Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Unieważniony przetarg na powiatowy WiMAX

Unieważniony przetarg na powiatowy WiMAX

WitekT 5 Maja 2006 10:56

0 0
UKE podjął decyzję o unieważnieniu przetargu na częstotliwości 3,6-3,8 GHz, pozwalające na świadczenie usług w technologii WiMax. Z nieoficjalnych informacji wynika, że przetarg został unieważniony z przyczyn formalnych.

Unieważnienie aktualnego przetargu prawdopodobnie opóźni to rozdysponowanie tych częstotliwości co najmniej o pół roku. Przetarg rozpoczął jeszcze poprzedni regulator — URTiP. Rozpisano go na 317 obszarach. Najwięcej wniosków złożyły TP i Exatel — chciały być obecne na każdym z 317 obszarów.


Źródło tekstu: Puls Biznesu     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-162-8-185.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że operatorzy telekomunikacyjni w Polsce należycie chronią dane swoich klientów?

Incydent z danymi osobowymi w Aero2

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet