Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ulgowa taryfa nocna w Sferii

Ulgowa taryfa nocna w Sferii

WitekT 28 Września 2007 11:18

0 0

1. października Sferia uruchomi nową usługę - taryfę nocną. Za 19 zł netto miesięcznie użytkownik będzie miał dostęp do szerokopasmowego Internetu o prędkości 2,4 Mb/s ze zwiększoną maksymalną prędkością na połączenia P2P.

Usługa zostanie wprowadzona dla wszystkich osób, które korzystają z Internetu w nocy między godziną 00 a 12. Aktywacja będzie kosztować jedynie 1 zł netto. Dodatkowo koszt dzierżawy urządzenia abonenckiego to 1 zł netto miesięcznie.




Stworzyliśmy tę taryfę dla wszystkich nocnych marków. Zdajemy sobie sprawę, że coraz więcej osób korzysta z internetu tylko w nocy, bo na to pozwala im ich tryb życia - mówi Izabela Pelc, dyrektor działu marketingu Sferii.

pobrane dane w ciągu ostatnich 7 dni

do 3 GB

do 5GB

do 6,5 GB

powyżej 6,5 GB

mail, www

2,4 Mb/s

1 Mb/s

640 kb/s

384 kb/s

ftp, transmisja strumieniowa

2,4 Mb/s

384 kb/s

240 kb/s

160 kb/s

p2p

256 kb/s

256 kb/s

256 kb/s

256 kb/s


Źródło tekstu: Sferia     

Dodaj do:
w sumie: 12
  • 0

    1.  2007-09-28 11:44:07

    Myślałem, że czasy 'nocnego internetu' juz dawno przeminęły, a jednak jeszcze można takie anachronizmy znaleźć.

  • 0

    2. ~pawcio1611  2007-09-28 12:14:05  host: mail.poczta-polska.pl

    żenua

  • 0

    3.  2007-09-28 12:15:22

    jakby to bylo od 22-ej chociaz

  • 0

    4.  2007-09-28 12:17:59

    Kolejna martwa promocja ktora ma tylko na celu zrobienie medialnego szumu kolo operatora a dla przecietnego user'a nic nie wnosi

  • 0

    5.  2007-09-28 13:09:51

    ***WitekT**** nie na temat, ale myślę, że ważna informacja. Play zakończyło dzisiaj jesienną promocję doładowań, chociaż miała trwać do 31. października. Chodzi o bonus przy doładowaniach za 10 i 30 zł. Informacja z blogplay.eu Z zakładki promocje na stronie też już ta promocja zniknęła.

  • 0

    6. ~  2007-09-28 13:55:42  host: akk25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    A ja mam abo i mam gdzies te jesienne promocje:)

  • 0

    7. ~1  2007-09-28 14:57:00  host: 87-205-255-1.adsl.inetia.pl

    żal.ru

  • 0

    8.  2007-09-28 15:25:00

    Tomek_19: też to zauważyłem. Ciekawe co Play szykuje na miejsce wycofanych właśnie promocji? Swoją drogą ciekawe, że Telepolis nie ma jeszcze tego newsa u siebie... Czyżbyśmy mieli do czynienia z umową o niesieniu tylko dobrych wiadomości? :D

  • 0

    9.  2007-09-28 16:49:26

    Wytłumaczcie tą tabelę - kto ściągał niby te dane??? Trochę to bez opisu.

  • 0

    10. ~  2007-09-28 17:27:06  host: akk25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    8 oprzytomniej

  • 0

    11. ~ukenamuniu  2007-09-28 19:59:52  host: nat-go2.aster.pl

    do komórek taniej ze Sferii i w nocy... Samopoczucie w firmie chyba wzrosło w związku z wyrokiem sądu i decyzją uke, wiadomość: http://telepolis.pl/news.php?id=9435

  • 0