Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UMTS w Plusie

UMTS w Plusie

WitekT 31 Sierpnia 2004 13:33

0 0
Już za kilka dni wybrani klienci sieci Plus GSM zostaną zaproszeni do testów usług telefonii 3G.

Polkomtel podjął rękawicę rzuconą przez Erę, mimo znacznie mniejszych inwestycji w infrastrukturę, a co za tym idzie - mniejszym zasięgiem. Zaproszeni przez Polkomtela (operatora sieci Plus GSM) do testów użytkownicy będą mieli możliwość sprawdzenia usług szybkiej transmisji danych (dostęp do Internetu i intranetu). Nominalna prędkość pracy wynosi do 384 kb/s.

Więcej szczegółów będzie znanych po oficjalnej konferencji, która odbędzie się już w czwartek.


Źródło tekstu: własne     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~Pop  2004-08-31 22:41:00  host: aij187.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kazdy kto ma odpowiedni aparat bedzie mogl (juz moze:) skorzystac z UMTS :) Nie ma znaczenia czy jest to klient abonamentowy czy prepaidowy. Mozna juz nawet korzystac z wideokonferencji. Szkoda, ze na razie tylko Wawa :/

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-41-76.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy Internet LTE jest w stanie zastąpić Internet kablowy?

Test szybkości LTE sieci Plus

 

Zobacz wynik | Opinie (18)

Archiwum Ankiet