Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Ufomesy w Orange

Ufomesy w Orange

Ringu 22 Kwietnia 2011 12:27

0 0

W Orange wystartowała nowa promocja dla użytkowników usług na kartę - Ufomesy. Za każde 5 SMS-ów wysłanych tego samego dnia można otrzymać kolejne 5 do wszystkich sieci.

Aby wziąć udział w promocji należy być użytkownikiem jednej z ofert: Orange One, Orange POP, Nowe Orange Go, Nowy Pop, Orange Go lub Zetafon.

Aby aktywować usługę należy:
wysłać SMS-a o treści START pod numer 510, lub
wybrać kod *110*10# i zatwierdzić zieloną słuchawką, lub
zlecić aktywację usługi przez Orange on-line lub Biuro Obsługi Klienta (*100).

Włączenie usługi zostanie potwierdzone wiadomością zwrotną w ciągu 24 godzin.

Po aktywacji należy doładować konto kwotą nie niższą niż 10 zł. Usługa działa wtedy i tylko wtedy, kiedy ostatnie zasilenie miało wartość większą lub równą 10 zł. Doładowanie mniejszą kwotą spowoduje zaprzestanie naliczania bonusów do czasu następnego zasilenia za 10 zł i więcej.




Aby uzyskać bonusowe wiadomości należy w ciągu jednego dnia kalendarzowego wysłać 5 wiadomości SMS do abonentów dowolnej sieci. Ale uwaga - płatność za te wiadomości musi zostać pobrana z konta głównego, a nie z konta promocyjnego czy innego pakietu.

Po spełnieniu tych warunków klient otrzymuje pakiet 5 SMS-ów do wszystkich sieci, które może wykorzystać przez 24 godziny. Wiadomości z tego pakietu schodzą w pierwszej kolejności przed innymi pakietami i kontami. Jednego dnia kalendarzowego można otrzymać 15 bonusów, tj. 75 bezpłatnych SMS-ów.

Więcej informacji można znaleźć na stronie operatora lub w regulaminie promocji.

Zobacz: regulamin promocji Ufomesy (plik .pdf; 107 kB).

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 134
  • 0

    191. ~  2011-04-25 21:17:42  host: z35-11.opera-mini.net

    Jojo sam na szybko zrobilby jakąs dodatkowa przegladarke na jave. To dla niego betka, tak slyszalem. To niezly kozak w tej branzy

  • 0

    199.  2011-04-25 22:44:07

    Pisze o tej **** koło białaczowa, nie wiem czy tam jest jakiś ośrodek.

  • 0

    201. ~Calm7  2011-04-26 11:47:44  host: z29-12.opera-mini.net

    Jesli ktos jest w Pop, niech da znac, czy to dziala w pop zonie. Tzn. czy przyznaje 5sms po wyslaniu 5-u do kogos z Orange (po 1gr.)

  • 0

    202. ~  2011-04-26 19:49:25  host: 178.73.48.137

    @156 wydaje mi się, że jesteś zbyt ostry. Ocena reklamy to oczywiście kwestia indywidualna, ale przecież są one tworzone z myślą o konkretnych osobach. Zetafon chyba raczej kierowany jest do osób bardzo młodych, zatem również takie będą reklamy. To raczej starsza taryfa ,ale pewnie ma też swoich zwolenników. A oglądałeś reklamy przeznaczone dla biznesu? Inny przekaz i nieco inne oferta- więcej przywilejów, jak nie rabaty na abonamenty to obniżki na telefony. Chyba nie ma co porównywać w ten sposób ofert.

  • 0

    203. ~Calm7  2011-04-26 22:24:22  host: z36-13.opera-mini.net

    Uwaga! Orange ufomes! Przyznane sms-y nie dotycza sieci Play! (Stawka standardowa, 18gr.) A szkoda... Mialo byc do wszystkich.

  • 0

    204. ~Calm7  2011-04-27 16:17:35  host: z24-11.opera-mini.net

    Dowiadywalem sie w Orange-ufo mesy sa do wszystkich, lacznie z Play. To ja mam zle naliczane z konta..musze reklamowac w BOK. Calm7

  • 0

    205. ~  2011-04-28 15:27:10  host: dpj192.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a orientujecie się jak jest z promocjami na telefony? czy nokia e7 jest dostępna we wszystkich taryfach?

  • 0

    206. ~  2011-04-28 22:38:29  host: 178.73.48.137

    z nokią e7 nie powinno być problemu, tzn. chyba jest dostępna we wszystkich ofertach, ale jak wiadomo ceny różne. Widziałem jakąś reklame Orange.. to proponują ten model w taryfach optymalnych. Najlepiej sprawdzić na stronie

  • 0

    207. ~  2011-04-29 13:15:50  host: dpt40.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @206- dzięki, faktycznie wyszła jakaś reklama, gdzie promują ten model telefonu. Z tego co sprawdzałam to ceny zaczynają się od ok. 1,30 zł (tzn. mam na myśli włanie plany optymalne)

  • 0

    208. ~joker  2011-05-06 21:56:14  host: bbservice212.mmpnet237.tnp.pl

    Fajna promocja Ufomesy ale najlepiej się opłaca jak jest się w nowe orange go bo wtedy masz esemesy po 1 gr do orange bez brania pakietu jak ładujesz za 100zł na 5mies, a w innych taryfach jest drożej, a z pakietów się nie liczy, np. u mnie 5sms to 5 gr i już mam dodatkowe 5sms a w innych taryfach 5 sms po 18 to 90gr prosty rachunek polecam!

  • 0

    209. ~Calm7  2011-05-06 22:06:35  host: V37-10.opera-mini.net

    208). Joker, a wez sprawdz, czy w Popie to dziala w popzonie. Tam tez z kata idzie. Byc moze nie trzeba byc w NOG i 100zl.

  • 0

    210. ~kurczepieczone  2011-05-12 14:17:50  host: host-86-111-103-40.tvk.torun.pl

    a w Orange Music nie ma ufomesów?

  • 0

    211. ~deeeyn  2011-05-18 22:27:36  host: aawh32.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja w ogóle nie dostaje zadnych Ufomesów ;/ mimo ze mam je właczone i wysylam cały czas smsy do innych sieci.;/

  • 0

    212. ~  2011-05-22 10:47:07  host: v28-01.opera-mini.net

    Sprawdzilem POPa, w pop zone po wyslaniu 5sms do Orange niestety ufomesy nie sa przyznawane. ** Tak, w Music ich nie ma. *** deeeyn, aby smsy byly przyznawane musisz uruchomic usluge, a potem doladowac konto za minimum 10zl! Czekaj na potwierdzenie. Wtedy 5 wyslanych i oplaconych z konta glownego smsow zostanie nagrodzone 5 do wszystkich sieci. Np. w ONE, musimy wydac 5x15gr.

  • 0

    213. ~Edzia  2011-06-15 12:48:04  host: aafc231.neoplus.adsl.tpnet.pl

    promocja fajna. ja to tylko się boję, żebym się w coś nie wpakowała. czytać ze zrozumieniem niby potrafię, ale wolę dmuchać na zimne :D mam pytanie, czy w tej promocji zapłacę tylko raz za włączenie treścią START czy oni mi będą naliczać co minutę na przykład i mi z tego wyjdzie 25 zł albo więcej :P

  • 0

    214. ~Calm7  2011-06-15 21:30:22  host: z32-11.opera-mini.net

    Edzia). W nic sie nie wpakujesz.Nawet za wlaczenie nie placisz. Uruchom, a potem doladuj konto nawet i za miesiac skoro sie obawiasz :-)

  • 0

    216. ~  2011-09-09 10:51:41  host: z24-04.opera-mini.net

    Carla. Tak, 100zl w Orange Go wystarcza na 5 miesiecy i masz promocje aktywna. * Tak, tylko w Orange Go jest bezpakietowo. * Calm7

  • 0

    217. ~mariola  2012-03-21 22:06:40  host: 94-240-41-206.lukman.pl

    Ufomesy - limit dzienny promocji:75sms, a pieniądze schodzą z konta.

  • 0

    218. ~666  2012-07-03 18:42:51  host: 89-79-185-122.dynamic.chello.pl

    czyli nie działają ufomesy kiedy piszemy z pakietu (np. gorsz) ?

  • 0

    219.  2012-07-03 18:50:43

    218). Nie. Ale jak do innych sieci nie masz pakietu, to po wysłaniu do nich 5smsów otrzymasz 5.

Dodaj swoją opinię