Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ultratani telefon Motoroli

Ultratani telefon Motoroli

WitekT 14 Lutego 2005 14:32

0 0

Motorola zamierza oferować na rynkach rozwijających się nowy, bardzo tani telefon. Powstał on przy współpracy GSM Association, czyli organizacji skupiającej operatorów z całego świata.

Nowy model, należący do serii C11x, ma kosztować mniej niż 40 dolarów. Jego grupą docelową jest aż 3 mld ludzi, którzy do tej pory nie mieli żadnego telefonu. Motorola planuje, że w ciągu 6 miesięcy (począwszy od kwietnia) sprzedaż aż 6 mln sztuk nowego telefonu.
Ruch Motoroli z pewnością przyczyni się do zaostrzenia walki na rynku producentów telefonów komórkowych. Niektórzy analitycy twierdzą, że być może w wyniku wojny cenowej któryś z graczy wypadnie z rynku.

Źródło tekstu: Motorola, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~lord_senior  2005-02-14 15:26:00  host: host-ip250-134.crowley.pl

    hehhe to ja bym o taki poprosił ciekawe czy bedzie kolorowy wyswietlacz :P chyba nie ma na co liczyc

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy korzystasz w domu z telefonu stacjonarnego

Play: nowe promocje na telefon stacjonarny dla abonentów

 

Zobacz wynik | Opinie (10)

Archiwum Ankiet