Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Umowa na 36 miesięcy i nowe telefony w Orange Twój Mix

Umowa na 36 miesięcy i nowe telefony w Orange Twój Mix

WitekT 18 Sierpnia 2006 19:23

0 0
Od 23. sierpnia Orange wprowadza umowę na 36 miesięcy w ofercie Twój Mix, w której pojawią się nowe telefony.

Nowe telefony to Motorola PEBL U6, Nokia 6230i, BenQ Siemens EL71 oraz Sony-Ericsson K750i. Ich ceny na razie nie są znane.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2006-08-18 23:16:40

    mnie tam nie pasuje. Jednak poczekam aż Orange wprowadzi umowy na 5 lat.

  • 0

    9. ~maniana  2006-08-19 02:31:34  host: apn-99-85.gprspla.plusgsm.pl

    a ja poczekam aż będą umowy na 8 lat

  • 0

    10. ~dt  2006-08-19 02:47:18  host: fe2.internetdsl.tpnet.pl

    36 m-cy to wciaz krotko. Przeciez z taka globalna marka jak orange to powinno sie wiazac az do grobowej deski ;-)) zdecydownie lepszy jest mix w Plusie. 36 doladowan jest korzystniejsze.

  • 0

    11.  2006-08-19 05:57:42

    #10: no tak w sumie zobowiązania można dziedziczyć. A jakby tak zrobić taką umowę że jeszcze mój wnusio by ją musiał spłacać? Może bym wtedy dostał N93 za friko czy nie da rady jednak? Hahaha.

  • 0

    12. ~GhostDog  2006-08-19 08:25:31  host: p02-05.opera-mini.net

    Największą głupotą jest chyba umowa na trzy lata z se k750i, dosyć że oferta usług kiepska, przepłaca się za telefon(w porównaniu do ery,plusa,allegro), to jeszcze telefon pewnie nie wytrzyma tych 36 miesięcy, bo rzadko który se wytrzymuje bez awarii dwa lata.No ale z drugiej strony przy tej ofercie nie będzie zbytnio żyłowany :)

  • 0

    13. ~ROBS  2006-08-19 08:29:35  host: 213.158.194.228

    poczekam na dożywotnią z możliwością dziedziczenia do trzech pokoleń

  • 0

    14. ~Mareczek  2006-08-19 11:58:05  host: cee141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Hehe.Unas w mieście jest sklep fotograficznym w którym podrodze sprzedają telefony.I za noważNokie 6230i życzą sobie 1300zł. :D To jest dopiero promocja :D Pozdr.

  • 0

    15. ~getITright  2006-08-19 13:15:04  host: phantom.teldom.pl

    @GhostDog - no SE to mają problem żeby wytrzymać chociaż JEDEN ROK bez napraw, a co do umowy to trzeba być chyba nie spełna rozumu żeby wiązać się z jedną firmą na 3 lata, właściwie to w przyszłości umowy będą na rok, albo max na 18 miesięcy tak jak jest teraz na zachodzie, a to że u nas operatorzy se mogą pozwolić na takie chamskie umowy, świadczy tylko o NIEDOROZWOJU naszego rynku

  • 0

    16. ~wlo  2006-08-19 14:05:52  host: asi23.neoplus.adsl.tpnet.pl

    getITright - ja jestem "spełna rozumu" i już 9 lat z jedną firmą mam permanentnie przedłużaną umowę... Bieżący kontrakt kończy mi się za rok z groszem ;-) Właśnie - niedorozwój rynku to niedorozwój ogółu jego uczestników nie tylko tych którzy na 36 miesięcy podpisują ;-) A zatem jak jesteśmy wszyscy niespełna rozumu, to... wszystko jest OK, bo biorąc pod uwagę płaszczyznę odniesienia jaką jest lokalizacja na globie w ramach określonych granic, to norma. A jak norma to i nic dziwnego. Nie widzę więc problemu 36 miesięcy ;-D

  • 0

    17. ~getITright  2006-08-19 14:57:59  host: phantom.teldom.pl

    @wlo - no wiesz... to że od 9 lat masz tą samą ofertę może świadczyć albo o tym że przez te 9 lat faktycznie NIE BYŁO NA RYNKU LEPSZEJ OFERTY, albo o twojej przesadnej, niczym nie uzasadnionej lojalności wobec firmy, bo np. oferta u innego operatora jest tylko TROCHĘ lepsza. A pozatym to przez te 9 lat, mogłeś co 2 lata zerwać umowę, jak byś chciał, nie zrobiłeś tego, ale mogłeś, a tutaj przez 3 lata nie możesz, a to po to żeby dostać telefon o 200zł taniej niż na allegro, więc oferta dla debili delikatnie mówiąc. Niedorozwój rynku - czyli niedorozwój większości użytkowników, zgadzam się z tym w pełni, tylko czy powinniśmy stanąć i płakać nad zastaną rzeczywistością, bo tak musi być, czy jednak próbować coś zmienić, bo w pewnych ramach może być lepiej (kiedy klienci, albo chociaż ich część, jest wymagająca) lub też gorzej (kiedy klienci są z wszystkiego zadowoleni, wszystkie oferty są super i w ogóle wypas, a firmy trzeba kochać ;) ) ja jednak wolę żeby ta "norma", która faktycznie jest determinowana naszym miejscem na globie, była u nas wyższa, oczywiście w dostępnych możliwych ramach

  • 0

    18.  2006-08-19 16:11:31

    *17: That'sIT!

  • 0

    19. ~hettman  2006-08-19 18:42:15  host: host81-132-60-37.range81-132.btcentralplus.com

    tak sobie przegladam ta stronke orange,przypominam sobie reklamy i tak caly czas mi sie wydaje ze Orange uzywa takich samych metod jezykowych,wizualnych itp jak sekty co chca zwabic "nowych wyznawcow".

  • 0

    20. ~Ghostdog  2006-08-19 18:49:18  host: p10-05.opera-mini.net

    @ getITright ==> no wiesz chciałem napisać jeden rok lub nawet pół roku, ale pewnie jacyś maniacy se zmieszali by mnie z błotem i pochwalili by się że "oni mają se już dwa lata i nic się nie dzieje". Tylko nie akceptują faktu, że tym którym "nic się nie dzieje" jest jakieś 35% posiadaczy se :)

  • 0

    21. ~lobo  2006-08-19 19:53:58  host: apn-99-89.gprspla.plusgsm.pl

    36 miesiecy to jak gwozdz do trumny

  • 0

    22.  2006-08-19 21:30:08

    Orange niech zyje drogi nam - powies sie sam !!! ( lojalką na 36 mcy ) :P

  • 0

    23. ~ckof  2006-08-20 15:54:16  host: apn-99-86.gprspla.plusgsm.pl

    36 miesiecy to juz jest beszczelnosc

  • 0

    24. ~xxx  2006-08-20 21:31:04  host: eez46.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W tytule newsa jest błąd. Napisano ...umowa na 36 mcy... a powinno być ...umowa na 360 mcy... Proszę poprawić zaistniały błąd :))

  • 0

    25. ~Puchacz  2006-08-24 00:51:59  host: eor90.internetdsl.tpnet.pl

    Już jest jakoś 24. sierpnia a umowy na 36 mies. jak nie było tak nie ma... Jedno co chociaż dobre to to, że się wkońcu za tego Mixa biorą.

  • 0

    26. ~CBŚ  2006-08-25 09:25:42  host: n12.pro-internet.pl

    Minęło pare dni a tu nadal cisza, po nowych telefonach ani śladu heh. Czyżby Telepolis miał mało wiarygodne źródła informacji? A może Orange kłamał?

  • 0

    27.  2006-08-25 10:59:19

    CBŚ: źrodło jest prozaiczne i bardzo wiarygodne - prezentacja Jacka Kalinowskiego, rzecznika Orange, podczas wyjazdu na Lech Beach Soccer Tour. :)

Dodaj swoją opinię