Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Unilever rozszerza kontrakt z BT

Unilever rozszerza kontrakt z BT

sirmark 24 Maja 2006 14:54

0 0

Unilever rozszerzył, istniejący już, 7-letni kontrakt z British Telecommunications. Umowa, warta dodatkowe 270 milionów funtów, zobowiązuje BT do dostarczania usług głosowych, transmisji danych oraz mobilnych przez kolejne 3 lata.

Pierwotna umowa, o wartości 670 milionów funtów, została ogłoszona w listopadzie 2002 roku i była pierwszym kontraktem na usługi outsourcingowe o globalnym zasięgu pozyskanym przez BT. Współpraca BT i Unilevera polega na przekształceniu infrastruktury Unilevera w jedną z najnowocześniejszych sieci korporacyjnych na świecie.
Dodatkowo poza najwyższej jakości globalną siecią telekomunikacyjną BT dostarcza także różne nowe usługi, takie jak rozwiązania IP i technologię satelitarną. W portfolio Unilevera znajduje się 400 globalnych marek – m.in. Lipton, Dove, Sunsilk, Walls, Knorr i Persil.

Źródło tekstu: Unilever     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet