Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UKE: I/ERG obradowały w Warszawie

UKE: I/ERG obradowały w Warszawie

sirmark 8 Grudnia 2009 18:54

0 0

W dniach 3-4 grudnia UKE po raz pierwszy w historii gościł przedstawicieli regulatorów z krajów Unii Europejskiej, krajów stowarzyszonych w EFTA i kandydujących do UE, a także przedstawicieli Komisji Europejskiej obradujących na ostatnim w tym roku Zgromadzeniu Ogólnym Niezależnej Grupy Regulatorów (IRG - Independent Regulators Group) oraz posiedzeniu plenarnym Europejskiej Grupy Regulatorów (ERG - European Regulators Group).

W czasie spotkania przede wszystkim skupiono się na przygotowaniach do funkcjonowania w nowym porządku instytucjonalnym, jaki powstanie po utworzeniu Organu Europejskich Regulatorów Łączności Elektronicznej (Body of European Regulators in Electronic Communications - BEREC), który wkrótce zastąpi ERG. Przyjęto również plan pracy na rok 2010, w którym dużo miejsca zajmują kwestie wdrażania znowelizowanego pakietu telekomunikacyjnego.
Kolejne spotkanie szefów europejskich regulatorów odbędzie się w lutym 2010 r. w Paryżu.

Źródło tekstu: UKE     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~beznick  2009-12-08 19:34:59  host: 86-36-n1.aster.pl

    Zdaje się, że zaułek Głupoty kończy się przy tym skrzyżowaniu. Tam musi być rondo Iluzji (Na tropie wampira, Mike Resnick).

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-126-110.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet