Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ultracienka koncepcja SonyEricssona

Ultracienka koncepcja SonyEricssona

TP 29 Czerwca 2007 02:08

0 0
Projektant Karsten Willmann przedstawił ciekawą koncepcję telefonu wykonaną dla firmy SonyEricsson.

seesaw seesaw

Według projektu, urządzenie będzie miało wysokokontrastowy wyświetlacz OLED, kamerę z lampa błyskową oraz bardzo cienką obudowę. Nie wiadomo niestety, czy model wejdzie do produkcji.


Źródło tekstu: mobile-review.com     

Dodaj do:
w sumie: 22
  • 0

    3. ~mx2  2007-06-29 05:53:11  host: lis3.aster.pl

    jak na razie Motorola robi takie telefony i wychodzi im to najlepiej. Ta "ultracieńkość" ma jednak jedną wadę - bateria.

  • 0

    4.  2007-06-29 07:30:33

    Brzydkie to jak noc w Transylwanii ( oczywiscie chodzi o tel.) Pani całkiem całkiem

  • 0

    5. ~krs  2007-06-29 08:20:29  host: luxgw.thiel-logistik.com

    mi też bardzo się podoba!!!! ...ta laseczka xD

  • 0

    6.  2007-06-29 08:28:23

    jak zadzwoni na 2601 to nie będzie taka uśmiechnięta :P

  • 0

    7. ~pani?  2007-06-29 09:03:16  host: acab165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    krzaczaste brwi, wstyd :D

  • 0

    8. ~PLANET  2007-06-29 09:23:09  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Moze na dole jest za to wygolona, co chyba rekompensuje brwi dostatecznie ;)

  • 0

    9.  2007-06-29 09:42:01

    sorry, kto pisze z mojego konta ? Czy tutaj moga byc takie same nicki ?

  • 0

    10. ~krs  2007-06-29 10:15:31  host: aabe218.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chyba mogą być takie same :)

  • 0

    11. ~Ktos  2007-06-29 10:31:18  host: dud26.internetdsl.tpnet.pl

    Jednym slowem : "DRAMAT"

  • 0

    12.  2007-06-29 10:56:59

    dziewczyna fajna, telefon paskudny. nie rozumiem co oni mają za fetysz, czy może anoreksje jakąś z tym odchudzaniem telefonów. przecież są granice gdzie to wygląda fajnie a gdzie zaczyna badziewnie. co jest fajnego w tym ze telefon będzie wyglądał jak linijka. jeszcze mi się złamie w kieszeni :)

  • 0

    13. ~poli  2007-06-29 11:36:46  host: 3.218.38.84.otvk.pl

    beznadzieja, niedługo trzeba będzie uważać żeby się telefonem nie skaleczyć. Aha i do kazdego telefony będzie dokładana lupa, bo pomimo że coraz większe wyświetlacze coraz mniejsze na nich literki.

  • 0

    14. ~  2007-06-29 12:25:37  host: arx186.internetdsl.tpnet.pl

    swinka ladna, telefon ble

  • 0

    15. ~super  2007-06-29 12:41:50  host: proxy2.anon-online.org

    Swietny wreszcie jakies otrzezwienie u sony erricsona mam nadzieje ze beda wazyc tyle co samsungi po 70 gram.Musialem sprzedac motke bo mi spodnie spadaly jak mialem ja w kieszeni:)

  • 0

    16. ~Gael  2007-06-29 12:47:44  host: 195.117.9.2

    A cio to? Kalkulator? Co za shit! W życiu takiego telefonu nie kupie, w dodatku z napisem na wierzchu Sony Ericsson.

  • 0

    17.  2007-06-29 14:27:40

    Widac po komentarzach telefon nie przeszedlby nie zauwazony.

  • 0

    18.  2007-06-29 15:25:30

    @krs bardziej laseczka ;)

  • 0

    19. ~jojo  2007-06-29 15:46:30  host: eep39.neoplus.adsl.tpnet.pl

    mx2 - "jak na razie Motorola robi takie telefony i wychodzi im to najlepiej" - nie prawda! Samsung też robi tak cienkie telefony. A czy akurat jej wychodzi to najlepiej, to kwestia gust...

  • 0

    20.  2007-06-29 16:00:38

    telefon ciekawy.Zupełnie inny design niż obecnie.Będą o nim gadać

  • 0

    21.  2007-06-29 18:08:58

    A to na środku z tyłu to po co takie zgrubienie? To to się składa?

  • 0

    22. ~Dina  2007-06-30 10:54:36  host: p04-04.opera-mini.net

    Ale odlotowy telefon! Suuuper!!! (pani mnie nie interesuje ;p ). A to zgrubienie pośrodku to zawiaski,bo to cudo się składa.

Dodaj swoją opinię