważność konta dla połączeń
wychodzących przychodzących
5 zł 2 dni 32 dni
10 zł 7 dni 37 dni
20 zł 14/30* dni 44/60 dni
30 zł 30 dni 60 dni
40 zł 30 dni 60/120* dni
50 zł 90 dni 120 dni
60 zł 90 dni 120 dni
80 zł 90/210* dni 120/240* dni
100 zł (+15 zł gratis) 180/210* dni 210/240* dni
150 zł (+30 zł gratis) 180/210* dni 210/240* dni

* - dłuższy okres dotyczy oferty Sami Swoi

Źródło tekstu: Polkomtel     

Dodaj do:
w sumie: 91
  • 0

    80. ~Derick  2011-04-15 01:10:51  host: 87-207-122-178.dynamic.chello.pl

    @79 No to jak żonie musisz płacić więcej... Twoja sprawa a nawet godna pochwały, tylko już nie wyskakuj z tymi 120 minutami jako wielki prezent. :->

  • 1

    81. ~  2011-04-15 01:27:02  host: v01-16.opera-mini.net

    I co teraz powiecie szanowni użytkownicy prepaidów Ery, Orange i Play. Simplus i Sami Swoi to zdecydowani liderzy, najlepsi, najtańsi. Ale was wcale nie namawiam do przejścia do Simplusa czy Samych Swoich. Możecie sobie dalej przepłacać w TT, OO i PF.

  • 0

    82. ~  2011-04-15 01:52:28  host: z20-03.opera-mini.net

    Dziś nie miałem czasu uczestniczyć w tej "owocnej" dyskusji, choć zapewne straciłbym czas, bo w efekcie okazuje się że nadal mimo czasów internetu i świadomości że mamy alternatywę istnieją osoby, które traktują swojego operatora jak własną żonę czyli wybierają go do końca życia. Rozumiem numer można mieć teraz jeden na całe życie(niektórzy nadal myślą że zmiana operatora to też zmiana numeru :-D), ale żeby operatora? /Kwistas

  • 1

    83. ~  2011-04-15 02:21:20  host: t13-15.opera-mini.net

    Mam simplusa i jestem bardzo zadowolony z niskich cen. Wkurza mnie tylko jedno-znajomi co mają play. Nigdy nie mogą zadzwonić tylko puszczają sygnałki bo wiedzą że mam tanio, orange i era to samo ale rzadziej. Z pewnych względów mam swój najstarszy numer w play jako stacjonarny który ładuje 5zł na rok i o dziwo simplusowcy na niego częściej dzwonią niż na mój nowy w simplusie. Taktakowcy i orangowcy dzwonią już tylko na simplusa albo jak wcześniej pisałem puszczają sygnałki. Wiele razy namawiałem ludzi na simplusa ale bez skutku więc odpuściłem sobie. Ważne że ja mam tanio, jeśli ktoś uparcie chce mieć drogo w play, erze i orange to jego sprawa.

  • 0

    84. ~Derick  2011-04-15 02:57:15  host: 87-207-122-178.dynamic.chello.pl

    @up - Tylko dobrze było by wiedzieć, że pre-paid to nie tylko Era, Orange, Plus i Play. Są jeszcze operatorzy MVNO, co w standardzie bez promocji mają tanie rozmowy do wszystkich sieci jak: MBank Mobile – / 0,19 PLN za minutę (również do Play); Carrefour Mova – / 0,25 PLN za minutę; TuBiedronka - / 0,25 PLN za minutę (15 sekundowe naliczanie); GaduAir - / 0,29 Pln (0.19 w opcji promocyjnej). A jest ich znacznie więcej. Wymienieni chyba wszyscy jadą na nadajnikach Plusa, więc macierzysta sieć nie musi ich przebijać bo i tak ma z nich zyski a SIM-Plusowcy muszą bulić znacznie więcej tylko za to, że mają znany brand. Nic to,.. głupota i lenistwo nie boli. :-D

  • -1

    85. ~  2011-04-15 05:12:51  host: v02-16.opera-mini.net

    S+ to wyjątkowo popieprzony prepaid z krótkimi okresami jakiś durnych promo. A ile tu wiernych wyznawców zielonych, którzy bronią opa do upadłego zaprzeczając logice.

  • -4

    88.  2011-04-15 11:05:32

    ~Derick - no i co z tego? Mówią, ze BMW czy tam VW np. są najlepszymi samochodami... Ciekawe czemu np. Skoda jest taka popularna? Rankingi nie mają dla mnie żadnego znaczenia. Bo co z tego jak jeden mi daje starter ważny rok z wychodzącymi za jedyne 5 zł i miliony minut w sieci, jak ta sieć nie jest t ą siecią, w której bym wykorzystał chociażby pół godziny miesięcznie, natomiast cena do sieci, do której dzwonię dużo to 29 groszy - 2-3 razy wyższa niż u innego operatora? Jak komuś pasuje, niech kupuje i głosuje. Ale nie chrzańcie, zę to co co jakiś rankung preferuje, jest dobre dla wszystkich. Jeśli by tak było, mielibyśmy w Polsce jedną albo góra dwie sieci a nie 4 i kilkanaście wirtualnych ;-)

  • -3

    89.  2011-04-15 11:08:42

    Nie zwróciłęm tu oczywiście uwagi na to, że w większości naród to barany łykające bezkrytycznie co im się poda w reklamie. Tym bardziej "orły" inteligencji powinny edukować, nawet za pieniądze poprzez prowadzenie firm doradczych, baranów, żeby przenosili do najlepszej sieci nuymery komórek ;-) Aż dziwne, ze duże firmy ciągle korzystają z abonamentów, zamiast korzystać z telefonó na kartę - są przecież takie tanie, no i 5 zł na wychodzące przez rok!!

  • 1

    90.  2011-04-15 12:22:16

    Mam propozycję Zróbmy lepszą standaryzację ofert Plusa: doładowanie - poł. wych. - poł. przych. 5 zł - 0 - 2 10 zł - 1 - 3 30 zł - 5 - 15 50 zł - 10 - 30 100 zł - 20 - 60 A do tego dajmy 99 gr / sek., 5 zł / SMS i 10 zl / MMS. A czemu nie? Przecież klienci plusa to barany to trzeba ich skubać.

  • 0

    91. ~Derick  2011-04-15 12:44:46  host: 87-207-122-178.dynamic.chello.pl

    @wlo - Firma to firma i tam abo się sprawdza. Nikt mądry nie namawia na pre-paida dla firm. Jednak dla gaduł taki np. Play Fresh dający możliwość 30 dni nielimitowanych rozmów głosowych/wideo za 10 pln to duża gratka. Następuje inwazja tabletów z dużym ekranem i modułem GSM, więc do wideo rozmowy jak znalazł... Dajmy na to siedzisz na rybach i pokazujesz w czasie rzeczywistym kumplowi teren,.. to co robisz, jednocześnie z nim gaworząc itp. To nowe możliwości z których wielu będzie chciało skorzystać, bo same firmy już masowo kupują tablety do wideokonferencji. Podaj linka z ofertą pre-paid, gdzie jak twierdzisz masz w standardzie 9-19 groszy/min do innej sieci, do której dużo dzwonisz? Czekam aż mi to udowodnisz "znawco"!? Na razie zrobię Ci tak :-DDD

  • -1

    92. ~  2011-04-15 12:47:51  host: public-gprs42412.centertel.pl

    Fanatyków plejowych prosimy o nie zabieranie głosu w tematach nie dotyczących plej. plej jak ktoś dobrze napisał to sieć dla ubogich i jak kogos stać na inne to co was to obchodzi. Poza tym co z tym plejem jest nie tak, że trzeba go zachwalać? Jesli to dobra oferta to klienci sami przyjdą bez spamowania po forach jak @90

  • 0

    93. ~  2011-04-15 12:52:18  host: public-gprs42412.centertel.pl

    @91; mBank mobile, GaduAir

  • 0

    94. ~Derick  2011-04-15 13:13:10  host: 87-207-122-178.dynamic.chello.pl

    @93 - W standardzie 19 groszy ma tylko mBank. Jednak ja odpowiadam na zdanie, że rzekomo 29 groszy jest 2-3 razy wyższa niż u innego operatora? Dlatego pytam u którego to operatora cena jest 2-3 razy niższa niż 29 groszy, bo tak wynika z komenta 88? Kumasz czy nie bardzo? :-D

  • 0

    96. ~anty  2011-04-15 16:04:24  host: 77-252-77-252.ip.netia.com.pl

    To ja mam propozycję. Jeżeli wybieranie ofert, w których ma się dużo minut w niskich cenach jest takie upokorzające, weźcie wszyscy najniższe abonamenty, może specjalnie dla Was operatorzy uruchomią ponownie oferty, w których za 20 zł dostaniecie 8 minut i stawkę po abonamencie 3zł. I wszyscy będą szczęśliwi.

  • 0

    97. ~słoneczny  2011-04-15 16:05:42  host: dfj115.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ale tu się ludzie podniecają ideologiami sieciowymi. :-) Jakby to miało jakieś znaczenie? Kiedyś też się podniecałem przynależnością do sieci, ale teraz - w czasach gdy przenosi się numer do innej sieci i kompletnie nie wiesz do jakiej sieci dzwonisz, to już mnie nie ma żadnego sensu. Celowo tu nie napiszę w czym mam numer, żeby nie prowokować agresji. Co do wątku głównego, kiepskie te terminy. Tak na mój gust to bardziej opłaca się brać od razu abonament niż dokarmiać raz na miesiąc s+.

  • -3

    98.  2011-04-15 20:04:13

    91. ~Derick - nie obrażaj specjalistów zabierających głos na telepolis! Oni mówią, ze firmy powinny używać pre-paidów! Nie pwiedziałem, że prepaida, że do innej sieci... Nie czytasz co piszę, więc dyskusja jest bez sensu ;-)

  • 0

    99. ~  2011-04-15 23:21:13  host: t19-13.opera-mini.net

    Wlo jak zwykle sprowadza wszystko do absurdu. Ja się cieszę że jest simplus czy sami swoi bo mam się z czego pośmiać. Porównania taryf gsm do aut są bez sensu. Lepsze są porównania z lekami a najlepsze z tymi które stają się modne jako panaceum na wszystko nie tylko na zachodzie ale i u nas. Wszystko to jeden *uj na paracetamolu, ale pod inną nazwą i kto inny to produkuje. Czym się różnią? Głównie ceną.

  • -3

    100.  2011-04-16 14:25:02

    99. - inaczej nie da sie reagować na kategoryczne opinie jakie czytacie sami (a może i piszecie). Widzę, ze i chemikiem/farmacutą jesteś? Brakuje, zeby tylko ktoś tu zaraz dopisał tekst, ze np. jeden lek jest na lepszym wypełniaczu niż ten drugi... Bo jak by nie patrzeć, to też ma znaczenie. A i kształt tabletki - jedne łatwij połykać inne ciężej...

  • 0

    101. ~Ganc2  2011-04-18 09:42:37  host: d082236.adsl.hansenet.de

    z tego co ja kojarze, karty orange od zawsze mozna bylo wykorzystac zarowno w POPie, Orange Go i innych, niezaleznie od platformy, wiec zagranie Plusa jest troche zaspane. Szkoda ze w erze tego nie ma, chcialbym doladowac Heyah kuponem tak taka, tylko ze HH od TT roznia jeszcze kwoty minimalne i rozne nominaly.

  • 0

    102.  2011-04-19 01:02:59

    @101 - bo wszystkie prepaidy Idei/Oranga to były de facto po prostu różne taryfy ze wspólną numeracją i możliwością migracji pomiędzy. Natomiast SS i Heyah to są takie łże-wirtuale z oddzielnymi od głównych prepaidów numeracją oraz doładowaniami, i (zwłaszcza Heyah) siecią dystrybucji. SS mogliby zresztą spoko zlikwidować z tymi kosmicznymi stawkami niemal na wszystko.

Dodaj swoją opinię