Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości UE: Deutsche Telekom może kupić resztę udziałów w PTC

UE: Deutsche Telekom może kupić resztę udziałów w PTC

sirmark 30 Października 2004 01:37

0 0
Jak podaje PAP, Unia Europejska wyraziła zgodę, aby Deutsche Telekom kupił pozostałe udziały w Polskiej Telefonii Cyfrowej (PTC), w której obecnie posiada 49 proc. udziałów.

Wcześniej złożona przez DT oferta, opiewająca na 1,1 mld euro za 51 proc. udziałów PTC, kontrolowanych obecnie przez Elektrim Telekomunikacja (należący w 51 proc. do francuskiego Vivendi i w 49 proc. do Elektrimu), została wycofana, ponieważ Elektrim nie doszedł do porozumienia ze swoimi obligatariuszami.


Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-158-194-80.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jaki chipset napędza Twój główny smartfon?

Qualcomm zaprezentował Snapdragona 710

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet