Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Unikupon będzie budował sieć sprzedaży Play

Unikupon będzie budował sieć sprzedaży Play

WitekT 14 Kwietnia 2007 13:32

0 0

Firma Unikupon, zajmująca się głównie doładowaniami telefonów komórkowych, rozpoczęła współpracę z P4, operatorem sieci Play - pisze Rzeczpospolita.

Unikupon będzie tworzył sieć salonów sprzedaży usług tej sieci - sam i we współpracy z innymi przedsiębiorcami na zasadzie franczyzy.




W tej chwili sieć sprzedaży Play stanowią salony Empiku, markety z elektroniką Saturn i Media Markt, kioski Ruchu oraz punkty ex dealera Ery - Mobile Phone Telecom - które nie odeszły z powrotem do Ery. Sieć sprzedaży jest budowana także przez giełdową spółkę Arteria. Od maja dołączy do sprzedaży ponad 150 punktów Germanosa.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita, wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    24. ~  2007-04-15 16:48:09  host: w3cache.polsl.pl

    WitekT no sory, ale gdzie niby kupilem Playa jak nie w Germanosie. Stare punkty takze posiadaja logo Play. Niewiem czy jest to zalezne od wojewodztwa, ale Rybnik nie jest jedynym odosobnieniem. Wiem co mowie i raczej mi sie to nei przywidzialo.

  • 0

    25.  2007-04-15 17:12:27

    Mówię - odosobnione przypadki. Ja z kolei widziałem ostatnio Germanosy w Olsztynie i Warszawie - sprzedają jak Pan Bóg przykazał Erę bez logo Play.

  • 0

    26.  2007-04-15 20:48:28

    Co do doładowań Playa: http://web.playmobile.pl/portal/pomoc_875.html

  • 0

    27. ~moov  2007-04-15 21:48:20  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    Stwierdzilem dzisiaj ze malo ktore reklamy sa tak zimne i odpychajace jak te Playa

  • 0

    28.  2007-04-15 23:06:20

    27 co racja to racja :P

  • 0

    29. ~igorie  2007-04-16 07:29:15  host: nat-83.ghnet.pl

    *Ziupo, WitekT, prawda jest taka, że salony subdilerskie Germanosa już sprzedają Play-a, natomiast salony własne sieci do końca miesiąca oferują jeszcze Erę.

  • 0

    30. ~  2007-04-16 08:49:11  host: w3cache2.icm.edu.pl

    WitekT: do premiery nowegooperatorakomorkowego pozostała jakaś godzina. Nie wiem czy zdążysz coś wyknuć w temacie i napisać.

  • 0

    31. ~quee  2007-04-16 10:16:03  host: aavz10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    moov- a co znaczy zimne reklamy???Bo u wielkszosci ludzi treklamy Play wywoluja spore emocje.We mnie pozytywne.

  • 0

    32. ~Dzidzia  2007-04-16 12:12:10  host: aapx55.neoplus.adsl.tpnet.pl

    no to super! Ja co prawda wziełam sobie telefon na abonament także nie bedzie mi potrzebne doładowanie, natomiast moja mama przenosi się do Play, ach ta domowa namowa, i super ze bedzie mogła sobie doładować konto prawie wszędzie!To spore udogodnienie!

  • 0

    33. ~ik  2007-04-16 16:29:09  host: docsis-21.nat.tvk.wroc.pl

    nie polecam wizyt w germanos, ta lichwiarska firma kogucik ma w dupie klienta, sprzedaja badziewie i oszukuja klientow. nie ladnie.

  • 0

    34. ~DIS  2007-04-17 10:06:28  host: qd90.internetdsl.tpnet.pl

    ik: sprzedają to co im dadzą, a więc jak im da PLAY lepsze telefony, to będą mieli lepsze... Co tu zależy od Germanosa?

  • 0

    35. ~nuta  2007-04-17 18:30:44  host: chello062179021215.chello.pl

    Wiesz od obsługi sporo jak widać zależy, bo jej niski poziom przekłada się na negatywne opinie, miejmy nadzieję, że po wejściu play do germanosa jakość sprzedaży będzie wyższa niż wcześniej

  • 0

    36. ~DIS  2007-04-18 10:17:12  host: qd90.internetdsl.tpnet.pl

    nuta, całe szczęście stawiają na działalność wysyłkową, choć przez to też się narażają na duuużo negatywnych opinii spowodowanych przez firmy kurierskie... zawsze są jakieś minusy, nawet w Plusie :D

  • 0

    37. ~arka  2007-04-18 22:30:19  host: aaxm131.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejny dystrybutor...to chyba dobrze że weszli we współprace z Playem...to napewno ułatwi dostep do doładowań...

  • 0

    38. ~bambucza  2007-04-19 11:06:51  host: 155-tar-5.acn.waw.pl

    calkiem calkiem jak dla mnie. u mnie w kiosku sa juz startery za 30 zl a kiosk raczej osiedlowy.

  • 0

    39. ~morela  2007-04-20 18:18:59  host: aawp79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    No to niezle.Ja mieszkam pod Wawa i myslalam,ze raczej nie doczekam sie salonu Play u siebie,a tu okazuje sie,ze bedzie.

  • 0

    40. ~algida  2007-04-20 22:02:10  host: chello081018209244.chello.pl

    Zapomnieli napisać, że pre-paidy Play można też doładować na stronie blue.pl. A to chyba najwygodniejsza z form.

  • 0

    41. ~bambucza  2007-04-22 22:44:42  host: 155-tar-5.acn.waw.pl

    no fakt, przed komputerem jest bardzo wygodnie przelew 5 klikniec i jest. ciekawe ile chca miec sklepow do konca roku.

  • 0

    42. ~ktosik  2009-12-26 13:51:39  host: ip-109196050045.syrion.pl

    ja korzystam z serwisu www.doladowanie.za.pl można doładować za darmo za 5zł;)

  • 0

    43. ~marek  2010-03-13 01:27:03  host: ip-109196050045.syrion.pl

    hej:) polecam tą stronkę www.doladowanie.za.pl Dziś doładowałam za darmo karte orenge go za 25zł!

Dodaj swoją opinię