Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ukraińskie protesty w sprawie 3G

Ukraińskie protesty w sprawie 3G

WitekT 6 Grudnia 2005 11:53

0 0

Kyivstar i UMC, dwie największe sieci komórkowe na Ukrainie poinformowały, że napisały list do prezydenta Juszczenki, w którym protestują przeciwko przyznaniu bez przetargu licencji 3G Ukrtelekom.

Rząd zadecydował z zeszłym tygodniu o przyznaniu takiej licencji prywatyzowanemu właśnie Ukrtelekomowi, aby uzyskać za niego lepszą cenę. W liście sieci wspomniały, że są gotowe zainwestować setki milionów dolarów w budowę sieci. Twierdzą także, że prawo telekomunikacyjne nakazuje przyznanie licencji w drodze przetargu.
Rozumiemy potrzebę pilnej prywatyzacji Ukrtelekom, ale apelujemy o jasne i przejrzyste zasady gry, jednakowe dla wszystkich - bez względu na ich właścicieli czy stan ekonomiczny - napisano w liście.

Źródło tekstu: Dow Jones Newswires     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-247-119.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że iPhone'y powinny mieć port USB-C?

Piekło zaczyna zamarzać: przyszłe iPhone'y mogą mieć port USB-C

 

Zobacz wynik | Opinie (5)

Archiwum Ankiet