Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UKE przeznaczył w 2016 roku 34,44 mln zł na zadania z zakresu telekomunikacji

UKE przeznaczył w 2016 roku 34,44 mln zł na zadania z zakresu telekomunikacji

msnet 1 Czerwca 2017 19:01

1 0

uke logo

Opublikowano zestawienie wydatków poniesionych przez Urząd Komunikacji Elektronicznej w związku z realizacją zadań w zakresie telekomunikacji za 2016 rok.
Jak wynika z raportu, UKE wydał w ubiegłym roku 24,10 mln zł na regulację rynku telekomunikacyjnego oraz 10,34 mln zł na wsparcie rozbudowy infrastruktury telekomunikacyjnej oraz wdrażania nowych technologii w telekomunikacji, w tym upowszechnianie szerokopasmowego dostępu do Internetu. W tym samym czasie UKE zebrał prawie 18,7 mln zł z tytułu rocznej opłaty telekomunikacyjnej.

Dodatkowe 10,24 mln zł na realizację zadań z zakresu telekomunikacji pochodziło z budżetu Ministerstwa Cyfryzacji.

Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:

Tagi: telekomunikacja | uke

w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-3-15.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon powyżej 3000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet