Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Umowy TP z FT

Umowy TP z FT

WitekT 3 Stycznia 2005 12:06

0 0

Telekomunikacja Polska zawarła dwie umowy ze spółkami z grupy France Telekom o łącznej wartości 94 milionów złotych. Dotyczą one usług doradczych i szkoleń, a także współpracy badawczo-rozwojowej.
Do 79 mln zł zapłaci TP firmom France Telecom, Expertel Consulting oraz Sofrecom Polska za usługi doradcze i szkoleniowe. 15 mln zł warta jest umowa między TP i FT o świadczeniu usług badawczo-rozwojowych. Określa ona główne zasady świadczenia tych usług przez centrum badawczo-rozwojowe TP na rzecz FT i przez FT na rzecz centrum badawczo-rozwojowego TP. Na piątkowej sesji kurs akcji TP rósł, co - zdaniem analityków - oznacza, że na razie inwestorzy zignorowali tę informację.

Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-151-201.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.