Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Umorzone śledztwo wobec członków jednego z zarządów PTC

Umorzone śledztwo wobec członków jednego z zarządów PTC

WitekT 29 Kwietnia 2006 22:18

0 0
Prokuratura Okręgowa w Warszawie umorzyła śledztwo przeciwko pięciu członkom popieranego przez Deutsche Telekom i Elektrim zarządu PTC.

Po doniesieniu złożonym w ubiegłym roku przez Elektrim Telekomunikację, prokuratura wszczęła śledztwo, a potem postawiła zarzuty pięciu członkom zarządu PTC. Zarzucono im, że działając wspólnie i w porozumieniu przedstawili w Krajowym Rejestrze Sądowym nieprawdziwe dane, a ten na ich podstawie zmienił zapisy w rejestrze firmy. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości i tej wiadomości.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~  2006-04-30 15:36:26  host: gw1.eranet.pl

    Sloneczny znow gurom

  • 0

    2. ~carnil  2006-05-01 20:36:49  host: svr.szuwarowa.krakow.pl

    czyli w skrocie "upiekło się im". Trudno się mówi, ale nigdy nie wątpiłem, że nie ma w Polsce czegoś takiego jak sprawiedliwość i prawo :-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-17-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (9)

Archiwum Ankiet