Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UKE zadecyduje o podziale TP po wakacjach

UKE zadecyduje o podziale TP po wakacjach

WitekT 23 Maja 2008 14:22

0 0
Decyzja UKE o podziale Telekomunikacji Polskiej na część hurtową i detaliczną może się nieco opóźnić i zapaść we wrześniu lub październiku. Wcześniejsze informacje mówiły o decyzji w połowie roku - poinformowała Anna Streżyńska, prezes UKE.

Wtedy jednak otrzymamy dopiero odpowiedź, czy dzielić, a potem trzeba będzie sprecyzować, jak to zrobić. Liczymy też, że w takiej sytuacji TP w końcu uzna, że taki podział może być dla niej korzystny i będzie sama chciała aktywnie w tym uczestniczyć - powiedziała Dziennikowi Streżyńska.


Źródło tekstu: Dziennik     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2008-05-23 14:59:22

    Zmiany, zmiany...

  • 0

    2. ~ukenamuniu  2008-05-23 23:19:23  host: nat-go2-1.aster.pl

    Też w Dzienniku: "Z TP jest trochę jak z dzieckiem, które zaczęto wychowywać zbyt późno, i nic dziwnego, że w takim przypadku o wiele trudniej odzwyczaić ją od złych nawyków i praktyk, że się buntuje". Proponuję wypowiedź Pani Prezes rozbudować o przysłowie afrykańskie z przypisku tłumacza trylogii Oś czasu: It takes a village to rise a child - trzeba [zaangażowania] całej wioski, aby wychować dziecko.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-102-236.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy doczekamy się cenzury internetu w Polsce?

Kolejna próba cenzurowania Internetu w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet