Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ulotka przełomowego Samsunga W880

Ulotka przełomowego Samsunga W880

LuiN 29 Września 2009 09:52

0 0

Do sieci wyciekła ulotka Samsunga W880, znanego też jako Samsung M8920, następca fotograficznego Samsunga Pixon12. Jak się okazało, telefon nie dość, że wyposażony jest w matrycę 12 Mpix i 3-krotny zoom optyczny, to może też pochwalić się 3,3-calowym ekranem AMOLED.

samsung w880 m9820 samsung m8920 samsung m8920

O nowym Samsungu pisaliśmy ostatnio w tej wiadomości. Telefon ma aparat fotograficzny z matrycą 12 Mpix, autofokusem, ksenonową lampą błyskową i 3-krotnym zoomem optycznym, oferuje łączność WiFi i HSPA, nagrywanie filmów HD, GPS i jeden z ciekawszych ekranów dotykowych, wśród tych dostępnych na rynku.




Dotykowy ekran W880 ma przekątną 3,3 cala i rozdzielczość WVGA (480 x 800 pikseli). Takie parametry może nie byłyby jeszcze niczym nadzwyczajnym, gdyby nie technologia AMOLED, którą zastosował Samsung.

Producent wyposażył telefon w komplet przycisków znanych z tradycyjnych kompaktowych aparatów cyfrowych, w tym nawet w kółko zmiany trybów. Biorąc pod uwagę gabaryty zastosowanej optyki, można mieć nadzieję, że W880 rzeczywiście zaoferuje jakość zdjęć niespotykaną do tej w telefonach komórkowych.

Źródło tekstu: Samsung Hub, wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2009-09-29 10:15:38

    Czy to jest jeszcze telefon z aparatem czy już aparat z telefonem?

  • 0

    3. ~aki ross  2009-09-29 10:16:28  host: 195.205.247.252

    Aparat fotograficzny z funkcją telefonu? Wolę jednak mieć porządny aparat i telefon oddzielnie.

  • 0

    4. ~  2009-09-29 10:22:38  host: eaa103.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wiklef jak tak wg ciebie wygladaja profesjonalne aparaty fotograficzne...profesjonalna moze byc lusrzanka, nie kompakt...

  • 0

    5. ~rookie  2009-09-29 10:29:55  host: 167.202.222.228

    Według mnie za 2-3 lata nie będzie czegoś takiego jak kompaktowy aparat cyfrowy. Wszystkie momórki będą miały matrycę min.5mpix i zoom optyczny. I dobrze, po co mieć kilka urządzeń (aparat cyfrowy, komórka, różne karty pamięci i różne baterie, kable etc.) jak można mieć jedno i solidne urządzenie.

  • 0

    6.  2009-09-29 10:35:58

    Samsung w odróznieniu od nokii i podobnie jak SE moze polaczyc doswiadczenie swoich dzialow telefoni komorkowej i aparatow cyfrowych i ten aparat jest wlasnie takim pokazem sily i mozliwosci tego koncernu. Jedynie SE moze sprobowac cos podobnego wypuscic bazujac na CyberShotach. Oby im sie udalo, bo tak jak przedmowcy pisali lepiej miec all in one. Komorke zawsze masz przy sobie a zdjecia na poziomie kompaktu wystarcza 90% ludzi. Profesjonalisci i tak beda nosic ze soba swoje 5kg lustrzanki.

  • 0

    7. ~3m  2009-09-29 10:45:03  host: ajl179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Co w nim przełomowego, bo nie rozumiem?

  • 0

    8. ~  2009-09-29 11:57:41  host: 94.254.219.200

    Sony Ericsson w pażdzierniku wypuści swój model Satio(12 Mpx).Napewno bedzie lepszy od Samsunga,mimo,że ten ma zoom optyczny.

  • 0

    9. ~get  2009-09-29 12:21:13  host: host-81-190-107-45.rzeszow.mm.pl

    @7 - zoom optyczny, który dotychczas miała tylko nokia n93, ale tutaj prawdopodobnie będzie to o wiele wyższej jakości, największą dotychczas matryce w aparacie z telefonu komórkowego - w końcu ! to prawdziwa rewolucja, dodatkowo ekran AMOLED z taką rozdzielczością... już zrozumiałeś ? @8 - dajcie spokój dzieci SE, dlaczego pod każdym niusem na temat JAKIEGOKOLWIEK telefonu, wypowiadają się fanboye upadającej, dogorywającej firemki - SE, żadnego w ręku nie miałeś gówniażu z plastikowym, serwisowanym już pewnie z 10 razy SE w kieszeni, a już wiesz że satio będzie lepszy ? żeniua

  • 0

    10. ~3m  2009-09-29 12:32:46  host: ajl179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 9: nie, nie zrozumialem. lubię czasem prowokować maluczkich, ale tym razem wkurzyłem się, bo redaktorzy się w wyborczą/onet/wp/etc zaczynają bawić. Pytam dalej, co w nim przełomowego. 3 lata temu na koreańskim rynku był dostępny model bardzo podobny, tylko z 10 mpix aparatem (też 3x oz). wielki mi przełom. przez 3 lata dodali 2 mpix i TS.W Korei Samsung bardzo często wypuszcza takie cuda. Wy chyba zupełnie nie rozumiecie, że to jest tylko ewolucja, i to dosyć powolna. Nie ma tu żadnego przełomu.W ten sposób patrzac, powinniśmy każdy model telefonu, który posiada jakąkolwiek cechę lepszą niż którykolwiek starszy model nazywać przełomowym.

  • 0

    11. ~  2009-09-29 12:33:45  host: 94.254.219.200

    @9.get,ile ty masz lat?Ja już miałem tel komórkowy,jak ty srałes w gacie.

  • 0

    12.  2009-09-29 12:58:57

    gdyby ktos chcial cos wiecej zobaczyc: http://www.gsmarena.com/12mp_samsung_w880_storms_south_korea_wit h_3x_optical_zoom_and_720p_hd_video-news-1146.php

  • 0

    13. ~Fx  2009-09-29 13:39:02  host: px-fo.telsten.com

    Miaaazgun, wszystko śmieszne nokie n95, 97 i inne tego typu badziewnia się chowają ;]

  • 0

    14. ~Gwoliścisłości  2009-09-29 14:01:27  host: 82.177.163.12

    Był już taki samsung tyle, że z matrycą 5mpix i 3x zoom'em optycznym. Takie telefony produkują głównie dla Azji a nie europy. Prawdopodobnie u nas taki telefon nigdy nie będzie w sprzedaży. Ciekawe połączenie telefonu z aparatem (nareszcie).

  • 0

    15.  2009-09-29 14:27:26

    Logo Anycall sugeruje towar na rynki wschodnie. A na tym AMOLEDzie, to za wiele na dworze nie będzie widać ...

  • 0

    16. ~  2009-09-29 14:31:18  host: v04-07.opera-mini.net

    Bylby to dla mnie swietny telefon fotograficzny gdyby mial max 5Mpix i baterie >1000mAh. Polecam recenzje, dyskusje i probki zdjec na Onecie lub WP? Z wczoraj bodajze. Jesli ktos lubi obraz obrabiany cyfrowo to jest to sprzet dla niego. Mnie bardziej podoba sie podejscie mniej pixeli i jak najmniej obrobki cyfrowej tak jak np. w starociu P990i. Naturalnosc niepodbite kontury itp itd. Moze jestem dziwny ale dosc sie irytuje gdy widze na zdjeciu wyraznie kazdy listek (a co dopiero setki w parku) oddalony o nascie metrow. Zadnych ograniczen, bogactwa? wynikajacych z optyki oka czy chocby perspektywy powietrznej. Prosta wyrazna rzeczywistosc. Dzwiek rowniez w rytmie max na raz, gora dwa :-)

  • 0

    17. ~komar  2009-09-29 14:39:01  host: dxt91.internetdsl.tpnet.pl

    @14 będzie w sprzedaży już za kilka miesięcy pod nazwą m8920 (następca pixona 12 który właśnie debiutuje)

  • 0

    18. ~Błażej  2009-09-29 14:50:32  host: gqp195.internetdsl.tpnet.pl

    Pierwszym telefonem z zoom-em optycznym nie byla Nokia N93 tylko Samsung B600 mial 10 MPix i nie byl dostepny w europie!!!

  • 0

    19. ~  2009-09-29 16:07:28  host: host-195-88-115-2.hypernet.biz.pl

    @9 Tylko Nokia n93 ta ? A Samsung B500,B600,V770,G800,G810 to nie istnieją ? Nie wypowiadaj się jeśli nie jesteś w temacie .

  • 0

    20.  2009-09-29 16:36:28

    przecieki? na dpreview piszą że oficjalna informacja: http://www.dpreview.com/news/0909/09092902samsungamoled12m.asp

  • 0

    21. ~  2009-09-29 19:11:28  host: nat-tor3.aster.pl

    W linku hettman wygląda ciekawie. Jakość filmiku jest naprawdę dobra.

Dodaj swoją opinię