Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UKE kontroluje innych operatorów

UKE kontroluje innych operatorów

WitekT 26 Września 2006 13:41

0 0

Anna Streżyńska, prezes UKE poinformowała, że Urząd prowadzi postępowania dotyczące niedozwolonego łączenia usług w innych spółkach, tak jak ma to miejsce w przypadku Telekomunikacji Polskiej oraz usługi neostrada tp z abonamentem telefonicznym.



Nasze delegatury prowadzą postępowania badające, jakie inne podmioty nie rozdzielają, podobnie jak TP, usługi abonamentu od Internetu. 30. września mija ich termin i wtedy wydamy stosowne zalecenia o rozdzieleniu - powiedziała Streżyńska.




Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1. ~e  2006-09-26 14:26:51  host: dps172.neoplus.adsl.tpnet.pl

    i bardzo dobrze. Tak trzymac!

  • 0

    2. ~Aster  2006-09-26 14:49:47  host: pxgot.srv.volvo.com

    A ja nie rozumiem przymusowego rozdzielania usług. Jak będę chciał to i chleb będę obligatoryjnie sprzedawał z telefonem - to się nazywa wolny rynek - ważne by się klienci znaleźli. Może wszystko porozdzielajmy?

  • 0

    3. ~jarekt  2006-09-26 15:14:25  host: ecv92.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Aster - trynek telekomunikacyjny to nie jest zaden wolny rynek. To z czym mamy do czynienia to conajwyzej oligopol choc regionalnie najczesciej wystepuje monopol (tpsa) lub duopol (tp + inny provider). Wybacz ale do wolnego rynku to jeszcze duuuuzo brakuje i pewnie i tak nigdy go nie dozyjemy chocby z powodu barier wejscia w postaci koncesji.

  • 0

    4.  2006-09-26 16:32:08

    Zajmijcie sie Multimedia, tam rowniez trzeba posiadac sredni pakiet TV, zeby moc korzystac z netu. Na szczescie od dzis jestem szczesliwym posiadaczem ICP

  • 0

    5. ~getITright  2006-09-26 17:18:52  host: phantom.teldom.pl

    @Aster - pogieło Cię ?! może Ty nie chcesz, ale JA CHCE !!! A Twój przykład jest kompletnie bez sensu, załużmy że jesteś monopolistą i na całą Polskę Ty masz wyłączność na sprzedaż chleba i... wprowadzasz taką promocję, że każdy kto chce kupić chleb musi jednocześnie kupić telefon za 500zł i TO jest adekwatne porównanie, więc jak będziesz chciał sobie kupić wszystko naraz już po wprowadzeniu tych regulacji TO NIKT CI TEGO NIE BRONI, będziesz mógł sobie wziąć telefon, internet, kablówkę ale nie będziesz MUSIAŁ brać tego wszystkiego naraz, jak będziesz chciał to będziesz mógł sobie wziąc TYLKO internet, naprawdę nie mogę się dopatrzeć gdzie tutaj dzieje się coś niekorzystnego dla klientów, może mi to wytłumaczysz ???

  • 0

    6. ~getITright  2006-09-26 17:20:41  host: phantom.teldom.pl

    a co do niusa, to ciekawe gdzie są ci wszyscy obrońcu uciśnionej TP, którzy uparcie twierdzili że UKE się "czepia" tylko TP :D

  • 0

    7.  2006-09-26 21:16:32

    Ja bym chiał, żeby UKE "przyczepił" się do Sferii, w której nie ma mowy o wyborze niezależnego operatora dla jakiejś klasy połączeń, np. rozmów zamiejscowych. Z ciekawości, czy ktoś z czytleników wie jak to jest u innych operatorów oprócz TP? Wiem, że np. oferta Plusa 1069 jest skierowana wyłącznie do klientów TPSA.

  • 0

    8.  2006-09-27 09:42:10

    Niech ten urząd zacznie wreszcie działać do choplery! Od paru miesięcy szarpią telekompromitację ale nieskutecznie. Ja chcę kupić neostradę bez wyłudzania ode mnie zgody na drogi abonament i od paru miesięcy nie mogę. Pani Ania ładnie się prezentuje przed kamerami, grozi TPSA paluszkiem, nakłada kary, a ja, abonent g... z tego mam... A tak niedużo trzeba. Pani Aniu, dlaczego, do cholery, do tej pory nie wydała Pani decyzji, że TPSA musi wyrazić zgodę na obniżenie abonamentu za telefon do socjalnego albo że MUSI

  • 0

    9.  2006-09-27 09:43:07

    albo że

  • 0

    10.  2006-09-27 09:46:05

    albo, że MUSI wyrazić zgodę na odłączenie abonamentu telefonicznego, bez odłączenia neostrady. A jak TPSA nie odłączy telefonmu, to klient ma prawo nie płacić za nie chciany abonament. Gdyby wydano taką decyzję, mógłbym wreszcie spokojnie kupić neostradę, a ja od wielu miesięcy męczę się z tym cholernym GPRS-em.

  • 0

    11.  2006-09-27 09:48:54

    ja chcę mieć neo 512 bez abonamentu telefonicznego. A nr TPSA chcę przenieść do NewFon-a.

Dodaj swoją opinię